Matovič klamal v priamom prenose.

27. marca 2020, dominik6000, Nezaradené

Kedy? No mohli by sme odpovedať vždy, ale keďže tento truhlík je po novom aj mikrobiológ, ako sa dnes nekriticky zhodnotil, sústredím sa na jeho masívne testovanie.
Vynechám rozprávky ako bol Pelegrini lenivý a svojou neschopnosťou priniesol na Slovensko pandémiu, či iné perly,ako Pele málo testoval aby bolo menej infikovaných aby sme dobre vyzerali….
Nuž teraz poďme my do nášho vševedka. Po nedeľnom vyplakávaní ako málo máme skutočných testov, ako nepotrebujeme rýchlotesty a nahádžeme ich do Dunaja, včera akoby len tak mimochodom sa pochválil, že na Slovensko malo prísť 100 000 testov (tých správnych genetických , aby to niekoho nezmiatlo) pre súkromné laboratoria, teda že malo ich byť 200 000 tisíc ale 100 000 sme neprebrali lebo neboli vhodné pre štátne laboratoriá.
Nijaký novinár ani nemukol, že čo je to za nezmysel, dúfam že aspoň vy ostatní chápete , že ked boli dobré pre súkromné laboratoria Penty , že boli dobré pre všetkých. Keby sme aj prijali informáciu že sa nehodili do štátnych labákov, tak predsa pán vševedko sa dohodol so súkromnými že budú testovať pre štát, tak logicky teda tých zvyšných 100 000 mal štát bez problemov kúpiť a následne ich posunúť súkromným laboratoriám. Tento jasný prešľap ide na vrub pána Mistríka ktorý do 11.00 h do ktorej bol tovar zakontrahovaný pre SR ho jednoducho neprevzal a 11.01 po ňom skočila ČR.
Iste chybička v komunikácii, veľa práce, každý sa môže pomýliť, ale na základe toho čo šíri dennodenne vševedko mikrobilog na svojich TK mali by sme byť k nemu rovnako spravodliví.. Keďže touto prasprostou ľahostajnosťou mohol v budúcnosti ohroziť tisícky ľudských životov ( nikdy nevieme či sa nám dostane dostatku genetických testov) požiadajme pána premiera my občania SR, aby odstúpil z funkcie predsedu vlády SR.