Založ si blog

Čím sa pochováva KDH definitívne – Hlinou.

Hlina dlhodobo čelí kritike konzervatívnejších kresťanov, ale namiesto toho, aby tieto hrany obrusoval sa rozhodol že prednejší sú mu ludia z Progresívneho Slovenska. Dohoda o neútočení a medzi riadkami o budúcej vládnej koalicii v tejto dobe , v tejto situacii, bola úplne zbytočná, to že sa s ňou Hlina tak ponáhľa svedčí , že sa nevie dočkať kedy bude môcť ľudom vysvetľovať čo je DPH a čo je HDP, že bude riadiť výstavbu dialnic ( ako keby ju už KDH odborne Figeľom neriadilo….moc by som to nevyzdvihoval).
Každý priemerne inteligentný človek si musel všimnúť agresívny nástup neomarxistov , logicky každý konzervatívny politik pred volbami by urobil presný opak čo urobil Hlina. Práveže sa mal začal vymedzovať voči nim, ale on svojim voličom odkázal že sú dôležitejšie veci ako kultúrne otázky. Pán Hlina si nevšimol že na tejto vlne antificizmu majú svoje pole dávno obsadené OLANO, SAS či Kiska, ano tak politika funguje rozdeliť ludí vyvolať vášne príklad napr Slota – madari a naopak , finančná pomoc Grecku, migranti skrátka sú témy ,ktoré ludí rozdelia no a potom si každý vyberie podľa toho kto ako hlasno a zanietene ľudí presvedčí že to zastaví , alebo že za neho korupcia nebude ,( skratka Rozprávky starej matere…väčinou to ale potom končí tak ako mesuge z Trnavy platil niekomu účesy)…..tieto témy sú legitímne a zaberajú a úprimne mnohí politici tomu aj veria takže hodiť každého do jedného vreca netreba.

Ulohou kresťanského politika by pred voľbami nemalo byť hľadať prieniky so svojimi ideologickými súpermi , ale až po voľbách pri hľadaní koalicií.
Pán Hlina asi už v rámci svojej politiky neútočenia sa neohradil voči Markíze keď redaktor skonštatoval že KDH ustúpi pri registrovaných partnerstvách, nuž neviem za čo to Hlina vymení v programovom vyhlasení….pochybujem že mu liberáli dovolia výrazne obmedzenie interupcií. Pri registrovaných partnerstvách je len ten problem že akýkoľvek oficialny papier, ktorý by sa podobal manželstvu podľa Europskeho súdu pre ľudské práva, znamená že štát musí povoliť adopcie detí homosexualmi(Rakúsko). Pán Hlina sa podľa jeho slov nemohol vymedziť vo vhodnom čase lebo bol na bankete – večeri u čínskeho vevyslanca a nepatrilo sa odísť od stola….( doteraz som si myslel že na čínske bankety chodí len Fico s Blahom)….
Ako vyzerá to neútočenie v praxi by sa dalo ukazáť na príklade Smečky pričom Smečka je veeľmi pekný názov potom čo urobili sériou článkov o pochopení pre pedofilov, periodikum ktoré dúfam že už dosiahlo morálne dno. a čo robí Hlina mlčí a prečo by nemal, no Sme je dvorný plátok Progresívcov…novinári zo Sme sú mu milejší ako novinári z tkzv media konšpiratívneho Hlavné správy , tam na jednoduchú otázku či k dohode pozvú aj Borisa Kollára si Hlina zobral hlavné slovo že on takým novinárom , ktorí robia zle nikdy odpovedať nebude….Nuž takýto zásadný postoj ala Fico bude platiť aj pre Sme? , veď čo je pre konzervatívneho politika morálnejšie ,údajné hoaxy platené Ruskom, alebo verejná obhajoba práv pedofilov? Čo myslíte bude Hlina taký zasadový aj voči nim?

Hlina ete neprekročil 5 % aby skákal ako opica od radosti že je dôležitou súčasťou protificovského bloku, progresívni kresťania budú voliť prevažne iné strany , keď starým babkám Kuffa povie čo je Hlina zač, ani Oravu nemá istú……ked neurobí široký kresťanský blok s inými stranami ( Záborská , Kuffa) kľudne prepadne pod 5% , keď sa hlasy konzervatívnych voličov opäť rozdelia….
No a na záver pán Hlina pre kresťanskú politiku bude lepšie ak nebude sedieť pri stole pri ktorom sa budú rozdávať karty, progresívci budú salámovou metodou prostredníctvom zväzákov ala Kovačic postupne naburávať konzervatívne hodnoty..aspoň to budú robiť sami a nikto nebude potom môcť povedať že pritom miništrovalo KDH.

Čo Hlina nepochopil. .. ..

14.07.2019

Konečne sa Hlina ozval spôsobom jemu vlastným , útočným , primitívnym rozdeľujúcim . Prečítajte si na Postoji kto chce.... K jeho vyjadreniam , takže vážení občania, ak nebudete s Hlinom viac »

Hlina – učiteľov DPH či HDP nepotrebujeme ani koaliciu s podporovateľmi deviantov

13.07.2019

Pán Hlina náš najosvietenejší predseda KDH pokladá za veľmi dôležité vysvetľovanie ekonomických termínov DPH, HDP než kultúrno - etické otázky, inými slovami staré babky ktoré nemusia viac »

Čo nás dnes učí progresívne SME, alebo ako hlboko sa dá ešte klesnúť. . .

08.07.2019

Človek by si myslel, že ho SME nemôže prekvapiť, ale darí sa im progresívcom, v záujme novej totality si myslia , že im ide karta... Doteraz každé médium sa správalo k pedofilom nevraživo viac »

Mexiko / autobus /

Pri autobusovej nehode v Mexiku zahynulo najmenej 15 ľudí

19.07.2019 06:29

Vozidlo idúce po miestnej diaľnici za dosiaľ neobjasnených okolností zišlo z vozovky a prevrátilo sa.

andrej danko

Hranice volebnej agitácie podľa Danka? Politológ: V hre je férovosť súťaže

19.07.2019 06:00

Predseda parlamentu Andrej Danko najskôr stanovil minimálny počet členov pre strany, ktoré chcú kandidovať vo voľbách.

študent / Poprad / projekt / senzor /

Študenti vymysleli senzor, môže zachrániť deti zabudnuté v aute

19.07.2019 06:00

Na projekte pracovali mechatronici, elektrotechnici, dizajnéri a manažéri školského podniku v Poprade celé tri mesiace.

havária, lietadlo, nehoda, švajčiarsko, alpy, junkers

Najmenej traja ľudia zahynuli pri páde malého lietadla v Tirolsku

18.07.2019 22:53

Poveternostné podmienky boli údajne v čase nehody dobré.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 23
Celková čítanosť: 71187x
Priemerná čítanosť článkov: 3095x

Autor blogu

Kategórie