Založ si blog

Mítingy naše slovenské, alebo kto je fašista. .. ., ..

Predvolebný boj v poslednej fáze a všetko čo k tomu patrí…..manipulované prieskumy, súdne pojednavánia, zatváranie do basy na jednu noc , vzájomné okydávanie kto je väčší zlodej, kto čo ľudom dá či zoberie a kopu iných hlúpostí z ktorých bolí hlava……

Predsa sa však objavil nový fenomén ktorý zaviedol Hlina a venoval mu toľko energie až sa toho chytili progresívci a majú radosť z toho že môžu chodiť na mítingy LSNS.
LSNS je legitímna politická strana s nejakou minulosťou ktorá nie je až taká čistá a priezračná, ale na minulosti svet nestojí ak dnes dodržuje zákony SR je stranou legitímnou a ked raz Najvyšší súd ju nezruší nebude ani stranou fašistickou čo teda ani nie je presný pojem lebo dnes je fašista ten kto má iný názor , tam dohnali slovenskú verejnosť liberáli.Zrušenie strany by určite nastalo ak by ich programe boli totalitné prvky ako zrušenie demokratického systému či znárodňovanie a pod. Často to vyzerá že program LSNS vykladajú novinári , politici a čuduj sa svete vždy tam nájdu niečo čo tam napísané nie je a keď ich nato upozorníte tak bude nasledovať…ale oni to tak určite myslia….len to teraz zakrývajú….veď chodili v uniformách, velebili slovenský štát a spústa takýchto „faktov“ ktoré ale nemajú s terajším stavom veľa spoločného.
Vráťme sa však k mítingom , čo tak sa môže sledovať „slušnými protestami“. Nuž podľa mňa vyvolať konflikt ak niekto do Sabinova dovlečie romskú menšinu na protimíting , alebo v Košiciach s hrubými osočovacími plagátmi tak chce vyprovokovať konflikt, no a hádajte kto by bol vinník pri dnešnom nastavení mainstreamu , kde a aké by išli zábery do sveta? Cielom PS spolu a Hlinu (schválne nepíšem KDH lebo nie všetci v tej strane sú tak myšlienkovo naladený ako predseda) nie je prezentovať svoj program urobiť si vlastný míting so svojimi riešeniami ale dehonestovať politického súpera s cieľom vyvolať konflikt. Viete kedy takáto prax vznikla? Za prvej ČSR kde na hlavne na mítingy Ludovej strany prichádzali rôzni provokatéri , tak sa zriadila stráž ktorá sa v neskoršom období pretransformovala na Hlinkove gardy. Samozrejme takúto ochranu si zabezpečili v tom čase relevantné politické strany aby nedochádzalo k provokáciám…..to sa ako vrátime takmer 100 rokov dozadu???

Dnes je doba kedy by si každý mal dovoliť zorganizovať míting slobodne ak chce protistrana či protivník tiež míting mal by byť niekde oddelene a Policia by mala provokatérov vyviesť…Každý nech si počúva koho chce slobodne a bez prekrikovania kto je väčší zlodej či blázon alebo fašista?
Tento typ politiky sem nedoniesol Kotleba so svojou stranou, ale Matovič……ano videl som na yutube prejavy Mazureka či Kotlebu také jednoduché a populistické…..ale mítingy tých slušných som počul tiež.Len ako príklad pamätám si míting na danie „dole“ Danka myslím že v dobe štvania za jeho rigoróznu prácu, čo vykrikoval Matovič ….pred ľudmi do ampliónu pred NR SR že Danko je k…t. Počuli ste to od tých údajných skinheadov od LSNS ( čím nespochybňujem že tam takí sú, ale verejne?)

Môj názor na politiku je , že je to špinavá záležitosť , lebo sú v tom peniaze. Na to aby sme to aspoň trocha skrášlili by sa aspoň malo znížiť kvorum aby sa nemohlo tak manipulovať, aby to tí oligarchovia mali ťažšie …..Ked si zoberieme kde sa tu vzal Kotleba? odkial mal odrazu peniaze aby preliezol…iste je aj logické vysvetlenie , že ľudia neveria systému neveria Ficovi, Dzurindovi, Miklošovi, Radičovej, dankovi atd ….ale je aj iné vysvetlenie…a funguje aj teraz pôvodne na rozbeh LSNS boli investované peniaze aby táto strana zobrala hlasy SNS príp aj Smeru a tým by sa posilnila dnes sa volajú demokratická opozícia. Len sa to niekomu vymklo z rúk…a teraz musí vrážať peniaze na diskreditáciu lebo čo je veľa to je veľa……Napr. dnes takou stranou ktorá má zobrať percentá je druckerova strana štedro finančne dotovaná …ona svoj cieľ splní pre oligarchu v pozadí že zoberie hlasy ani nie to či bude v parlamente.

Facebook zablokoval Kulturblog. .. .

26.02.2020

Čo myslíte kto volal do Ameriky...Šimečka , alebo iný sorosovec....Alebo si niekto myslí že v Amerike sledujú Kulturblog? Že vraj šíri hoaxy.... Nuž keď tak človek číta Sme a podobné vagabundbutiny viac »

Solteszova sviňa v prezidentskom paláci.

23.02.2020

V predvolebnom čase sa často na poslednú chvíľu vyťahujú podpásovky a preto som si nejako zaumienil že ich v tomto čase treba brať s rezervou. To však neznamená že ak niečo podstatné vyjde viac »

Ako sa Vašečka strápnil. .. prednejší liberálni extremisti ako kresťanské postoje.

20.02.2020

Vašečka čo by poslanec OLANO ktorý sa pasuje za pravého kresťana podporil nepodporenie schôdze kde sa definitívne mohlo rozhodnúť o ID. Partia okolo extremistických ľavičiarov sa rozhodla viac »

Koronavírus

Testované vzorky na koronavírus sú na Slovensku zatiaľ negatívne

29.02.2020 12:57

Na hraničných priechodoch s Rakúskom sa realizujú kontroly.

Kúty / Voľby 2020 /

V Kútoch odhadujú rekordnú volebnú účasť

29.02.2020 11:35

Vysoké percento voličov pritom nie je obyvateľmi Kútov. Najmä mladí ľudia prišli voliť zo susednej Českej republiky vlakom.

ženy, kolegyne, skupina, vysvetľovanie

Pred 100 rokmi získali československé ženy volebné právo

29.02.2020 11:34

Nová republika sa prihlásila k rovnosti pre všetkých občanov, povedala šéfka Inštitútu pre výskum práce a rodiny.

lavína, sneh, hory, Rakúsko, kopce, zima, Alpy, Tyrolsko

Lavínová hrozba v Tatrách a Malej Fatre stúpla na tretí stupeň

29.02.2020 11:20

Vo Veľkej Fatre trvá vzhľadom na nižší úhrn nového snehu mierna lavínová hrozba.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 338001x
Priemerná čítanosť článkov: 4507x

Autor blogu

Kategórie