Hlina sa pomiatol. . .

Hlina zase perlil v denníku podporujúcom či chápajúcom pedofilov SME.

„Bojovníci Armagedonu, záchrancovia civilizácie, tí „praví strážcovia viery“ nemajú predplatené noviny a už vôbec nie niečo také ako SME alebo Denník N.
Oni konzumujú, priam hltajú obsah zadarmo.
Škoda, že čínska múdrosť „zadarmo je najdrahšie“ u nás až tak nerezonuje.
Aj tento rozhovor deväť z desiatich tých pravých, skutočných, autentických strážcov čistoty viery nedočítajú, lebo nemaju predplatené SME.
Počkajú si na vysvetlenie od trávičov studní.“

Hlina ty odporúčaš Slovákom aby čítali taký liberálny odpad ako SME a denník N. To kresťania majú čítať …to sú tí traviči studní. Kolko zla už vyšlo z týchto novín kolko klamstiev okolo ID, kolko podpory pedofilom……Hlina žiadny kresťan ktorý ovláda desatoro si také travičské články nepreplatí….
Vážení kresťania ten konvertita nám bude určovať čo máme čítať – liberálny odpad. toto je čo za KDH ?, takto hlboko KDH nikdy nekleslo. Nikdy nemali v KDH taký slovník , nikdy sa KDH otvorene nehlásilo k spolupráci s extremnou lavicou..lebo dnes je extremna lavica sorovská sebranka nie komunizmus.
Ludia mu vyčítajú prečo nejde na faru…..každý správny a odvážny farár by ho mal lopatou privítať, pretože u takého človeka dobré slovo a rada nezaváži…..
Dokonca si myslím že potrebuje lekársku pomoc , lebo opakovať nezmyselnú vetu ako sa Kotleba naštve ked mu niekto v horehronskej krčme povie že je úchyl….ak takto Hlina rozmýšľa musel v mladosti veľmi dostať po hlave

Ako sa zo 17 novembra stal pre liberálnu kaviareň „Víťazný Február“

19.11.2023

Tak sa nám skončil sviatočný víkend spojený so štátnym sviatkom …Boja za slobodu a demokraciu….ako sa vzletne tento deň pripomína. Ako sa posledné roky stalo zvykom čoraz viac sa medialna úderka a výrazna časť politickej mapy Slovenska hlavne tá čechoslovakistická uchyľuje k rôznym klamstvám …….už sme si zvykli na banány, pomaranče, toaletný [...]

KDH mieri do progresívnej budúcnosti

13.10.2023

KDH je progresívna kresťanská strana, vedú a formujú ju ľudia katolíckej kaviarne , ktorí za svoj cieľ považujú „občiansku spoločnosť“ s naivnou predstavou ako kresťania a progresívci nájdu „spoločný“ jazyk. Keď pán Majerský konštatuje že Pelegrini s Hlasom si vybrali minulosť….tak potom zákonite on chcel aby si vybrali budúcnosť [...]

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

vojna na Ukrajine, Siversk

Padá ďalšia ukrajinská bašta? Rusi: Dobyli sme Siversk. Ukrajinci: Mesto je stále v našich rukách

11.12.2025 20:22

Ďalšia dôležitá ozbrojená bašta ukrajinských síl, mesto Siversk, je v ruských rukách, tvrdí Moskva. Kyjev to odmieta.

rubeľ, Rusko, Moskva

Štáty EÚ našli cestu, ako siahnuť na ruské aktíva, obídu právo veta a Orbána. Začnú s neobmedzeným zmrazením ruských peňazí

11.12.2025 18:25

Nemecko a ďalšie štáty EÚ sa dohodli, že väčšinovým hlasovaním vytvoria právny základ pre využitie ruských štátnych aktív na podporu Ukrajiny.

budova, parlament, bratislava, politika

Českí opoziční poslanci sa stretli len so slovenskou opozíciou, Raši ich odmietol. Hovorili aj o Benešových dekrétoch

11.12.2025 17:52

Českí poslanci počas stretnutia so slovenskou opozíciou otvorili aj otázku Benešových dekrétov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 114
Celková čítanosť: 1030497x
Priemerná čítanosť článkov: 9039x

Autor blogu

Kategórie