Založ si blog

Nemorálny západ.

Prečo nemorálny Západ? Nuž zabudnime na chvíľku že tu máme nejaký vírus.Pozrime sa aké morálne hodnoty nám ponúka nový progresívny svet.Už staré otrepané gender sprostosti o množstve pohlaví, zúrivý feminizmus a všadeobjímajúci multikulturalizmus. Tento moderný chaos ospevovaný ako pokrok, ktorý nás oslobodí od zaostalosti, náboženstva , násilia skratka novodobý marxizmus ako z učebnice Marxa prepísaný na dnešný svet.
V tomto svete majú právo homosexuali si adoptovať deti, 15 roční kofoláši rozhodovať o pohlaví, nesmie sa písať o islame ako o netolerantnom náboženstve zla. V takomto svete , však nie je miesto pre starých a handicapovaných ľudí. Tento svet sa tak blíži k nacistickej ideologii a pritom tí čo navrhujú tieto zvrátenosti sú tí správni antifašisti. Toľko paradoxov naraz.
Ako sa zbaviť legálne tých starých chorých , nevyliečiteľných? nuž máme predsa eutanáziu.Aj tá bola pôvodne myslená len pre ťažko chorých v poslednom štádiu v tkzv neodvrátiteľnom stave. Ale ako sa to odrazu mení už stačí v mnohých prípadoch len súhlas danej osoby a eutanázia môže byť vykonaná, teda napr. duševne chorý človek ako ľahko a blízko sme sa priblížili k druhej totalitnej ideologii nacistickej.
Keďže ľudia by sa neradi dostali do tej skupiny druhoradých ľudí tak si vymýšľajú aktívne dôchodky , teda výlety, športovanie, zoskoky padákom a keď sa už vek a zdravie musia prejaviť a nemôžu vykonávať všetky aktivity a sú odkázaní na pomoc druhých strácajú zmysel ďalšej existencie.
V takejto západnej forme civilizácie, preto neprekvapí že v súčasnej dobe ked vírus kosí prevažne starých ľudí štáty ako VB, SRN, Holandsko, Švajčiarsko atd. neprijímajú drastické opatrenia resp. neskoro. Ako zareagoval premier VB Johnson pred krízou, musíme sa pripraviť nato že sa s niektorými starými ľudmi budeme musieť rozlúčiť, neurobil nič aby sa to snažil odvrátiť….kolektívna imunita a u starých náhoda prežiješ alebo neprežiješ, ekonomika je prvoradejšia ako životy starých ľudí. Medzičasom sa to aj vo VB trocha zmenilo, možno si sám pán premier dal naočkovať vírus aby už mal po prekonaní pokoj a mohol sa plne sústrediť na ekonomiku. Podobne to vyzerá v mnohých západných štátoch, desivé zábery z Talianska a Španielska kde vírus kosí všetky starobince , nejako nezasahujú do vedomia západnej progresívnej spoločnosti, oni žijú naďalej svoj život, viď blog našej progresívnej europoslankyne maturantky bez orginálu, kde popisujú ako sa jej nakazení susedia pravidelne jazdia bicyklovať s deťmi…veď oni sa nebú obmedzovať , ich sa to netýka. Toto je myslenie degenerovaného Západu.
Západná liberálna spoločnosť už nie spoločnosťou vzájomne si pomáhajucou, ale egoistickou. Pôjdeme podobnou cestou?

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Virus Outbreak Brazil Bolsonaro

Bolsonara bude pre útoky na volebný systém vyšetrovať aj najvyšší súd

05.08.2021 06:58

Brazílsky prezident v ostatnom čase ešte viac vystupňoval svoje dlhodobé útoky na elektronický volebný systém v krajine.

Testovanie / Zdravotník / Covid /

ONLINE: Angličania zaradili Slovensko medzi bezpečné zelené krajiny

05.08.2021 06:15, aktualizované: 07:15

Od nedele bude stačiť Slovákom na príchod do Anglicka len negatívny test na koronavírus. Žiadna karanténa, ani očkovanie.

navaľný navalnyj

Odvolací súd v Rusku potvrdil rozhodnutie o zákaze Navaľného organizácií

04.08.2021 23:12

Súd o odvolaní rozhodoval za zatvorenými dverami a verejné bolo len vynesenie verdiktu.

Peter Kalmus.

V Martine napadli výtvarníka Petra Kalmusa, po ošetrení ho prepustili domov

04.08.2021 21:28

Polícia ku konkrétnym útočníkom informácie neposkytuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 878506x
Priemerná čítanosť článkov: 7844x

Autor blogu

Kategórie