Založ si blog

Čím sa pochováva KDH definitívne – Hlinou.

Hlina dlhodobo čelí kritike konzervatívnejších kresťanov, ale namiesto toho, aby tieto hrany obrusoval sa rozhodol že prednejší sú mu ludia z Progresívneho Slovenska. Dohoda o neútočení a medzi riadkami o budúcej vládnej koalicii v tejto dobe , v tejto situacii, bola úplne zbytočná, to že sa s ňou Hlina tak ponáhľa svedčí , že sa nevie dočkať kedy bude môcť ľudom vysvetľovať čo je DPH a čo je HDP, že bude riadiť výstavbu dialnic ( ako keby ju už KDH odborne Figeľom neriadilo….moc by som to nevyzdvihoval).
Každý priemerne inteligentný človek si musel všimnúť agresívny nástup neomarxistov , logicky každý konzervatívny politik pred volbami by urobil presný opak čo urobil Hlina. Práveže sa mal začal vymedzovať voči nim, ale on svojim voličom odkázal že sú dôležitejšie veci ako kultúrne otázky. Pán Hlina si nevšimol že na tejto vlne antificizmu majú svoje pole dávno obsadené OLANO, SAS či Kiska, ano tak politika funguje rozdeliť ludí vyvolať vášne príklad napr Slota – madari a naopak , finančná pomoc Grecku, migranti skrátka sú témy ,ktoré ludí rozdelia no a potom si každý vyberie podľa toho kto ako hlasno a zanietene ľudí presvedčí že to zastaví , alebo že za neho korupcia nebude ,( skratka Rozprávky starej matere…väčinou to ale potom končí tak ako mesuge z Trnavy platil niekomu účesy)…..tieto témy sú legitímne a zaberajú a úprimne mnohí politici tomu aj veria takže hodiť každého do jedného vreca netreba.

Ulohou kresťanského politika by pred voľbami nemalo byť hľadať prieniky so svojimi ideologickými súpermi , ale až po voľbách pri hľadaní koalicií.
Pán Hlina asi už v rámci svojej politiky neútočenia sa neohradil voči Markíze keď redaktor skonštatoval že KDH ustúpi pri registrovaných partnerstvách, nuž neviem za čo to Hlina vymení v programovom vyhlasení….pochybujem že mu liberáli dovolia výrazne obmedzenie interupcií. Pri registrovaných partnerstvách je len ten problem že akýkoľvek oficialny papier, ktorý by sa podobal manželstvu podľa Europskeho súdu pre ľudské práva, znamená že štát musí povoliť adopcie detí homosexualmi(Rakúsko). Pán Hlina sa podľa jeho slov nemohol vymedziť vo vhodnom čase lebo bol na bankete – večeri u čínskeho vevyslanca a nepatrilo sa odísť od stola….( doteraz som si myslel že na čínske bankety chodí len Fico s Blahom)….
Ako vyzerá to neútočenie v praxi by sa dalo ukazáť na príklade Smečky pričom Smečka je veeľmi pekný názov potom čo urobili sériou článkov o pochopení pre pedofilov, periodikum ktoré dúfam že už dosiahlo morálne dno. a čo robí Hlina mlčí a prečo by nemal, no Sme je dvorný plátok Progresívcov…novinári zo Sme sú mu milejší ako novinári z tkzv media konšpiratívneho Hlavné správy , tam na jednoduchú otázku či k dohode pozvú aj Borisa Kollára si Hlina zobral hlavné slovo že on takým novinárom , ktorí robia zle nikdy odpovedať nebude….Nuž takýto zásadný postoj ala Fico bude platiť aj pre Sme? , veď čo je pre konzervatívneho politika morálnejšie ,údajné hoaxy platené Ruskom, alebo verejná obhajoba práv pedofilov? Čo myslíte bude Hlina taký zasadový aj voči nim?

Hlina ete neprekročil 5 % aby skákal ako opica od radosti že je dôležitou súčasťou protificovského bloku, progresívni kresťania budú voliť prevažne iné strany , keď starým babkám Kuffa povie čo je Hlina zač, ani Oravu nemá istú……ked neurobí široký kresťanský blok s inými stranami ( Záborská , Kuffa) kľudne prepadne pod 5% , keď sa hlasy konzervatívnych voličov opäť rozdelia….
No a na záver pán Hlina pre kresťanskú politiku bude lepšie ak nebude sedieť pri stole pri ktorom sa budú rozdávať karty, progresívci budú salámovou metodou prostredníctvom zväzákov ala Kovačic postupne naburávať konzervatívne hodnoty..aspoň to budú robiť sami a nikto nebude potom môcť povedať že pritom miništrovalo KDH.

Pacem in teriss v roku 2019

29.09.2019

Pre tých neskoršie narodených asi táto latinská veta nič nehovorí ( Mier na zemi) ...má to dva významy je to encyklika pápeža Jána XXIII z roku 1963 , ktorej názov si komunisti vybrali v 70 viac »

Ako progresívci z Postoya prekrúcajú fakty

28.09.2019

Po článku Danišku si rovnako potreboval kopnúť do tkzv koaličných kresťanov aj Martin Hanus...hlúpo , primitívne a protikresťansky obidvaja len aby aby očiernili svojich politických oponentov viac »

ako sa Postoy vysmial pochodu. . . . alebo ako progresívni kresťania primitívne útočia. . .

25.09.2019

Dnes prebehli v NR SR štyri hlasovania ...progresívci sa radujú , neprešiel ani jeden návrh..hoci ten Matovičov ťažko nazvať pro live, asi preto mal najbližšie k schváleniu....Veď uznajte viac »

británia anglicko kamión telá migranti Grays weterglade polícia

V kamióne v Kente objavila polícia deväť ukrývajúcich sa migrantov

23.10.2019 22:13

V priemyselnom parku Waterglade v meste Grays v susednom grófstve Essex bolo v stredu v kamióne nájdených 39 tiel.

Izrael Reuven Rivlin  Benny Ganc

Izraelský prezident poveril zostavením vlády Bennyho Ganca

23.10.2019 21:22

Premiérovi Netanjahuovi sa pokus o zostavenie vlády nepodaril. Ak to nevyjde ani Gancovi, je pravdepodobné, že prezident vypíše nové voľby.

úrad ochrana oznamovateľov korupcia

Komisia ukončila výsluch uchádzačov na post šéfa protikorupčného úradu

23.10.2019 18:30, aktualizované: 18:44

Komisia musí podľa zákona zaujať k jednotlivým kandidátom stanovisko do 15 dní od ukončenia ich vypočúvania.

Trenčín

Štát nechal viac ľuďom, mestá hrozia zvýšením daní z nehnuteľnosti

23.10.2019 16:53

Väčšina miest na Slovensku bude musieť zvýšiť dane a poplatky, aby tak vykryla výpadky príjmov aj zo zvýšenia nezdaniteľnej časti ľuďom, tvrdí Únia miest.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 35
Celková čítanosť: 106460x
Priemerná čítanosť článkov: 3042x

Autor blogu

Kategórie