Založ si blog

Ako nás novinári Sme učia jesť príborom. .. .. ..

Neseriozne ideologické články tohto plátka sú všeobecne známe , nuž kopú za svoje progresívne mužstvo , však ich za to platia a z niečoho žiť musia……

Ale irituje ma keď prekročia hranicu, nie v špinení na vládu , sú opoziční , tak na čo sa nad tým pozastavovať……ale ked nás Slovákov idú vychovávať.

Najnovšie zahviezdili pán Krempaský a pán teolog Progresívneho Slovenska Samuel Jezný. Smiešne je už len to člen Progresívneho Slovenska – teolog, holt títo progresívci sú takí praví teologovia (aj Kocúr, Prostredník) ako zbožné ženy v nevestincoch.

Nuž čo nám naši mentálni bolševici chceli povedať….Redaktori denníka Postoj sa pustili do háklivej romskej témy…ako Romov niekde v Šarišskom Jastrabí nechcú pustiť do kostola, bolo to spracované jednostranne len z pohľadu miestneho kňaza, „bieli obyvatelia“ šancu vyjadriť sa nedostali , boli by to staré známe veci , ktoré si všetci vieme domyslieť o výstrednom správaní na začiatku po zápach na konci. Ale uznajte tohto by sa nechytilo Sme so svojimi progresívnymi kresťanmi.?…..Ako sa na Slovensku nepúšťajú Romovia do kostola. Nezabudnime na umelo vyvolanú aféru v Trnave a teraz opäť útok na zaostalú KBS , ako oni musia vychovavať ku kresťanstvu, lebo tí slovenskí biskupi idú inou cestou ako pápež František.

Nuž na dokreslenie vyjadrenie pána Krempaského
„Myslím si, že keď sa témy chytí SME a ďalšie médiá, tak sa môže vyvinúť verejný tlak, aby sa Rómovia mohli stretať v kostole s Nerómami,“ navrhol redaktor SME Ján Krempaský……
Takže ako za bolševika, naivní slniečkári ideologicki podkutí idú robiť verejný tlak na prostoduchí nerozumní slovenskí ľud. Preto treba organizovať politické školenie mužstva ako za bolševika , títo dnešní politruci Vás budú vychovávať k progresívnemu humanizmu. Rozdiel pramalý aj komunistických politrukov nikto nepočúval a každý vedel že tárajú do vetra , nebezpeční boli len tí , ktorí tomu verili ( čo u tých dnešných smetiarskych neviem posúdiť…)

Nuž Romovia na Slovensku bežne chodia a stretávajú sa s bielymi v kostole dávno pradávno, nepotrebujeme výchovu smetiarskych teologov , ale ísť do kostola znamená aj nejakú úroveň správania a pokial sa tam niekto nevie správať a zapácha tam nepatrí. Stačí malo , stačí sa zmeniť , chcieť sa zmeniť…pokial Romovia sa nebudú chcieť zmeniť žiadne umelo nalievané peniaze, žiadne primitívne ideologické články nepomôžu.

O tom že evanjalizácia Romov sa nedarí je všeobecne známe, kňazi nemajú veľké úspechy a keď niekde sú pozitívne príklady je to ojedinelé, ale príčiny tohto stavu nie sú v tom že ludia nechcú Romov v kostole, ale v tom či sa Romovia chcú zmeniť…..Pomáhať týmto ľudom má význam len vtedy ak sami prejavia záujem o zmenu a takým treba podať pomocnú ruku…..tým druhým načo, tam budeme radi ak budú dodržovať zákony a to budú robiť len vtedy ak bude dobré represívne opatrenia, lebo aj to je výchova….
No a záver k téme Romovia v kostoloch…..títo novinári nechcú ludí v kostoloch, nie či tam budú Romovia a biely spolu.

Tento týždeň sa pán Krempaský aj inak činil, nepáči sa mu slovenský preklad Otčenáša…..ako ide KBS proti pápežovi, ktorý nariadil zmenu v preklade. Nuž odborníci naslovzatí, hotoví biblisti…slovenský preklad pán Krempaský je v poriadku lebo v ňom nie “ nenúť nás do pokušenia“ ale neuveď…..ale pochybujem že tomu rozumiete.

Čo týždeň dal. .. ..

05.07.2020

Čím nás kŕmili progresívci tento týždeň? Denník Sme spolu s niekoľkými ženskými feministkami odštartovali kampaň o zneužívaní žien resp o nevhodnom sexualnom správaní či ešte presnejšie nevhodnom slovníku mužov so sexistickými narážkami….. Na tento úžasný zločin prišli celebrity Čaputová, Pauhofová, Biháriová samozrejme až po mnohých mnohých rokoch [...]

Nedeľný predaj nie je záležitosť náboženstva!

05.06.2020

Každý kto tvrdí že nedeľný predaj je záležitosť výhrady vo svedomí, vedome klame aby presadil ponechanie predaja v nedeľu. Títo ľudia vedia že zamestnanci v obchode sú v podriadenom postavení a keby zamestnávatel požadoval nastúpiť do práce v nedelu a zamestnanec odmietol ,určite by nasledovali nejaké dva tri vytýkacie listy a potom vyhadzov za porušenie pracovnej [...]

Hlina neveril som že ťa niekto prekoná. .. .

25.05.2020

Ano…Hlina ako liberálny kresťan dopredu jasne svojou koaliciou s PS Spolu naznačil ako to bude prebiehať po voľbách…..Ale osud chcel niečo iné……Vo svetle dnešných udalostí s pani Záborskou je Hlina morálny hrdina. Môžme síce chápať správanie pani Záborskej že nemôže vyvolať pád vlády a údajne by to vrátilo Smer…no také bubu pre tých [...]

Chorvátsko Voľby Parlamentné

Chorvátsky premiér s „koronou“ víťazstva

06.07.2020 18:08

Parlamentné voľby v Chorvátsku boli predčasné, ale pre šéfa vlády prišli v pravý čas.

pčolinský

Pčolinský: Sme rodina pevne stojí za svojím predsedom

06.07.2020 18:02

V pondelok majú na koaličnej rade hovoriť aj o tom, či Boris Kollár navrhne, aby parlament hlasoval o jeho odvolaní.

Virus Outbreak Switzerland

Švajčiari musia nosiť rúška

06.07.2020 17:00

Švajčiarsko zaviedlo povinné nosenie rúšok v mestskej hromadnej doprave. Úrady doteraz občanom len radili zakrývať si ústa a nos počas dopravnej špičky.

vírus, baktérie

Vnútorné Mongolsko potvrdilo výskyt bubonického moru

06.07.2020 16:47

Úrady v tejto súvislosti zakázali lov a konzumáciu zvierat, ktoré môžu ochorenie prenášať.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 658125x
Priemerná čítanosť článkov: 7001x

Autor blogu

Kategórie