Založ si blog

KDH mieri do progresívnej budúcnosti

KDH  je progresívna kresťanská strana, vedú a formujú ju ľudia katolíckej kaviarne , ktorí za svoj cieľ považujú „občiansku spoločnosť“ s naivnou predstavou ako kresťania a progresívci nájdu „spoločný“ jazyk. Keď pán Majerský konštatuje že Pelegrini s Hlasom si vybrali minulosť….tak potom zákonite on chcel aby si vybrali budúcnosť  …to znamená spojenie s PS  a tým pádom aj spojenie KDH s PS. Takže toto je tá svetlá budúcnosť na ktorú nahovárali kňazi pred volbami v pastierskom liste? Ľudia boli oklamaní , lebo aj keď KDH v predsedníctve dominuje mikloškovská kaviareň, ale voličstvo KDH je prevažne konzervatívne a naivne verí  „svojim“ že budú strážiť kresťanské hodnoty…..

Nuž a teraz niečo o farizejstve…KDH ostentatívne sa vyhranilo voči Smeru…kvôli korupcii, no kľudne by akceptovalo vládu s PS , kde by jednoducho nedokázalo zastaviť progresívnu revolúciu v rezortoch ktoré by neriadili…..ved tie rôzne vyhlášky, nariadenia by nešli cez koaličnú radu…..Nuž ale vráťme sa k farizejstvu ak KDH nechcelo ísť so Smerom, prečo sa rovnako odmietavo nevyjadrilo aj voči Hlasu?? veď do Hlasu odišlo celé biznis krídlo strany Smer, teda nemôžu byť lepší ako Fico  pokial sa jedná o korupciu…..Takže odpoved je len jedna kaviarenské KDH je liberálne a protinárodné, preto nemôže ísť  s pronárodnými silami a vždy si radšej vyberie  liberálne strany .

Ľudia by sa mali poučiť a tí ktorí cítia národne a kresťansky, by nemali v budúcnosti zvažovať podporu KDH, minimálne dovtedy dokedy sa v tej strane budú presadzovať ľudia ako F. Mikloško, Lexman, Štefanec……(Mikloškove heslo by kludne mohlo znieť aj  aj s čertom aj s diablom, len nie s Ficom….)

Ako sa zo 17 novembra stal pre liberálnu kaviareň „Víťazný Február“

19.11.2023

Tak sa nám skončil sviatočný víkend spojený so štátnym sviatkom …Boja za slobodu a demokraciu….ako sa vzletne tento deň pripomína. Ako sa posledné roky stalo zvykom čoraz viac sa medialna úderka a výrazna časť politickej mapy Slovenska hlavne tá čechoslovakistická uchyľuje k rôznym klamstvám …….už sme si zvykli na banány, pomaranče, toaletný [...]

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 114
Celková čítanosť: 998789x
Priemerná čítanosť článkov: 8761x

Autor blogu

Kategórie