Založ si blog

Ako sa zdiskreditoval Mikloško v očiach obyčajných katolíkov

Pán Mikloško je starý známy politik, ktorému jeho fun club nedá už nikdy viac ako 5 % , ale napriek tomu svojou účasťou v rôznych voľbách sa pokúša o nemožné….a keď to nevyjde tak na vine sú veriaci,ktorí volia komunistov , inými slovami Smer, alebo fašistov inými slovami Kotleba.tak aký je ten fantastický životný príbeh Mikloška – disidenta, bojovníka proti komunismu a mečiarizmu.

Pán Mikloško ako známy disident spolupracoval v časoch komunistickej totality s takými marxistami ako Kusý , s takými liberálnymi ľavičiarmi ako Havel, pre kresťana by mali byť také havlovské večierky s voľným sexom varovaním, ale spoločný nepriateľ je spoločný nepriateľ……toto v ňom zostalo zákodované , že sa lepšie cíti v spoločnosti ľavicového intelektuala ako v spoločnosti jednoduchého kňaza ako je napr. Kuffa.Jeho politické účinkovanie je poznačené , že bojoval proti vzniku samostatnej SR ( opäť českí liberál – neomarxista prednejší ako slovenský jednoduchý katolík, ktorý nerozumie že štát , ktorý zariadi Mečiar je fuj a treba proti nemu bojovať.) Neviem, ale predpokladám že štát je viac ako hocijaký politik , je viac ako ideologia , politici prichádzajú – odchádzajú , ideologie sa menia.

Ďalším negatívnym javom v jeho správaní bolo madarské vyznamenanie ktoré malo meno po Eszterhazym , pravdepodobným motívom prebratia takéhoto vyznamenia bol fakt že v jednom hlasovaní  v Slovenskom sneme 1939 – 45 zahlasoval proti vyvážaniu Židov, ale kde zostalo že tento pán gróf z Veľkého Zálužia  – Új laku sa aktívne podielal na návrate Velkého Madarska, tajne rokoval v Taliansku a bol aktívny pri Viedenskej arbitráži. to že nebol János zúrivý nacionalista, ale kresťan – iredentista  neznamená že bol dobrý pre desaťtisíce Slovákov, ktorý sa ocitli v Aranyországu, dokáže sa pozrieť pán Mikloško do očí ľuďom v Śuranoch, Komjaticiach, Palárikove, v obci Čechy v terajom novozámockom okrese – opäť prednejší madarský intelektual veľkostatkár ako jednoduchý slovenský katolík….

Povahová črta ísť v jednom šíku s liberálmi proti kresťanom ktorý majú iný pohľad na vznik štátu na ekonomickú transformáciu mu  zostala dodnes, lebo nezabudajme že stál v čele tohto štátu ( predseda parlamentu) ked sa realizovala neoliberalna transformácia , v období keď vznikali  finančné skupiny Penta, Ja a Ty , Slávia kapitál a s týmto dedičstvom oligarchov musíme zápasiť dodnes, ale veď máme Mečiara a jeho zlodejov to mu stačí , veď vyhral boj proti mečiarizmu……

a dnes ? tento politik si nevšimol že nie je referendum o Ficovi, ficizme ale prezidentské volby v ktorých by mal vyhrať kandidát ktorý bude najlepšie zastupovať Slovensko, jeho obyvatelov. Pani Čaputová nikdy nemôže zastupovať a nikdy nebude slovenskýchkrasťanov, ale to pánovi Mikloškovi nevadí, ( nie žeby Šefčovič bol terno, ale  pre Mikloška je podstatné  že sa musí skončiť éra Fica, nie to čo otvorene prezentuje Čaputová)  vždy sa lepšie cítil s ľavicovými intelektualmi, možno preto aby si v svojej hlave pripísal dalšie víťazstvo proti ficizmu, je ťažko uveriteľné že nejaký kresťan môže aktívne podporiť kandidáta typu Čaputová ako to urobil emeritný arcibiskup Mikloškov kamarát Bezák.

A tak rada na záver .: Pán Mikloško už nikdy nekandidujte, nedokáže spájať kresťanské sily, žijete v zajatí disentu a nedokážete prekročiť svoj tieň,nedokážate  pochopiť že komunizmus dnes neexistuje a nahradzuje ho iná gender ideologia. Pomáhate Slovensku aby sa vybralo írskou cestou svojim odpočinkom na dôchodku môžte prispieť že si slovenskí kresťania vyberú prienikového kandidáta ktorý nebude koketovať s progresívnymi marxistami a že si ak Boh dá zvolia spoločný program v parlamentných voľbách…nie proti niekomu ,ale za svoj program.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

navaľný navalnyj

Odvolací súd v Rusku potvrdil rozhodnutie o zákaze Navaľného organizácií

04.08.2021 23:12

Súd o odvolaní rozhodoval za zatvorenými dverami a verejné bolo len vynesenie verdiktu.

Peter Kalmus.

V Martine napadli výtvarníka Petra Kalmusa, po ošetrení ho prepustili domov

04.08.2021 21:28

Polícia ku konkrétnym útočníkom informácie neposkytuje.

matovič lengvarský

'Neočkovaní sú TUPELO'. Matovič kritizuje štátnu úradníčku od Lengvarského

04.08.2021 17:31, aktualizované: 18:36

Igor Matovič nazval absurdnou kampaňou, keď vysokopostavená úradníčka z ministerstva zdravotníctva častuje nezaočkovaných slovami, že sú tupelá. Žiada Lengvarského, aby ju vyhodil. Nemusí, odchádza na štúdium do Oxfordu.

eurovoľby, vlajka, urna, voľby

Bujňák: Novela zákona nemá za cieľ znemožniť právo voliť nezaočkovaným

04.08.2021 16:58

Úmyslom zmeny volebného zákona nemá byť znemožnenie práva voliť nezaočkovaným. Skonštatoval to ústavný právnik Vincent Bujňák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 878487x
Priemerná čítanosť článkov: 7844x

Autor blogu

Kategórie