Založ si blog

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné si ani nespomeniem, sú to však tie ktoré bežne za také označuje liberálna smečka.

Čo to tak že sa do hľadačika liberálnych kňazov a časti biskupov dostali viac menej čisto náboženské vysoko konzervatívne weby?

Predovšetkým je to kritika  očkovania proti Covidu , kritika liberálnych postojov pápeža , jednoducho je to kritika či opozícia voči oficialnej línii, ktorá teraz prúdi z Vatikánu. U niektorých katolíkoch na Slovensku je slovo „pápež“ sväté neomylné ,takže títo liberáli majú ľahšie presvedčovacie prostredie ako kdekoľvek inde vo svete  , kde veriaci aj rozmýšľajú a nie sú im dávané pokyny čo majú čítať a čo nie. Ale napriek tejto kritike sú tieto weby plné čisto náboženských tém, sú tam stanoviská našich otcov biskupov, ktorým vlastne hovorca –  nikto vdp. Kramara odkazuje komu majú dávať rozhovor  a komu nie…..

Treba však podotknúť že tie kritické články nie sú od niekoho na úrovni Kramaru, ale tiež od „vrchných“ predstavitelov RKC  tiež od biskupov a kardinálov právoplatne vysvätených, nikým neodvolaných a stále slúžiacich, majúcich len iný pohľad.

Nebudem zaťažovať čitatelov zložitými teologickými témami , kde dochádza k tým rozdielnym názorom v skratke je to spôsob prijímania, očkovanie na základe vakcín vyrobených z potratených plodov, naposledy aj kritika betlehema pred bazilikou Sv Petra. Najviac diskusií vyvolali vakcíny vyrobené z potratených plodov, kedže sa objavili od iných kardinálov odlišné stanoviská ako oficialne povolenie z Vatikánu, vyvoláva to asi nervozitu.Ak by sa však KBS vyjadrila len k tejto veci vo veci usmernenia o „morálnej“ prípustnosti týchto vakcín boli by to v rámci jej kompetencií, sú síce dávané aj pekné príklady s transplantáciou orgánov, kde tiež ľudské orgány môžu byť po nejakej vražde dané chorému človekovi…..to už ale KBS nerieši také detaily čo ak orgány na transplantáciou boli odobraté nejakou mafiou ktorá sa tým zaoberá, dokonca že si niekto takéto orgány objednal…

Ale pre tento ideologický problém sa majú  označovať weby za dezinformačné……urobil som si malý prierez len nadpismi týchto zlých webov…

Svetlo sveta  Koľko nevinietok zabil Herodes, Prečo si Cirkev na Vianoce pripomína sv Štefana a evanjelistu Jána, Prečo pred čítaním evanjelia urobíme tri krát znak kríža, Očistec je miestom urpenia, ale zároveň predlžením Božieho milosrdenstva po smrti, Zabudnite na nežný pohľad Panny Márie ,sv. Jozefa a anjelov , vo Vatikáne vystavili príšery.

Christianitas  Biskup Schneider : Som pripravený ísť do väzenia, ale neetickú vakcínu neprijmem, Kristus má rodokmeň plný prekvapení, Boh nemluvňa, slabý všemohúci, Nový Kristus – Kristus poloboh, Veľký reset v dymovej clone Covidu.

Alianca za nedeľu Svedkovia Covidovi – ideologia okolo Covidu začína pripomínať pseudonáboženskú sektu , Meditácia Ľ. Stančeka ,Svätých neviniatkov mučeníkov, Vatikánska scéna Narodenia Pána je prejavom apostázy, nemorálnosti a neresti, Profesor a kňaz píše regionálnej hygieničke , ktorá zakázala sláviť vianočné sv. omše a spovedať, Čo je to pokušenie, Spravodlivý sa teší aj ranám. 

Z jednoduchej analýzy mne vyšlo že Svetlo sveta nie je dezinformačný web, Christianitas je web podporovatelov predkoncilovej liturgie, zjavne najkonzervatívnejší, a len trocha pripominajúci tie strašenia Kramaru je web Aliancie za nedeľu.

Keby bol Kramara napísal že oficialne stanoviská sú len na ich weboch  ( KBS) bolo by to štandartné, druhé weby môžu prinášať aj niektoré nepresné či problematické vyjadrenia a bodka, ibaže to liberálom nestačí oni museli priamo menovať a dávať na index.

Čo sa týka svetských medií nepamätám si reakciu Kramaru a bratislavských biskupov ked denník SME uverejnil článok od Kovačič Hanzelovej o podpore a pochopení pre pedofilov, tomuto škandaloznemu článku nevenoval Kramar a spol žiadnu reakciu, zato na Infovojnu mu stálo za to sa vyjadriť…zaujímavé….

Tak isto sa do oficialneho vyjadrenia KBS nedostalo že v tom usmernení z Vatikánu je aj veta že očkovanie má byť dobrovoľné?   Prečo ? prečo sme s pompou museli dozvedieť ako je vakcína pre morálne problémy prípustná, ale ani slovo o dobrovoľnosti?

 

Záver : Pán Kramara a spol nesnažte sa zapáčiť liberálnym mediám….tie Vás len  použijú, poutierajú a zahodia….skúste zniesť aj kritiku z vlastného prostredia a diskutovať nie odporúčať koho nepočúvať, lebo ťažko vysvetlíte keď na zoznam nehodných nehodíte Denník Sme, ktorý pošliapava všetko čo hlásate, jedine ,že by ste už boli na lodi iného svetového náboženstva bratstva a nie Ježiša Krista.

Ako sa zo 17 novembra stal pre liberálnu kaviareň „Víťazný Február“

19.11.2023

Tak sa nám skončil sviatočný víkend spojený so štátnym sviatkom …Boja za slobodu a demokraciu….ako sa vzletne tento deň pripomína. Ako sa posledné roky stalo zvykom čoraz viac sa medialna úderka a výrazna časť politickej mapy Slovenska hlavne tá čechoslovakistická uchyľuje k rôznym klamstvám …….už sme si zvykli na banány, pomaranče, toaletný [...]

KDH mieri do progresívnej budúcnosti

13.10.2023

KDH je progresívna kresťanská strana, vedú a formujú ju ľudia katolíckej kaviarne , ktorí za svoj cieľ považujú „občiansku spoločnosť“ s naivnou predstavou ako kresťania a progresívci nájdu „spoločný“ jazyk. Keď pán Majerský konštatuje že Pelegrini s Hlasom si vybrali minulosť….tak potom zákonite on chcel aby si vybrali budúcnosť [...]

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Garisenda

Nakláňa sa už vyše 900 rokov. V Bologni zabezpečili okolie šikmej veže pre obavy z kolapsu

02.12.2023 22:36

Garisenda je nižšia z Dvoch veží v Bologni. Je vysoká 48 metrov, zatiaľ čo susedná veža Asinelli má 97 metrov.

korea

KĽDR by zasahovanie USA do činnosti jej satelitu považovala za vyhlásenie vojny

02.12.2023 22:14

Pchjongjang je pripravený označiť americké špionážne družice za primárny cieľ ničenia.

zelenska, zelenskyj

Olena Zelenská nechce, aby jej manžel znovu kandidoval na prezidenta: Mali by sme si nájsť niečo nové

02.12.2023 21:40

Naša rodina bude zase spolu. Pôjdeme niekam na dovolenku, a bude dlhá - celý mesiac, povedal ukrajinská prvá dáma.

moskva

Ruská polícia vykonala razie v moskovských gejkluboch, vraj hľadala drogy

02.12.2023 20:46

Polícia vykonala razie na základe "výnosu o extrémizme".

Štatistiky blogu

Počet článkov: 114
Celková čítanosť: 982544x
Priemerná čítanosť článkov: 8619x

Autor blogu

Kategórie