Založ si blog

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné si ani nespomeniem, sú to však tie ktoré bežne za také označuje liberálna smečka.

Čo to tak že sa do hľadačika liberálnych kňazov a časti biskupov dostali viac menej čisto náboženské vysoko konzervatívne weby?

Predovšetkým je to kritika  očkovania proti Covidu , kritika liberálnych postojov pápeža , jednoducho je to kritika či opozícia voči oficialnej línii, ktorá teraz prúdi z Vatikánu. U niektorých katolíkoch na Slovensku je slovo „pápež“ sväté neomylné ,takže títo liberáli majú ľahšie presvedčovacie prostredie ako kdekoľvek inde vo svete  , kde veriaci aj rozmýšľajú a nie sú im dávané pokyny čo majú čítať a čo nie. Ale napriek tejto kritike sú tieto weby plné čisto náboženských tém, sú tam stanoviská našich otcov biskupov, ktorým vlastne hovorca –  nikto vdp. Kramara odkazuje komu majú dávať rozhovor  a komu nie…..

Treba však podotknúť že tie kritické články nie sú od niekoho na úrovni Kramaru, ale tiež od „vrchných“ predstavitelov RKC  tiež od biskupov a kardinálov právoplatne vysvätených, nikým neodvolaných a stále slúžiacich, majúcich len iný pohľad.

Nebudem zaťažovať čitatelov zložitými teologickými témami , kde dochádza k tým rozdielnym názorom v skratke je to spôsob prijímania, očkovanie na základe vakcín vyrobených z potratených plodov, naposledy aj kritika betlehema pred bazilikou Sv Petra. Najviac diskusií vyvolali vakcíny vyrobené z potratených plodov, kedže sa objavili od iných kardinálov odlišné stanoviská ako oficialne povolenie z Vatikánu, vyvoláva to asi nervozitu.Ak by sa však KBS vyjadrila len k tejto veci vo veci usmernenia o „morálnej“ prípustnosti týchto vakcín boli by to v rámci jej kompetencií, sú síce dávané aj pekné príklady s transplantáciou orgánov, kde tiež ľudské orgány môžu byť po nejakej vražde dané chorému človekovi…..to už ale KBS nerieši také detaily čo ak orgány na transplantáciou boli odobraté nejakou mafiou ktorá sa tým zaoberá, dokonca že si niekto takéto orgány objednal…

Ale pre tento ideologický problém sa majú  označovať weby za dezinformačné……urobil som si malý prierez len nadpismi týchto zlých webov…

Svetlo sveta  Koľko nevinietok zabil Herodes, Prečo si Cirkev na Vianoce pripomína sv Štefana a evanjelistu Jána, Prečo pred čítaním evanjelia urobíme tri krát znak kríža, Očistec je miestom urpenia, ale zároveň predlžením Božieho milosrdenstva po smrti, Zabudnite na nežný pohľad Panny Márie ,sv. Jozefa a anjelov , vo Vatikáne vystavili príšery.

Christianitas  Biskup Schneider : Som pripravený ísť do väzenia, ale neetickú vakcínu neprijmem, Kristus má rodokmeň plný prekvapení, Boh nemluvňa, slabý všemohúci, Nový Kristus – Kristus poloboh, Veľký reset v dymovej clone Covidu.

Alianca za nedeľu Svedkovia Covidovi – ideologia okolo Covidu začína pripomínať pseudonáboženskú sektu , Meditácia Ľ. Stančeka ,Svätých neviniatkov mučeníkov, Vatikánska scéna Narodenia Pána je prejavom apostázy, nemorálnosti a neresti, Profesor a kňaz píše regionálnej hygieničke , ktorá zakázala sláviť vianočné sv. omše a spovedať, Čo je to pokušenie, Spravodlivý sa teší aj ranám. 

Z jednoduchej analýzy mne vyšlo že Svetlo sveta nie je dezinformačný web, Christianitas je web podporovatelov predkoncilovej liturgie, zjavne najkonzervatívnejší, a len trocha pripominajúci tie strašenia Kramaru je web Aliancie za nedeľu.

Keby bol Kramara napísal že oficialne stanoviská sú len na ich weboch  ( KBS) bolo by to štandartné, druhé weby môžu prinášať aj niektoré nepresné či problematické vyjadrenia a bodka, ibaže to liberálom nestačí oni museli priamo menovať a dávať na index.

Čo sa týka svetských medií nepamätám si reakciu Kramaru a bratislavských biskupov ked denník SME uverejnil článok od Kovačič Hanzelovej o podpore a pochopení pre pedofilov, tomuto škandaloznemu článku nevenoval Kramar a spol žiadnu reakciu, zato na Infovojnu mu stálo za to sa vyjadriť…zaujímavé….

Tak isto sa do oficialneho vyjadrenia KBS nedostalo že v tom usmernení z Vatikánu je aj veta že očkovanie má byť dobrovoľné?   Prečo ? prečo sme s pompou museli dozvedieť ako je vakcína pre morálne problémy prípustná, ale ani slovo o dobrovoľnosti?

 

Záver : Pán Kramara a spol nesnažte sa zapáčiť liberálnym mediám….tie Vás len  použijú, poutierajú a zahodia….skúste zniesť aj kritiku z vlastného prostredia a diskutovať nie odporúčať koho nepočúvať, lebo ťažko vysvetlíte keď na zoznam nehodných nehodíte Denník Sme, ktorý pošliapava všetko čo hlásate, jedine ,že by ste už boli na lodi iného svetového náboženstva bratstva a nie Ježiša Krista.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Krvavé Vianoce 1938

23.12.2020

Píše sa rok 1938 bolestný pre takmer 300 000 tisíc Slovákov , ktorí boli po Viedenskej arbitráži nútení žiť zo dňa na deň zase v Maďarsku. Maďari radi zdôrazňujú kade chodia krivdu pri Trianone. Ak si zoberiete naše liberálne media a časť historikov tak mnohí z nich dávajú Maďarom za pravdu. Ak sa však rovnaká krivda stala aj Slovákom po Viedenskej arbitráži, [...]

očkovanie koronavírus

Laboratóriá odhalili takmer tisíc nakazených, pribudli hospitalizácie aj obete

23.09.2021 10:08

Počet hospitalizovaných stúpol o päť, v nemocniciach tak aktuálne leží 442 ľudí s ochorením COVID-19.

Interrupcie / Potraty /

Americký štát Florida posúdi návrh zákona na takmer úplný zákaz potratov

23.09.2021 09:50

V prípade schválenia by zákon viedol k zákazu potratu od okamihu tehotenstva, kedy možno u embrya detekovať srdcový tep, teda približne šesť týždňov po počatí.

NR SR: Rokovanie parlament

Poslancov čaká štvrtková Hodina otázok aj odvolávanie Mikulca

23.09.2021 09:35

Poslanci Národnej rady SR sa budú počas dnešného rokovacieho dňa venovať v prvom čítaní aj novele zákona o zálohovaní jednorazových obalov na nápoje.

Tatranská Lomnica

V centre Tatranskej Lomnice odchytili dve jelenice

23.09.2021 09:15

Boli nebezpečné pre domácich aj návštevníkov. Skončila v blízkej zvernici.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 884795x
Priemerná čítanosť článkov: 7900x

Autor blogu

Kategórie