Založ si blog

Daniška hrubo urazil Kuffu či ako bratislavská kresťanská progresívna kaviareň robí politiku. .. ..

Je asi zbytočné sa rozpisovať o roztrieštenosti kresťanských politických strán, ktoré vznikli prirodzeným vývojom, socialným postavením napr krčmár podnikatel z Bratislavy nikdy nepochopí robotníka žijúce z ruky do ruky ten bude mať vždy k bližšie ku Kuffovi. Horšie je keď bratislavská kresťanská kaviareň bude tak dlho očierňovať jedného kňaza až to začnú riešiť biskupi. Vydajú vyhlásenie ktoré je o ničom a vlastne zbytočné lebo to farár Kuffa nikdy nerobil, nikdy nebol fašistom, nikdy nezakladal politickú stranu, nikdy nemal nenávistné prejavy ak ich máme správne pomenoval mal len nepriateľské prejavy voči liberalizmu…nato ako občan ešte zatiaľ slobodnej SR má právo, tak ako majú právo jeho liberálni protivníci ho kritizovať. Ibaže iné je kritizovať, polemizovať iné je ho nazývať fašistom skrátka liberálni fanatizmus nemá hranice….
Ostáva otázkou či strana v ktorej predsedníctve sedí jeho brat má rozumnú ambíciu sa pretlačiť do parlamentu cez Kotlebu. Ja si myslím že má, pre zle nastavený systém pri volbách, ak chcú rozhodovať musia sa dostať do parlamentu. Myslím že je to na rovnakej mentálnej úrovni ako ked išla pani Záborská na kandidátku OLANO a bude tam sedieť v jednom klube s takými liberálnymi individuami ako je Blahová či iní agresívni potratári…..Rovnako je smiešne si myslieť že by kresťanská strana sa podieľala na nejakých zákonoch ktoré by išli proti demokratickému zriadeniu…je to aj v Memorande ktoré podpísali s Kotlebom a popravde ak by Kotlebova strana mala nejaký program s ktorým možno niekedy strašila vo svojich začiatkoch (Pospolitosť) nejaký stavovský štát tak by ich najvyšší súd okamžite zrušil a zakázal. ĽSNS je z tohto pohľadu legálna politická strana , a kresťanská strana KDŽP sa na jej chrbte chce dostať do parlamentu. To že to bude veľmi neštandartný parlament je už dnes zjavné…..túto taktiku využili rôzne malé skupiny , ktoré keď tam už „budú“ začnú viesť svoju nezávislú politiku , čo značne skomplikuje možnú budúcu koaličnú vládu či už s jednej alebo druhej strane , je groteska ako budú spolupracovať napr v Olane ked si splnia jediný ciel ktorý ich spája a to je porazenie Fica , čo bude dalej ….aký program Hlinovsko – trubanovsko- kiskovsko -blahovský – madarský ….uf.
Prečo tak hlúpo zaútočil Daniška v Postoji? Od takých nenávistných sorosovko – haščákovských medií ako sme či denník N by sme to aj čakali , ale od Postoja by sme čakali solídnejšiu úroveň, žiaľ ked majú v Postoji len jediný cieľ poraziť Fica hocakým prostriedkami hoci aj so spojením so „satanom“ a vládnuť v zhode s progresívnymi liberálmi a obrusovať hrany, človek ako Kuffa ich musí strašne štvať….no tak podlo klamú o politickej angažovanosti jedného farára. Farárovou povinnosťou je bojovať proti Istanbulskému dohovoru, proti gender ideológii, proti adopciám detí homosexualmi je jeho povinnosťou bojovať za tradičnú rodinu, nič iné v kázňach nikdy nehovoril, v čom má podľa Danišku, Sečku a Zvolenského zmeniť názor? Čo má povedať že majú ludia voliť KDH , ktorí chcú do spolku s Istanbulom, genderom ? Páni biskupi keby toto hovoril už by sa mohol politicky angažovať? Ako chce RKC docieliť svoje ciele keď sa ľudia nebudú môcť včetne kňazov vyjadrovať k aktuálnym spoločenským problémom? Kňaz Kuffa v trnavskej kázni povedal jednu veľkú pravdu ,ktorú liberáli neznesú….na počiatku všetkých izmov bol liberalizmus, fašizmus aj komunizmus boli strašné ideológie , ale vzišli z vety “ nebudem slúžiť“. Ideologie komunizmu a fašizmu sú mŕtve slovami kňaza Kuffu mŕtve hady, ich reinkarnácie nikdy nebudú totožné s predošlými systémami, predstavte si ako by taký Kotleba obnovil fašizmus na Slovensku alebo Blaha komunizmus čím? nemajú silové prostriedky ktorými by dokázali svoje možné predstavy uskutočniť, museli by sa tieto systémy infiltrovať zvonka, ale potom ak by taká veľmoc existovala ktorá by potláčala komunisticko – fašistickým spôsobom ľudské práva , slobody, pretlačila by vojensky svoju ideológiu či už s Kotlebom, Blahom , Trubanom či Ficom. Aká je dnes hrozba ?? od koho od liberálov oni sú tí ktorí reálne dokážu infiltrovať svoju ideológiu k nám cez európske inštitúcie, oni majú páky ako trestať neposlušné štáty…..Kuffa načo sa sústreďovať na mŕtve zdochliny, ked liberálne hady máme všade okolo…je jeho povinnosťou hovoriť pravdu o liberalizme….Prečo ho teda biskupi chcú umlčať….?? prečo? lebo sa boja že by im liberálne média dali nálepku že idú opäť vraždiť Židov? Nie to nie brrrr to radšej umlčme Kuffu…

A na záver toto všetko by nemuselo byť keby bolo KDH veľkou stranou pre všetkých kresťanov , biskupi by nemuseli riešiť Daniškove žaloby..ktorý sa tak bojí o svojich kresťanských liberálov aby si mohli kávičkovať so zástancami vrahov z Týždňa či haščakovými platenými press…..a pri poháriku oslavovať ako sme porazili Fica, ved títo ludia by prišli o rozum keby nesedeli pri jednom stoli s možnými víťazmi.

SME pokračuje v podpore pedofilov

12.12.2019

Časom by som sa rada dostala aj k ľuďom, ktorí majú síce podobnú sexualitu, ale darí sa im ju realizovať v medziach zákona a dokonca sú schopní viesť pomerne normálny, aj keď trochu komplikovanejší viac »

Neoliberáli novodobí marxisti. .. .alebo Jílková v ČT zaujatá. .. .

08.12.2019

Neviem či poznáte program ČT kde si moderátorka Jilková pozýva hostí kde preberajú aktuálne problémy českej spoločnosti. Témou posledného programu bola politická (spoločenská) korektnosť. viac »

Nicholsonová platí potrat a je nato hrdá

07.12.2019

Pani poslankyňa EU parlamentu pod dojmom víťazstva , že neprešiel mierny návrh na úpravu ( nie zákaz) interupcií sa pochválila ako si to ona predstavuje. Poskytla peniaze údajne nejakej žene viac »

06-auto-3x

Auto ukradli dvakrát, raz policajtom

13.12.2019 12:00

Policajtom v Novom Meste nad Váhom niekto auto ukradol rovno spred nosa.

Britain NATO Trump

Bude z Macrona líder či vyvrheľ, pýta sa expertka

13.12.2019 12:00

"Francúzskemu prezidentovi Emmanuelovi Macronovi ide o Rusko, ale vlastne mu nejde o Rusko,“ povedala bezpečnostná analytička Alice Billonová-Gallandová.

Ekonomika, graf, peniaze, kalkulačka

Sto miliónov eur zachráni pre vedu zlúčenie eurofondov

13.12.2019 11:21

Európska komisia oficiálne schválila zlúčenie Operačného programu Integrovaná infraštruktúra (OP II) s Operačným program Výskum a inovácie (OP VaI).

Nemecko / explózia / výbuch / panelák / obytný dom / bytovka /

Výbuch v bytovke v Nemecku si vyžiadal mŕtveho a najmenej 25 zranených

13.12.2019 11:15, aktualizované: 12:09

Presná príčina explózie zatiaľ nie je známa, nevylučujú však, že mohlo ísť o výbuch plynu.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 140163x
Priemerná čítanosť článkov: 3260x

Autor blogu

Kategórie