Založ si blog

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo?  Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s mamkou na východe skormútená kde len snúbenec zmizol. Aj Kočner je inteligentný a tiež by pravdepodobne takúto likvidáciu nenariadil…..a neviem či sa mafianske vraždy vykonávajú tak že bude tak ako sa nám to podarí…..

ale však vráťme sa k Todovej a jej mimoriadnemu talentu , však ked dostáva ceny na americkom velvyslanectve tak bude asi nadaná, čo poviete…..

Todovej novinárskej talent sa prejavuje na infantilných otázkach Ficovi , to či si Fico na svoj majetok dokázal zarobiť neviem posúdiť lebo Ficove majetkové priznania neštudujem, ale predpokladám že ich má Todová presne naštudované…ak teda našla nezrovnalosti, mala dať trestné oznámenie. Ale to kde si chodí Fico plávať je jeho vec , rovnako či mu tam dovolil chodiť majiteľ zadarmo, prepojenie že to môže byť za niečo je síce pekné, ale dokedy Todová nezistí nejakú nezákonnosť sú tie otázky len provokáciami lebo predsa žiadny politik nepovie že to tak je…..( si predstavte žeby novinári dávali takéto otázky súčasnému premierovi……a teda Pavlinkine miliony vybrané v Arce majú oveľa závažnejšiu hodnotu ako Ficove radovánky). Či má Fico prenajatý apartmán v Hiltone silno pochybujem , to by už za tú dobu potvrdilo xy zamestancov. Ak tam jazdil Fico za svojimi radovánkami s milenkou je jeho súkromná vec….(ako protipol si predstavte  žeby si novinári pýtali nášho predsedu parlamentu kde trávi noci so svojimi priatelkami….že ich to netrápi). To či súkromná osoba užíva luxusné auto a kto jej dal nato peniaze  sa treba pýtať tej súkromnej osoby, je naivné sa domnievať že sa Fico prizná k sponzorstvu, takže otázky sú ako vždy provokačné pre svoje stádo. Dovolenka Fica v Dominikánskej republike je problem, ale dovolenka podpredsedu vlády v Dubaji problem nie je….žeby si poslanec NR SR zo svojho platu nemohol dovoliť dovolenku v exotike? Len tak naokraj či poslanec opozicie v tejto pandemickej dobe je niekde na dovolenke je jeho osobná vec, opozičník nemá žiadnu zodpovednosť, nemá žiadne právomoci ale ked podpredseda vlády v kritickej situacii si dovolenkuje v Dubaji považuje za normálne…len Fico nesmie ….

no a záver čerešnička….Todová so štekajúcimi kamarátkami ked zistila že Fico napísal že chodí so sudcami na PCR testy,  okamžite  nasadila verziu že bola sledovaná. Hned nejaká Milanová ju ide brániť aká drzosť a treba im dať nadpráva nadludí…..veď raz zomrel novinár …a ked Fico napíše že novinárka má nadštandartné vzťahy so sudkyňou špecializovaného súdu , to nie je problem ale odrazu sledovanie a že auto ktoré ju sledovalo patrí nejakej pani ktorá vlastní firmu s nejakým nominantom Smeru z roku 2006. Už v tom vidia vyhrážanie , ako keby ludia na Slovensku chodili spať s pištolami kde na ulici akéhosi novinára – ku odbachnúť lebo to povedal nejaký politik. pri tejto logike by všetci chudáci smeráci museli ležať v hrobe kolko nenávisti vyšlo z pier novinárov na politikov Smeru. Samozrejme  že Todová ako známa osoba bola niekde kde ju videli a povedali Ficovi, ked tam bol tiež….to je sledovacia mašineria Todovej.

Aby sme nezabudli na to podstatné , žiadny novinár by sa nemal kamarátiť so sudcom špecializovaného súdu , hlavne taký nie  ktorý píše o kauzách v ktorých sudkyňa rozhoduje, okamžite mi mala byť sudkyňa vyhodená resp . prevelená na iné prípady . Novinárka Todová nemá právo ovplyvňovať svojimi postojmi , či nebodaj  sľúbením povýšenia neschopnej sudkyne ak rozhodne ako si to želajú páni z Essetu…darmo to zakrýva rečičkami že sú aj neskorumpovaní sudcovia…….v čom sa potom líši od Bodora ked využíva kontakty?

Ako sa zo 17 novembra stal pre liberálnu kaviareň „Víťazný Február“

19.11.2023

Tak sa nám skončil sviatočný víkend spojený so štátnym sviatkom …Boja za slobodu a demokraciu….ako sa vzletne tento deň pripomína. Ako sa posledné roky stalo zvykom čoraz viac sa medialna úderka a výrazna časť politickej mapy Slovenska hlavne tá čechoslovakistická uchyľuje k rôznym klamstvám …….už sme si zvykli na banány, pomaranče, toaletný [...]

KDH mieri do progresívnej budúcnosti

13.10.2023

KDH je progresívna kresťanská strana, vedú a formujú ju ľudia katolíckej kaviarne , ktorí za svoj cieľ považujú „občiansku spoločnosť“ s naivnou predstavou ako kresťania a progresívci nájdu „spoločný“ jazyk. Keď pán Majerský konštatuje že Pelegrini s Hlasom si vybrali minulosť….tak potom zákonite on chcel aby si vybrali budúcnosť [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

drogy chorvátsko kokaín

V Európe sa rozmáha organizovaný zločin, využíva každú slabinu, varuje Europol

20.07.2024 17:36

Výroba kokaínu je v Latinskej Amerike podľa Europolu mimoriadne rozšírenia a Európa je touto drogou zahltená.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 114
Celková čítanosť: 998785x
Priemerná čítanosť článkov: 8761x

Autor blogu

Kategórie