Založ si blog

Schutz stratil úplne rozum

Všetci sme už zvyknutí čo tento pán novinár Košičan stvára v SME , každý má právo na svoje videnie sveta, ale tento pán ktorému sa brydí  priznať k svojej národnosti……je len Košičan (relácia pod lampou)  tento pán predči všetky komunistické novinárske esá z minulosti.

Také jednoduché premier dostane pozvanie do Moskvy na jednania , ktoré majú strategický hospodársky význam pre ekonomiku SR, ale tento novinár sa rozhorčuje ako správny “ bolševik v opačnom garde “ že mal byť niekde inde, hodnotovo že mal byť na oslavách 75 výročia vylodenia američanov  v Normandii. Každý vie že toto spomienkové podujatie malo len “ vencový charakter“ a keď premier nemohol mal  ísť prezident , denník Sme bude riešiť kto dostal pozvanie,,,aj keby ho dostal úrad vlády , prečo by tam nemal ísť prezident , ktoré takéto vencové akcie má v kompetencii…..Ale keďže úžerník a daňový podvodník z Popradu bol zaneprázdnený musel ísť podpredseda vlády taká nehoráznosť….

myslím ž každý triezvo uvažujúci Slovák aj z radov SAS či klubu z Cajly musí uznať že hospodárske rokovania s Ruskou Federáciou majú väčiu prioritu ako nejaký banket či spoločná fotka so západoeuropskymi lídrami…to nie o smerovaní to je o zdravom rozume….

Ibaže Košičania sa nikdy nedokážu preniesť nad svoju nenávisť voči všetkému čo nie je podľa ich gusta, komunistickí novinári písali takto lebo museli, Koičania tak píšu lebo chcú…preto sú horší…a v plným právom im patrí pozdrav “ Česť práci“ Vyberte priliehavejší  pozdrav , lebo tento ho vystihuje len v morálnej úrovni a niektorí súdruhovia by sa museli v hrobe obracať že si to dovolím porovnávať….

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Vakcína / Očkovanie /

Slovensko nebolo pripravené na pandémiu, zahráva sa s kolektívnou imunitou

18.04.2021 06:00

V uplynulých rokoch predovšetkým v Bratislave a jej širšom okolí kontrolóri identifikovali veľký počet odmietnutých očkovaní.

lukašenko

Zatkli dve osoby, ktoré údajne plánovali atentát na Lukašenka

17.04.2021 21:59

Zadržané osoby údajne plánovali vojenský prevrat v Bielorusku, uskutočniť sa mal počas slávnostnej vojenskej prehliadky v Minsku.

navaľný navalnyj

Navaľného stav je podľa lekárov kritický, hrozí mu zlyhanie obličiek aj smrť

17.04.2021 21:15

Väznený ruský opozičný politik Alexej Navaľnyj už viac ako dva týždne drží protestnú hladovku.

Andrej Babiš

Česko vyhostí osemnásť pracovníkov ruskej ambasády. Má ísť o špiónov

17.04.2021 20:05, aktualizované: 18.04.2021 07:21

Dôstojníci ruskej vojenskej rozviedky boli údajne zapojení do výbuchu muničných skladov v obci Vrbětice z roku 2014. Rusko to popiera a hrozí odplatou.