Založ si blog

Ako sa zdiskreditoval Mikloško v očiach obyčajných katolíkov

Pán Mikloško je starý známy politik, ktorému jeho fun club nedá už nikdy viac ako 5 % , ale napriek tomu svojou účasťou v rôznych voľbách sa pokúša o nemožné….a keď to nevyjde tak na vine sú veriaci,ktorí volia komunistov , inými slovami Smer, alebo fašistov inými slovami Kotleba.tak aký je ten fantastický životný príbeh Mikloška – disidenta, bojovníka proti komunismu a mečiarizmu.

Pán Mikloško ako známy disident spolupracoval v časoch komunistickej totality s takými marxistami ako Kusý , s takými liberálnymi ľavičiarmi ako Havel, pre kresťana by mali byť také havlovské večierky s voľným sexom varovaním, ale spoločný nepriateľ je spoločný nepriateľ……toto v ňom zostalo zákodované , že sa lepšie cíti v spoločnosti ľavicového intelektuala ako v spoločnosti jednoduchého kňaza ako je napr. Kuffa.Jeho politické účinkovanie je poznačené , že bojoval proti vzniku samostatnej SR ( opäť českí liberál – neomarxista prednejší ako slovenský jednoduchý katolík, ktorý nerozumie že štát , ktorý zariadi Mečiar je fuj a treba proti nemu bojovať.) Neviem, ale predpokladám že štát je viac ako hocijaký politik , je viac ako ideologia , politici prichádzajú – odchádzajú , ideologie sa menia.

Ďalším negatívnym javom v jeho správaní bolo madarské vyznamenanie ktoré malo meno po Eszterhazym , pravdepodobným motívom prebratia takéhoto vyznamenia bol fakt že v jednom hlasovaní  v Slovenskom sneme 1939 – 45 zahlasoval proti vyvážaniu Židov, ale kde zostalo že tento pán gróf z Veľkého Zálužia  – Új laku sa aktívne podielal na návrate Velkého Madarska, tajne rokoval v Taliansku a bol aktívny pri Viedenskej arbitráži. to že nebol János zúrivý nacionalista, ale kresťan – iredentista  neznamená že bol dobrý pre desaťtisíce Slovákov, ktorý sa ocitli v Aranyországu, dokáže sa pozrieť pán Mikloško do očí ľuďom v Śuranoch, Komjaticiach, Palárikove, v obci Čechy v terajom novozámockom okrese – opäť prednejší madarský intelektual veľkostatkár ako jednoduchý slovenský katolík….

Povahová črta ísť v jednom šíku s liberálmi proti kresťanom ktorý majú iný pohľad na vznik štátu na ekonomickú transformáciu mu  zostala dodnes, lebo nezabudajme že stál v čele tohto štátu ( predseda parlamentu) ked sa realizovala neoliberalna transformácia , v období keď vznikali  finančné skupiny Penta, Ja a Ty , Slávia kapitál a s týmto dedičstvom oligarchov musíme zápasiť dodnes, ale veď máme Mečiara a jeho zlodejov to mu stačí , veď vyhral boj proti mečiarizmu……

a dnes ? tento politik si nevšimol že nie je referendum o Ficovi, ficizme ale prezidentské volby v ktorých by mal vyhrať kandidát ktorý bude najlepšie zastupovať Slovensko, jeho obyvatelov. Pani Čaputová nikdy nemôže zastupovať a nikdy nebude slovenskýchkrasťanov, ale to pánovi Mikloškovi nevadí, ( nie žeby Šefčovič bol terno, ale  pre Mikloška je podstatné  že sa musí skončiť éra Fica, nie to čo otvorene prezentuje Čaputová)  vždy sa lepšie cítil s ľavicovými intelektualmi, možno preto aby si v svojej hlave pripísal dalšie víťazstvo proti ficizmu, je ťažko uveriteľné že nejaký kresťan môže aktívne podporiť kandidáta typu Čaputová ako to urobil emeritný arcibiskup Mikloškov kamarát Bezák.

A tak rada na záver .: Pán Mikloško už nikdy nekandidujte, nedokáže spájať kresťanské sily, žijete v zajatí disentu a nedokážete prekročiť svoj tieň,nedokážate  pochopiť že komunizmus dnes neexistuje a nahradzuje ho iná gender ideologia. Pomáhate Slovensku aby sa vybralo írskou cestou svojim odpočinkom na dôchodku môžte prispieť že si slovenskí kresťania vyberú prienikového kandidáta ktorý nebude koketovať s progresívnymi marxistami a že si ak Boh dá zvolia spoločný program v parlamentných voľbách…nie proti niekomu ,ale za svoj program.

Ako sa zo 17 novembra stal pre liberálnu kaviareň „Víťazný Február“

19.11.2023

Tak sa nám skončil sviatočný víkend spojený so štátnym sviatkom …Boja za slobodu a demokraciu….ako sa vzletne tento deň pripomína. Ako sa posledné roky stalo zvykom čoraz viac sa medialna úderka a výrazna časť politickej mapy Slovenska hlavne tá čechoslovakistická uchyľuje k rôznym klamstvám …….už sme si zvykli na banány, pomaranče, toaletný [...]

KDH mieri do progresívnej budúcnosti

13.10.2023

KDH je progresívna kresťanská strana, vedú a formujú ju ľudia katolíckej kaviarne , ktorí za svoj cieľ považujú „občiansku spoločnosť“ s naivnou predstavou ako kresťania a progresívci nájdu „spoločný“ jazyk. Keď pán Majerský konštatuje že Pelegrini s Hlasom si vybrali minulosť….tak potom zákonite on chcel aby si vybrali budúcnosť [...]

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

potopenie, utopenie, plávanie, smrť, more, voda, ruka

V rybníku pri Hrušove sa topila dvojica, ženu vytiahli, muža sa nepodarilo zachrániť. Zrejme účinkoval alkohol

22.06.2024 20:44

Na miesto prišli aj hasiči - potápači z Rimavskej Soboty.

USS Theodore Roosevelt

Americká lietadlová loď priplávala do Soulu na trojstranné vojenské cvičenie

22.06.2024 19:45

Japonskom zintenzívnilo vojenský výcvik po tom, čo Rusko podpísalo zmluvu o strategickom partnerstve s KĽDR.

Nigel Farage

Farage: Putinovu inváziu vyprovokovali EÚ a NATO. Hanebný krčmový povaľač, nešetrili ho kritici

22.06.2024 17:20

Šéf pravicovo populistickej strany Reform UK zožal kritiku naprieč politickým spektrom.

bachmut

Škaredá, nepochopiteľná, prekrútená a hlúpa. Náhodný záznam z kamery zachytáva hrôzy na fronte na Ukrajine

22.06.2024 16:50

Miestami roztrasená snímka zachytáva vojakov v zákope, ako sa snažia zorganizovať evakuáciu spolubojovníkov, ktorí uviazli v prvej línii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 114
Celková čítanosť: 996426x
Priemerná čítanosť článkov: 8741x

Autor blogu

Kategórie