Založ si blog

Ako chce byť Matovič za každú cenu v parlamente. .. .

Matovič vyrazil do posledného útoku proti tkzv mafii….Tí vzdelanejší však vedia že v podstate Matovič company je jedna veľká mafia riadená bossom , ktorý rozdeluje peniaze poslušným a mení názory podľa aktualnej politickej situácie. Na politika je strašne málo ponúknuť ľuďom poraziť Smer za každú cenu a potom bude svet krajší, ružovejší hoci aj s maďarskými iredentistami , lepšie je byť slovenský mešuge v maďarskom objatí ako očan SR hoci aj s Dankom či Ficom. Nenávisť z toho človeka tak srší, že skutočne potrebuje lekára….
Posledné zúfalé kroky Matoviča potom čo ho odkoplo KDH , PS Spolu však majú logické jadro…..potom čo nedočkavec Hlina by sa spojil aj s diablom len aby porazil“mafiu“ ( ono sú spolu s Matovičom z jedného cesta), vycítil Matovič , že sa musí vyhraniť ideologicky , teda to čo bolo svätou povinnosťou Hlinu voči registrovaným partnerstvám, adopciam, ponúkne voličom Matovič , týmto postojom môže získať konzervatívnych voličov , ktorí by Smer, SNS nikdy nevolili asi by radšej volili podvodníka z Popradu. Ponúka voličom jasný odkaz my budeme vo vláde len vtedy, ked nebudú tie škaredé progresívne veci. samozrejme či sa mu dá veriť keď mnoho krát zmenil názor…..myslím si ,že preto aby zachránil Slovensko od Smeru , Danka a pod. svoj postoj s kľudným svedomím prehodnotí.
Čo je však ďaleko nebezpečnejšie je bratríčkovanie s SMK. Po odchode Bugárovcov v tej strane zostalo len iredentistické krídlo, tej strane nikdy nešlo o demokraciu ale len o veľkomadarské buntošenie. Samozrejme že stáli pri Dzurindovi, teda pre novinárov , slniečkárov na správnej strane……ale keby im Mečiar, Fico ponúkli viac kľudne by boli tam , kde by viac získali. Toto je slovenská slabosť….akákolvek vláda, ktorá je maďarských šnúrkach škodí slovenským záujmom aj táto posledná upevnila madarskú školskú a kultúrnu autonomiu…..veď je nemysliteľné aby sa dakde na svete našiel štát, ktorý by nedokázal nariadiť vyučovanie v štátnom jazyku na poloprázdnej menšinovej škole, len preto lebo si to neželá samospráva…tak dnes vyzerá situácia na žitnom ostrove. Rovnako si nenápadne značkujú územie dvojjazyčnými tabuľami, ktoré sú výraznejšie v madarskom prevedení lebo sú lemované modrou farbou. V podstate ak tam budú ( vo vláde) bude to pokračovať povinnou maďarčinou na úradoch , tí drzejší budú chcieť maďarčinu ako druhý štátny jazyk na celom území , lebo inak budú stále utláčaní atd….toto chce Matovič dostať do parlamentu aby nevládol Fico, Danko a je mu vlastne jedno že potom bude vládnuť Orbán…..

Pacem in teriss v roku 2019

29.09.2019

Pre tých neskoršie narodených asi táto latinská veta nič nehovorí ( Mier na zemi) ...má to dva významy je to encyklika pápeža Jána XXIII z roku 1963 , ktorej názov si komunisti vybrali v 70 viac »

Ako progresívci z Postoya prekrúcajú fakty

28.09.2019

Po článku Danišku si rovnako potreboval kopnúť do tkzv koaličných kresťanov aj Martin Hanus...hlúpo , primitívne a protikresťansky obidvaja len aby aby očiernili svojich politických oponentov viac »

ako sa Postoy vysmial pochodu. . . . alebo ako progresívni kresťania primitívne útočia. . .

25.09.2019

Dnes prebehli v NR SR štyri hlasovania ...progresívci sa radujú , neprešiel ani jeden návrh..hoci ten Matovičov ťažko nazvať pro live, asi preto mal najbližšie k schváleniu....Veď uznajte viac »

británia anglicko kamión telá migranti Grays weterglade polícia

V kamióne v Kente objavila polícia deväť ukrývajúcich sa migrantov

23.10.2019 22:13

V priemyselnom parku Waterglade v meste Grays v susednom grófstve Essex bolo v stredu v kamióne nájdených 39 tiel.

Izrael Reuven Rivlin  Benny Ganc

Izraelský prezident poveril zostavením vlády Bennyho Ganca

23.10.2019 21:22

Premiérovi Netanjahuovi sa pokus o zostavenie vlády nepodaril. Ak to nevyjde ani Gancovi, je pravdepodobné, že prezident vypíše nové voľby.

úrad ochrana oznamovateľov korupcia

Komisia ukončila výsluch uchádzačov na post šéfa protikorupčného úradu

23.10.2019 18:30, aktualizované: 18:44

Komisia musí podľa zákona zaujať k jednotlivým kandidátom stanovisko do 15 dní od ukončenia ich vypočúvania.

Trenčín

Štát nechal viac ľuďom, mestá hrozia zvýšením daní z nehnuteľnosti

23.10.2019 16:53

Väčšina miest na Slovensku bude musieť zvýšiť dane a poplatky, aby tak vykryla výpadky príjmov aj zo zvýšenia nezdaniteľnej časti ľuďom, tvrdí Únia miest.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 35
Celková čítanosť: 106453x
Priemerná čítanosť článkov: 3042x

Autor blogu

Kategórie