Založ si blog

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou  generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia  že sa potkol o papuču …) Najlepšia ministerka sa dušovala že tak to bolo, po troch týždňoch  hop a je tu samovražda …..odrazu už ministerka nevylučuje že už aj prvá „nehoda“ bola samovražda – pokus , aj ked tvrdila že tomu nič nenasvedčovalo .Napriek tomu mu bol hospitalizovaný na psychiatrii na pozorovanie….je preto nepochopitelné prečo človek s takými sklonmi alebo tak významný aby „udával“ Fica a Kaliňáka nie je strážený pozornejšie ……Čo ešte robí ministerka na svojej pozicii…..v každej civilizovanej krajine okrem fašistických režimov by  taký minister musel rezignovať……A viete čo napíšu v Denníku N, že zatial nie je treba , ved vo väzbe sa bežne stávajú samovraždy a keby mala ministerka odstúpiť po každom pokuse……??  Nuž malé pripomenutie  ak  slovenskí policajti poslali omylom atrapu výbušniny do Irska …Kaliňák mal okamžite odstúpiť. Ak západonemecká tajná služba neustrážila prominentného vietnamského disidenta a vietnamskej tajnej službe sa podarilo cez Slovensko a vládny špecial prepašovať väzňa…bolo že to kriku, v akej babánovej republike žijeme že je Kaliňák stále minister…..ani raz sa však nepreukázalo že by Kaliňák pri vysvetľovaní klamal, tu Kolíková preukázatelne klamala až tak že sa jej prášilo z huby a media političke slušného Slovenska odkazajú že zatiaľ nie je treba …..lebo oni klamať a podvádzať môžu.

Ďalší príklad minister Naď namiesto toho aby situaciu nehrotil po objavení sa zdravotných záznamov anonyma (lebo meno tam nebolo) spustil akciu chytiť zradcu ktorý to vyniesol. Sám hlupák tým potvrdil že sa jedná naozaj o Lučanského ( však čo by ste čakali od človeka z Olano tam sa moc rozum nerozdáva, tam stačí primitívna nenávisť) , dokonca zašiel tak ďaleko že tomu práskačovi ktorý prezradí zdroj úniku zaručí beztrestnosť…on minister brany zaručí beztrestnosť…rozumiete minister obrany sa postará aby sa mu nič nestalo. Vráťme sa však milovaným novinárom, ak nejaký poslanecký asistent Rybanič si prezeral bankové  záznamy Kaliňáka , všetci tí spravodliví ho začali obhajovať že to robil s dobrým úmyslom (hoci nič protizákonné sa tam nenašlo, žiadna wau máme ho)…. teraz sa vyhráža minister obrany človekovi, ktorý zverejnil so súhlasom rodiny po smrti generála zdravotný záznam…..a media sú ticho pokladajú správanie Naďa za normálne. Ak sa jedná o nášho človeka už pravda nie je dôležitá, už nie je dôležité že tým bolo odhalené klamstvo…ale to že bol porušený zákon.?

No a posledný na rade je ušatý minister vnútra, neschopný tajtrlík plniaci Matovičove šialené nápady , jeho ludia dávajú do kolúznej väzby ľudí len na základe udania kajúcnikov a všetci novinári to pokladajú za normálne, treba tých ľudí zlomiť, aby už konečne niečo povedali na Fica a spol, lebo však to že bola policia prehnitá a prepchatá takáčovcami Paksi či Bodorovcami nestačí to sú malé ryby , oni idú len politicky odstaviť opoziciu nech to stojí čo to stojí…Právo idú bojovať neprávom. Ano kolúzna väzba sa začala používať ako nástroj mučenia, aby sa tí zlomili a začali hovoriť, čo my chceme na tých hore , nie preto aby zabránilo niekomu v úteku či zabránilo k ovplyvňovaniu svedkov ( pri Lučanskom ktorých? ak je Paksi v base a Žigov prípad je 10 rokov starý). Tak taký Nikto ako Mikulec sa ide vyrozprávať prečo nemôže vyvesiť čiernu zástavu, pričom sa preukáže že ani nevie že na vyvesenie tej zástavy netreba štátny smútok. Ale je to dobré generál lučanský by si ani neželal aby také olajná ako Mikulec mu akýmkolvek spôsobom kondolovali.

Ako vyzerá mentálna úroveň tých slušných medií ? biedne . Rudé právo pri týchto sorosovských smradoch vyzerá  ako objektívne medium…..takto sme to dopracovali. Media si kúpili oligarchovia a zahraniční lúpežníci presadzujúci svoje zvrátené svetoobčianstvo a právo detí si meniť pohlavie, adopcie detí homosexualnymi pármi ako keby deti nemali právo na otca a mamu, čo tam taký generál ktorý nám nešiel po ruke, toho sme dali dole aby si Matovič  mohol robiť zázraky na počkanie…však už to máme nalinkované, ekonomiky po Covide a povinnom očkovaní dole, velké pôžičky a naše podmienky. Len si vy smradi nemyslite že Vám nevidíme do hláv. Ešte že ja mám vieru že na tomto svete to nekončí, inak by to bolo len zúfalstvo.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Krvavé Vianoce 1938

23.12.2020

Píše sa rok 1938 bolestný pre takmer 300 000 tisíc Slovákov , ktorí boli po Viedenskej arbitráži nútení žiť zo dňa na deň zase v Maďarsku. Maďari radi zdôrazňujú kade chodia krivdu pri Trianone. Ak si zoberiete naše liberálne media a časť historikov tak mnohí z nich dávajú Maďarom za pravdu. Ak sa však rovnaká krivda stala aj Slovákom po Viedenskej arbitráži, [...]

lukašenko

Lukašenko: Pridajte sa k Moskve a Minsku, jadrové zbrane budú pre všetkých

28.05.2023 21:15

Minsk a Moskva tento týždeň podpísali dokumenty týkajúce sa rozmiestnenia ruských jadrových zbraní v Bielorusku.

Taliansko, Benátky kanál

Záhada v Benátkach: Canal Grande sa sfarbil dozelena

28.05.2023 18:20

Polícia vyšetruje príčinu. K akcii sa neprihlásilo žiadne environmentálne hnutie.

Mikloško

Majerský: Kandidátku KDH posilní do volieb uznávaná celebrita

28.05.2023 17:59

Šéf strany Milan Majerský v nedeľu ohlásil posilu KDH do volieb. Novým menom má byť politický veterán František Mikloško.

prigožin, vagnerovci

Prigožin sa sťažuje, že Kremeľ zakázal štátnym médiám o ňom informovať

28.05.2023 17:30

Správu o údajnom dobytí Bachmutu ruská štátna televízia odvysielala až po 20 hodinách od oznámenia vagnerovcov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 960279x
Priemerná čítanosť článkov: 8574x

Autor blogu

Kategórie