Založ si blog

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo?  Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s mamkou na východe skormútená kde len snúbenec zmizol. Aj Kočner je inteligentný a tiež by pravdepodobne takúto likvidáciu nenariadil…..a neviem či sa mafianske vraždy vykonávajú tak že bude tak ako sa nám to podarí…..

ale však vráťme sa k Todovej a jej mimoriadnemu talentu , však ked dostáva ceny na americkom velvyslanectve tak bude asi nadaná, čo poviete…..

Todovej novinárskej talent sa prejavuje na infantilných otázkach Ficovi , to či si Fico na svoj majetok dokázal zarobiť neviem posúdiť lebo Ficove majetkové priznania neštudujem, ale predpokladám že ich má Todová presne naštudované…ak teda našla nezrovnalosti, mala dať trestné oznámenie. Ale to kde si chodí Fico plávať je jeho vec , rovnako či mu tam dovolil chodiť majiteľ zadarmo, prepojenie že to môže byť za niečo je síce pekné, ale dokedy Todová nezistí nejakú nezákonnosť sú tie otázky len provokáciami lebo predsa žiadny politik nepovie že to tak je…..( si predstavte žeby novinári dávali takéto otázky súčasnému premierovi……a teda Pavlinkine miliony vybrané v Arce majú oveľa závažnejšiu hodnotu ako Ficove radovánky). Či má Fico prenajatý apartmán v Hiltone silno pochybujem , to by už za tú dobu potvrdilo xy zamestancov. Ak tam jazdil Fico za svojimi radovánkami s milenkou je jeho súkromná vec….(ako protipol si predstavte  žeby si novinári pýtali nášho predsedu parlamentu kde trávi noci so svojimi priatelkami….že ich to netrápi). To či súkromná osoba užíva luxusné auto a kto jej dal nato peniaze  sa treba pýtať tej súkromnej osoby, je naivné sa domnievať že sa Fico prizná k sponzorstvu, takže otázky sú ako vždy provokačné pre svoje stádo. Dovolenka Fica v Dominikánskej republike je problem, ale dovolenka podpredsedu vlády v Dubaji problem nie je….žeby si poslanec NR SR zo svojho platu nemohol dovoliť dovolenku v exotike? Len tak naokraj či poslanec opozicie v tejto pandemickej dobe je niekde na dovolenke je jeho osobná vec, opozičník nemá žiadnu zodpovednosť, nemá žiadne právomoci ale ked podpredseda vlády v kritickej situacii si dovolenkuje v Dubaji považuje za normálne…len Fico nesmie ….

no a záver čerešnička….Todová so štekajúcimi kamarátkami ked zistila že Fico napísal že chodí so sudcami na PCR testy,  okamžite  nasadila verziu že bola sledovaná. Hned nejaká Milanová ju ide brániť aká drzosť a treba im dať nadpráva nadludí…..veď raz zomrel novinár …a ked Fico napíše že novinárka má nadštandartné vzťahy so sudkyňou špecializovaného súdu , to nie je problem ale odrazu sledovanie a že auto ktoré ju sledovalo patrí nejakej pani ktorá vlastní firmu s nejakým nominantom Smeru z roku 2006. Už v tom vidia vyhrážanie , ako keby ludia na Slovensku chodili spať s pištolami kde na ulici akéhosi novinára – ku odbachnúť lebo to povedal nejaký politik. pri tejto logike by všetci chudáci smeráci museli ležať v hrobe kolko nenávisti vyšlo z pier novinárov na politikov Smeru. Samozrejme  že Todová ako známa osoba bola niekde kde ju videli a povedali Ficovi, ked tam bol tiež….to je sledovacia mašineria Todovej.

Aby sme nezabudli na to podstatné , žiadny novinár by sa nemal kamarátiť so sudcom špecializovaného súdu , hlavne taký nie  ktorý píše o kauzách v ktorých sudkyňa rozhoduje, okamžite mi mala byť sudkyňa vyhodená resp . prevelená na iné prípady . Novinárka Todová nemá právo ovplyvňovať svojimi postojmi , či nebodaj  sľúbením povýšenia neschopnej sudkyne ak rozhodne ako si to želajú páni z Essetu…darmo to zakrýva rečičkami že sú aj neskorumpovaní sudcovia…….v čom sa potom líši od Bodora ked využíva kontakty?

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Krvavé Vianoce 1938

23.12.2020

Píše sa rok 1938 bolestný pre takmer 300 000 tisíc Slovákov , ktorí boli po Viedenskej arbitráži nútení žiť zo dňa na deň zase v Maďarsku. Maďari radi zdôrazňujú kade chodia krivdu pri Trianone. Ak si zoberiete naše liberálne media a časť historikov tak mnohí z nich dávajú Maďarom za pravdu. Ak sa však rovnaká krivda stala aj Slovákom po Viedenskej arbitráži, [...]

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

Miroslav Kollár / Spolu /

Spolu bude na sneme riešiť postup do volieb, má prísť aj Dzurinda

03.12.2022 15:21

Šéf strany Miroslav Kollár hovorí o spolupráci stredopravých strán.Tvrdí, že Dzurindov politický projekt je ideovo pripravený.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 937268x
Priemerná čítanosť článkov: 8368x

Autor blogu

Kategórie