Založ si blog

Mítingy naše slovenské, alebo kto je fašista. .. ., ..

Predvolebný boj v poslednej fáze a všetko čo k tomu patrí…..manipulované prieskumy, súdne pojednavánia, zatváranie do basy na jednu noc , vzájomné okydávanie kto je väčší zlodej, kto čo ľudom dá či zoberie a kopu iných hlúpostí z ktorých bolí hlava……

Predsa sa však objavil nový fenomén ktorý zaviedol Hlina a venoval mu toľko energie až sa toho chytili progresívci a majú radosť z toho že môžu chodiť na mítingy LSNS.
LSNS je legitímna politická strana s nejakou minulosťou ktorá nie je až taká čistá a priezračná, ale na minulosti svet nestojí ak dnes dodržuje zákony SR je stranou legitímnou a ked raz Najvyšší súd ju nezruší nebude ani stranou fašistickou čo teda ani nie je presný pojem lebo dnes je fašista ten kto má iný názor , tam dohnali slovenskú verejnosť liberáli.Zrušenie strany by určite nastalo ak by ich programe boli totalitné prvky ako zrušenie demokratického systému či znárodňovanie a pod. Často to vyzerá že program LSNS vykladajú novinári , politici a čuduj sa svete vždy tam nájdu niečo čo tam napísané nie je a keď ich nato upozorníte tak bude nasledovať…ale oni to tak určite myslia….len to teraz zakrývajú….veď chodili v uniformách, velebili slovenský štát a spústa takýchto „faktov“ ktoré ale nemajú s terajším stavom veľa spoločného.
Vráťme sa však k mítingom , čo tak sa môže sledovať „slušnými protestami“. Nuž podľa mňa vyvolať konflikt ak niekto do Sabinova dovlečie romskú menšinu na protimíting , alebo v Košiciach s hrubými osočovacími plagátmi tak chce vyprovokovať konflikt, no a hádajte kto by bol vinník pri dnešnom nastavení mainstreamu , kde a aké by išli zábery do sveta? Cielom PS spolu a Hlinu (schválne nepíšem KDH lebo nie všetci v tej strane sú tak myšlienkovo naladený ako predseda) nie je prezentovať svoj program urobiť si vlastný míting so svojimi riešeniami ale dehonestovať politického súpera s cieľom vyvolať konflikt. Viete kedy takáto prax vznikla? Za prvej ČSR kde na hlavne na mítingy Ludovej strany prichádzali rôzni provokatéri , tak sa zriadila stráž ktorá sa v neskoršom období pretransformovala na Hlinkove gardy. Samozrejme takúto ochranu si zabezpečili v tom čase relevantné politické strany aby nedochádzalo k provokáciám…..to sa ako vrátime takmer 100 rokov dozadu???

Dnes je doba kedy by si každý mal dovoliť zorganizovať míting slobodne ak chce protistrana či protivník tiež míting mal by byť niekde oddelene a Policia by mala provokatérov vyviesť…Každý nech si počúva koho chce slobodne a bez prekrikovania kto je väčší zlodej či blázon alebo fašista?
Tento typ politiky sem nedoniesol Kotleba so svojou stranou, ale Matovič……ano videl som na yutube prejavy Mazureka či Kotlebu také jednoduché a populistické…..ale mítingy tých slušných som počul tiež.Len ako príklad pamätám si míting na danie „dole“ Danka myslím že v dobe štvania za jeho rigoróznu prácu, čo vykrikoval Matovič ….pred ľudmi do ampliónu pred NR SR že Danko je k…t. Počuli ste to od tých údajných skinheadov od LSNS ( čím nespochybňujem že tam takí sú, ale verejne?)

Môj názor na politiku je , že je to špinavá záležitosť , lebo sú v tom peniaze. Na to aby sme to aspoň trocha skrášlili by sa aspoň malo znížiť kvorum aby sa nemohlo tak manipulovať, aby to tí oligarchovia mali ťažšie …..Ked si zoberieme kde sa tu vzal Kotleba? odkial mal odrazu peniaze aby preliezol…iste je aj logické vysvetlenie , že ľudia neveria systému neveria Ficovi, Dzurindovi, Miklošovi, Radičovej, dankovi atd ….ale je aj iné vysvetlenie…a funguje aj teraz pôvodne na rozbeh LSNS boli investované peniaze aby táto strana zobrala hlasy SNS príp aj Smeru a tým by sa posilnila dnes sa volajú demokratická opozícia. Len sa to niekomu vymklo z rúk…a teraz musí vrážať peniaze na diskreditáciu lebo čo je veľa to je veľa……Napr. dnes takou stranou ktorá má zobrať percentá je druckerova strana štedro finančne dotovaná …ona svoj cieľ splní pre oligarchu v pozadí že zoberie hlasy ani nie to či bude v parlamente.

Čo týždeň dal. .. ..

05.07.2020

Čím nás kŕmili progresívci tento týždeň? Denník Sme spolu s niekoľkými ženskými feministkami odštartovali kampaň o zneužívaní žien resp o nevhodnom sexualnom správaní či ešte presnejšie nevhodnom slovníku mužov so sexistickými narážkami….. Na tento úžasný zločin prišli celebrity Čaputová, Pauhofová, Biháriová samozrejme až po mnohých mnohých rokoch [...]

Nedeľný predaj nie je záležitosť náboženstva!

05.06.2020

Každý kto tvrdí že nedeľný predaj je záležitosť výhrady vo svedomí, vedome klame aby presadil ponechanie predaja v nedeľu. Títo ľudia vedia že zamestnanci v obchode sú v podriadenom postavení a keby zamestnávatel požadoval nastúpiť do práce v nedelu a zamestnanec odmietol ,určite by nasledovali nejaké dva tri vytýkacie listy a potom vyhadzov za porušenie pracovnej [...]

Hlina neveril som že ťa niekto prekoná. .. .

25.05.2020

Ano…Hlina ako liberálny kresťan dopredu jasne svojou koaliciou s PS Spolu naznačil ako to bude prebiehať po voľbách…..Ale osud chcel niečo iné……Vo svetle dnešných udalostí s pani Záborskou je Hlina morálny hrdina. Môžme síce chápať správanie pani Záborskej že nemôže vyvolať pád vlády a údajne by to vrátilo Smer…no také bubu pre tých [...]

Juraj Šeliga

Dusno v koalícii. Šeliga: Brzdime a neprilievajme olej do ohňa!

06.07.2020 19:27

„Stojíme pevne za Borisom Kollárom,“ odkázal po poslaneckom klube Peter Pčolinský (Sme rodina). Pre TV Pravda sa vyjadrili aj Juraj Šeliga (Za ľudí) a Anna Zemanová (SaS).

Chorvátsko Voľby Parlamentné

Chorvátsky premiér s „koronou“ víťazstva

06.07.2020 18:08

Parlamentné voľby v Chorvátsku boli predčasné, ale pre šéfa vlády prišli v pravý čas.

pčolinský

Pčolinský: Sme rodina pevne stojí za svojím predsedom

06.07.2020 18:02

V pondelok majú na koaličnej rade hovoriť aj o tom, či Boris Kollár navrhne, aby parlament hlasoval o jeho odvolaní.

Virus Outbreak Switzerland

Švajčiari musia nosiť rúška

06.07.2020 17:00

Švajčiarsko zaviedlo povinné nosenie rúšok v mestskej hromadnej doprave. Úrady doteraz občanom len radili zakrývať si ústa a nos počas dopravnej špičky.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 658152x
Priemerná čítanosť článkov: 7002x

Autor blogu

Kategórie