Založ si blog

Odkaz Postoju a Daniškovi

Milí páni novinári

Je určite pekné ako ste sa zastali svojho kolegu ktorý osočil kňaza Mariana Kuffu….ale pravdu neprekryjete tým že budete tvrdiť že kňaz Kuffa má zniesť kritiku keď sa verejne vyjadruje…..ano má,ale žiadny novinár nemá právo osočovať dupľom ak to je duchovná osoba. Pán Daniška vedome klamal, kňaz Kuffa stranu svojho brata nezakladal , nešéfoval a nepodielal sa na rozhodnutiach ak je to inak predložte dôkazy ak ich nemáte tak sa ospravedlňte.To že povedal že bude voliť svojho brata ktorý zastáva správne kresťanské postoje je jeho vec. Rovnako na rozdiel od primitívnych progresívcov ktorým stačí jednoduché pomenovanie fašista, fanatik , klerofašista vaši kamaráti z denníka N či Sme – tí , teda esetisti a penťáci majú takýto slovník , ďaleko nezaostávate……Tak čím je kňaz Kuffa fašista tým že bojuje za tradičnú rodinu? tým že bojuje proti gender ideologii, tým že hlása že homosexuali nemôžu adoptovať deti, tým že ochraňuje tradičnú rodinu , tým že hlása že neexistuje mama 1, mama 2 ? čím je fašista ? čím že sa stará o bezdomovcov? takže len tým že jeho brat chce sa dostať do parlamentu na chrbte LSNS ? Predpokladám že nie ste na úrovni neomarxistov a viete že na kandidátku tejto strany nejdú k obdivu k fašizmu, k obdivu k vojenskému Slovenskému štátu , predpokladám že máte toľko rozumu a viete že návrat týchto totalít je ďaleko menšie riziko (správnejšie pravdepodobnosť) ako nová ideologia agresívneho liberalizmu kde nás idú prevychovávať na svoj obraz, vy len chcete ako Pace misti spolupracovať a čo to zachrániť paktovaním s neomarxistami a novodobými bolševikmi, ale naspäť vy viete veľmi dobre že ludia s KDŽP nie sú fašisti , že nebudú hlasovať s nijakými protidemokratickými zákonmi ak už nerátate medzi také protidemokratické zákony zákaz interupcií….., vy veľmi dobre viete že ten kto bude krúžkovať KDŽP nevolí Kotlebu , ale problém je inde čo keď to ohrozí novú progresívnu – liberálnu koalíciu po voľbách?
Ak ste tak zásadoví na hodnotách ,nuž som zvedavý ako budete komentovať keď sa OLANO v rámci možného prepadnutia hlasov spojí s DS s pani Blahovou priam agresívnou potratárkou ako budú spolu s pani Záborskou v jednom klube…samozrejme takéto individuá sú v Olano aj bez DS , ale to už nevadí lebo to je náš blok…správny hodnotový že…..
Kuffa používa údajne jednoduchý slovník taký Pastirčák ten musí používať zložitejší aby svoje inteligentné myšlienky excelovali v porovnaní s jednoduchými kresťanmi, ved Pastirčákovci a jemu podobní musia zložito inteligentne vysvetliť že zabíjanie nenarodených detí je vlastne dobro ked sa porovná s Kotlebovou stranou ktorá nás pošle všetkých do plynu….bububu. Ja len že niekto má v programe ochranu života, niekto má v programe slobodu volby ženy…..podľa skutkov sa hodnotia ludí…nie podľa rečí. Takéto paradoxy doby vznikli odstupovaním z kresťanských hodnôt a prispôsobovaním sa dobe…..no a ked niekto vyjde z radu je fanatik. Krčmár z Bratislavy bude hodnotiť čo je správne kresťanské , nedovolí aby sa z KDH mohla stať strana skutočne ludová kresťanská, lebo tam nepustí iné názory …neurobí blok proti liberalizmu aby získal silný mandát , nie radšej sa bude bratríčkovať s liberálmi aby ho určite zobrali s 5 – 7 % percentami do progresívnej vlády …toto kritizujte , roztrieštenosť , velikášstvo a pochopíte že kresťania musia ísť do problematickej strany , lebo ich spred dverí s Pastirčákovým úsmevom vyhodili…my jednoduchých nechceme, kazili by nám idylku neomylnosti.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

navaľný navalnyj

Odvolací súd v Rusku potvrdil rozhodnutie o zákaze Navaľného organizácií

04.08.2021 23:12

Súd o odvolaní rozhodoval za zatvorenými dverami a verejné bolo len vynesenie verdiktu.

Peter Kalmus.

V Martine napadli výtvarníka Petra Kalmusa, po ošetrení ho prepustili domov

04.08.2021 21:28

Polícia ku konkrétnym útočníkom informácie neposkytuje.

matovič lengvarský

'Neočkovaní sú TUPELO'. Matovič kritizuje štátnu úradníčku od Lengvarského

04.08.2021 17:31, aktualizované: 18:36

Igor Matovič nazval absurdnou kampaňou, keď vysokopostavená úradníčka z ministerstva zdravotníctva častuje nezaočkovaných slovami, že sú tupelá. Žiada Lengvarského, aby ju vyhodil. Nemusí, odchádza na štúdium do Oxfordu.

eurovoľby, vlajka, urna, voľby

Bujňák: Novela zákona nemá za cieľ znemožniť právo voliť nezaočkovaným

04.08.2021 16:58

Úmyslom zmeny volebného zákona nemá byť znemožnenie práva voliť nezaočkovaným. Skonštatoval to ústavný právnik Vincent Bujňák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 878486x
Priemerná čítanosť článkov: 7844x

Autor blogu

Kategórie