Založ si blog

Dôkaz že Soros je za dverami. .. .

Všetci poznáme ako liberálni slušní občania sa urážajú ked im niekto povie že to všetko revolučné na Slovensku riadi Soros…ved oni išli na námestia dobrovoľne, im nijaký dedko z Ameriky nemusí radiť čo majú robiť, hlavne že dá peniaze.
Ako jasný dôkaz ako funguje Sorosovský svet je príklad našej prezidentky, predstavte že za to nič čo dokázala ( jednoducho Smeráka by porazilo aj vrece zemiakov podľa nálad spoločnosti, ved uznajte keď údajne veriaci katolíci boli schopní voliť pani z Pezinka …ale o tom potom..) je odrazu Europska osobnosť roka, osobnosť roka podľa časopisu Forbes a dnes sme sa dozvedeli že je dokonca medzi 28 najvplyvnejšími politikmi sveta….žena ktorá nič nedokázala len porazila vrece zemiakov., žena ktorá sa cez sfalšované prieskumy dostala do popredia opozície, ktorá odrazu musela stiahnuť údajne zaostávajúceho Mistríka….( okrem toho že bol nevýrazný nemal žiadny škandál aby zaznamenal taký pokles preferencií).
Nuž ako vyzerá jedna z najvplyvnejších političiek sveta v skutočnosti…..stačí spoločné foto zo zasadnutia NATO , to že by stála v poslednej rade by ešte taký problém nebol, ale že ju nie je ani vidieť….a že ju ako ženu úplne oddignorovali….
ale Sorosovské média budú šíriť rozprávku o talente, schopnostiach a vplyve…..bez Sorosa by bola len pani nelichotivej povesti z Pezinka.
Na príklade Čaputovej vidieť ako funguje Sorosovský svet resp. ako sa vytvára…len Slovač je tak blbá že to ešte neprekukla, je síce pravda lebo FICO , ale dokedy? Progresívna pani je nositelkou rána… novodobej neomarxistickej ideologie predstavte že by sa niekto v Denníku N či SME odvážil niečo napísať proti Leninovi, pardon Sorosovi. Holt zlaté Rudé Právo……
Ako to vyzerá nejako v praxi na Slovensku údajne potrebujeme prieskumy preferencií, lebo je to údajne ústavné právo na informácie…holt blbec potrebuje prieskum aby vedel koho má voliť resp. nevoliť a práve v tom to je…..Si predstavte že vznikla nejaká údajne nezávislá iniciatíva , ktorá za peniaze ked sa zaregistrujete Vám súkromne pošle prieskum aj počas moratória…..Oni si fakt Sorosovci myslia že my žereme seno…jasné lebo Fico.. ale ani ten najzarytejší politický fanatik nebude posielať peniaze na takú hlúposť. Prečo to ale pre niekoho nie je hlúposť…nuž Sorosovci potrebujú nasmerovať hlasovanie aby niekomu výrazne ubrali alebo pridali a ľudia takto ovplyvnení môžu vyšachovať stranu ktorú síce pôvodne chceli voliť…ale veď viete každý chce byť víťaz…( na okraj Hlina žiarivý príklad) tak radšej hodia lístok inej strany ktorá má väčšiu šancu podľa prieskumov uspieť. Preto je humbuk okolo prieskumov, ono v skutočnosti posledný prieskum sa môže podobať na ten výsledný, ešte sa tým pochvália veď to zvládli, nedá sa všetko do poslednej chvíli nasmerovať tak sa nejako utne pri Kotlebovi ktorému tak dojemne svorne všetci v minulých voľbách počas prieskumov dávali pod 5% prečo asi…..Vrátim sa však k iniciatíve je jasné že to nemohlo napadnúť obyčajného človeka , lebo tomu musí byť šuma fuk koľko dní je moratórium….ale Sorosovská skupina už došla nato ako zákon obísť keby náhodou progresívni ústavní sudcovia nezabrali…..jednoducho to budú šíriť po internete , možno obetujú jedného pešiaka ktorý to súkromné zverejní dostane nejakú mastnú pokutu, ved čo je to pre nich darček z Ameriky bude určite štedrejší a vec je vybavená. Ten buldozér nie je HA-ra-bin z východu , ale George zo západu….ktorý to tu všetko vyčistí len pevne uchopiť moc a my vieme čo je správne, my to tým tmárom dovysvetlíme po dobrom alebo po zlom.

Čo týždeň dal. .. ..

05.07.2020

Čím nás kŕmili progresívci tento týždeň? Denník Sme spolu s niekoľkými ženskými feministkami odštartovali kampaň o zneužívaní žien resp o nevhodnom sexualnom správaní či ešte presnejšie nevhodnom slovníku mužov so sexistickými narážkami….. Na tento úžasný zločin prišli celebrity Čaputová, Pauhofová, Biháriová samozrejme až po mnohých mnohých rokoch [...]

Nedeľný predaj nie je záležitosť náboženstva!

05.06.2020

Každý kto tvrdí že nedeľný predaj je záležitosť výhrady vo svedomí, vedome klame aby presadil ponechanie predaja v nedeľu. Títo ľudia vedia že zamestnanci v obchode sú v podriadenom postavení a keby zamestnávatel požadoval nastúpiť do práce v nedelu a zamestnanec odmietol ,určite by nasledovali nejaké dva tri vytýkacie listy a potom vyhadzov za porušenie pracovnej [...]

Hlina neveril som že ťa niekto prekoná. .. .

25.05.2020

Ano…Hlina ako liberálny kresťan dopredu jasne svojou koaliciou s PS Spolu naznačil ako to bude prebiehať po voľbách…..Ale osud chcel niečo iné……Vo svetle dnešných udalostí s pani Záborskou je Hlina morálny hrdina. Môžme síce chápať správanie pani Záborskej že nemôže vyvolať pád vlády a údajne by to vrátilo Smer…no také bubu pre tých [...]

Juraj Šeliga

Dusno v koalícii. Šeliga: Brzdime a neprilievajme olej do ohňa!

06.07.2020 19:27

„Stojíme pevne za Borisom Kollárom,“ odkázal po poslaneckom klube Peter Pčolinský (Sme rodina). Pre TV Pravda sa vyjadrili aj Juraj Šeliga (Za ľudí) a Anna Zemanová (SaS).

Chorvátsko Voľby Parlamentné

Chorvátsky premiér s „koronou“ víťazstva

06.07.2020 18:08

Parlamentné voľby v Chorvátsku boli predčasné, ale pre šéfa vlády prišli v pravý čas.

pčolinský

Pčolinský: Sme rodina pevne stojí za svojím predsedom

06.07.2020 18:02

V pondelok majú na koaličnej rade hovoriť aj o tom, či Boris Kollár navrhne, aby parlament hlasoval o jeho odvolaní.

Virus Outbreak Switzerland

Švajčiari musia nosiť rúška

06.07.2020 17:00

Švajčiarsko zaviedlo povinné nosenie rúšok v mestskej hromadnej doprave. Úrady doteraz občanom len radili zakrývať si ústa a nos počas dopravnej špičky.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 658156x
Priemerná čítanosť článkov: 7002x

Autor blogu

Kategórie