Založ si blog

Na čo nám je NAKA. .. .? ??

Elitný útvar Policie NAKA ktorý má riešiť závažné trestné činy sa zaoberá politickými hlúposťami a trestá vyjadrovanie názoru. Je smiešne aby kukláči riešili Rostasa , je smiešne aby riešili Daňa…je to politická šikana a nie práca Polície. V týchto dňoch je názorne vidieť aký zlý a zneužiteľný je zákon proti extremizmu. Kto akou zbraňou bojuje , takou zbraňou zahynie, aj dnešní novodobí inkvizitori by si to mali uvedomiť , že na každé prasa sa varí voda. Sen o jednej nemmennej pravde to sme tu už mali, aj prevýchovy na komunistický spôsob……však mi tým tmárom po voľbách ukážeme , že pani Ďurišová , Biháriová , Jaurová a neomylný Šimečka. Môžte si byť istý že ludia s týmto mentálnym vybavením budú zneužívať NAKA na likvidovanie svojich názorových oponentov ( vid Blaha, Fico, Rostas) preto je rýchlo treba meniť zákon aby novodobí Urválkovia na prokuratúre nepobehovali ako Matovič po parlamente a nevykrikovali koho dajú dole……
Samozrejme že je treba trestať ludí ktorí preukázatelne budú mať rasové , xenofobne , totalitné názory a tieto budú pretláčať cez konkretne skutky a činy, teda nemalo by stačiť povedať že Cigán je to a to, ale taký človek aby bol potrestaný by musel vyslovene nabádať ludí k lynčovaniu , diskriminovaniu iných ludí inej pleti (ale opäť s jasným vymedzením čo je diskriminácia….asi ťažko to bude ked niekto bude vyzývať aby pracovali, upratovali a neparazitovali a bude proti pozitívnej diskriminácii…na vyslovenie takéhoto názoru by nemalo byť trestné . Ďalej zvrhnutiu demokratického zriadenia násilnou formou, opakujem násilnou formou, teda zbieraním peňazí,zbraní atd. nie napísaním blogu o údajnej neškodnosti socialistického zriadenia.
Ak toto nespravíme , raz vyhrá voľby ten ktoré presne tieto ustanovenia zneužije a využije voči dnešným progresívnym eurohujerom. Čo je to za kukláčov ktorý riešia násilné vyhrážanie Daňa voči maturantke, ktorá keby chcela tak Daňa umláti kabelkou…..Ako len môže byť Dano nebezpečný aby ho predvolala elitná policajná jednotka…Daňa nemám rád , väčšina národa uvidela, že ako prezidentský kandidát úplne zhorel a že to nie je „záchrana Slovenska“ ale nesúhlasím aby si s ním takto slniečkari a Policia vybavovali účty. Veľavravné je že pri svojej práci naozaj prišiel na mnohé nepekné veci, ibaže nie len zo strany súčasnej vlády ale aj na strane súčasnej opozície…..Je podozrivé ak sa začína riešiť teraz pred volbami za 8 ročné daňové zločiny a Durišovej údajné vyhrážanie spred 2 rokov , ked napíše blog ako súčasní poprední policajní funkcionári prišli lacno k bytom a v tomto neklame, ved sme to videli čierne na bielom, žial na Slovensku je to tak ked pácha zločin náš pusypajtáš je to OK, len na druhých ideme vychrliť vedrá špiny za menšie priestupky……Predstavte si že ten chudák Daňo bol tak nebezpečný že chuďátko maturantka musela mať dva mesiace policajnú ochranu……však teda prečo ho nezaistili vtedy…..samozrejme že ked sa naňho pozriete , však ten by neublížil ani muche lebo na to nemá on má len jedovaté sliny a nato treba NAKA? aby takýchto zločincov odstavovala , aby nám napr iní Haščákovci behali po slobode.

Media naše bolševické, či pohrobkovia Rudého Práva

27.01.2020

Mnoho čitateľov si už nepamätá ako sa písalo za komunizmu, preto nevedia posúdiť a odsúdiť dnešné mediálne prostitútky , ktoré za peniaze napíšu hocičo resp. to čo chce majiteľ. Rudé viac »

Prečo sa spravodajstvo zmenilo na šialene liberálne . .. .. .

18.01.2020

Keď sme v roku 1989 štrngali na námestiach, bolo to aj preto, že sme mali po krk správ čo povedalo UV KSČ a v medzinárodnej časti UV KSSZ, potom nasledovali brigády socialistickej práce v ekonomickej viac »

Mítingy naše slovenské, alebo kto je fašista. .. ., ..

18.01.2020

Predvolebný boj v poslednej fáze a všetko čo k tomu patrí.....manipulované prieskumy, súdne pojednavánia, zatváranie do basy na jednu noc , vzájomné okydávanie kto je väčší zlodej, kto viac »

Brazília, Amazónia, prales, domorodec,

Lejaky vyhnali v Brazílii z domovov vyše 30 000 ľudí

28.01.2020 07:12

Evakuovaní obyvatelia žijú v provizórnych útulkoch v kostoloch, školách a na hasičských staniciach.

súd / polícia / policajt / policajti /

V Bratislave odstraňujú dve nehody

28.01.2020 06:05

Prvá nehoda je na Račianskej a druhá na Rožňavskej ulici.

Tipos, Lemikon

Lemikon opäť žaluje Tipos o 33 miliónov

28.01.2020 06:00

Jedna z najväčších káuz prvej vlády Roberta Fica je späť. Schránková spoločnosť Lemikon tesne pred voľbami oživila miliónový spor s Tiposom.

China Outbreak

Čína bleskovo stavia nemocnicu. Po štyroch dňoch stojí prvá budova

28.01.2020 05:22

Robotníci v čínskom meste Wu-chan, odkiaľ sa šíri vražedný koronavírusu, dokončili prvú budovu. Pozrite si, ako táto stavba vzniká.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 57
Celková čítanosť: 218175x
Priemerná čítanosť článkov: 3828x

Autor blogu

Kategórie