Založ si blog

Media naše bolševické, či pohrobkovia Rudého Práva

Mnoho čitateľov si už nepamätá ako sa písalo za komunizmu, preto nevedia posúdiť a odsúdiť dnešné mediálne prostitútky , ktoré za peniaze napíšu hocičo resp. to čo chce majiteľ. Rudé Právo písalo čo chcela KSČ ale inak tam mohli byť aj slušní novinári, ktorí sa naučili autocenzure. A čo tí dnešní manipulátori? Majú aspoň trocha novinárskej cti? Dnes ich majiteľ J. Haščák tvrdí že si noviny kúpil aby mohol rozvíjať liberálnu demokraciu…..teda nie pravda je dôležitá ale ideológia? Ako za komunizmu.
Stačí len pár príkladov ako sa vychovávajú liberálni čitatelia.
Všetci si pamätáte ako si Smer údajne kupoval rómskych voličov, neriešim či je to pravda , alebo aká veľká tá volebná korupcia bola , ale všetky nekonšpiratívne media svorne unisono Smer si kupuje Rómov.

Prešli nejaké 2 roky a kto si kupuje Romov? Na základe tých istých faktov či dôkazov sa to dá povedať o progresívnych , verbujú Rómov po osadách, rozvážajú ich po Slovensku aby rušili mítingy ĽSNS, dodajú im transparenty lebo podľa mentálnej úrovne protestujúcich zverejnených na konšpiračných weboch mnohí z nich nevedia slušne ani čítať ani písať zato vedia oplzlo vykrikovať na tkzv. tichom proteste .
Čo je však na Sme čku …pokojný priebeh demonštrácie potvrdili aj policajti z Levoče. Myslím že každý kto chcel vidieť pravdu ju videl.

Prípad imigranti pred volbami v roku 2015 sa všetky tie dnešné slniečkárske denníky predbiehali v strašení koľko sem dovezie Smer imigrantov…..však účel svätí prostriedky. Kedže Fico má tiež svoj rozum okamžite začala kampaň ako im sem zabránia ísť….
Odpoveď liberálnych medií…..Fico straší imigrantmi, čo na tom že s podobnou taktikou začínali liberálne media…..

Prípad Grécko volby 2010 priam fanatická hystéria ako budú Slováci platiť grécke dlhy, všetky liberálne media búšili na správnu strunu slovenského voliča ktorý je na to citlivý. O to ťažšie bolo tým mediam keď museli bojovať za Euroval počas Radičovej vlády…. len ten Sulík to nepochopil že to bolo len kvôli voľbám…ved na porazenie súpera vo voľbách sú možné všetky spôsoby, ved sa to dá vysvetliť nepustiť k vláde tých druhých no však tých zlodejov , my to musíme vyčistiť s Haščákom, Bubeníkovou….s Ruskom Pavlom atd.

Všetky kauzy ich správnych strán ktoré boli megaškandálmi ako Gorila , či financovanie SDKU bolo odprezentovaných tichučko tak týždeň čo to o Kucejovi , niektoré média samozrejme ešte s dovetkom že to vlastne bolo v súlade so zákonom všetky tie Kucejove hry s číslami, či Mikulčíkove daňové prechmaty , ktoré doviedli Daňový úrad do kolapsu. Ich najlepší minister Mikloš priviedol daňový úrad do kolapsu….kolko sa o tom písalo.

Porovnajte to s Ficovou vetou o zarábaní vlastnou hlavou ktorá sa objavuje takmer pravidelne pri Ficových zlodejinách, alebo kauza teplý vzduch …tá išla v mediach roky. Tým nechcem povedať že sa o tom nedajbože nemalo písať , len ten rozdiel v intenzite ked kradnú naši , a ked kradnú tí druhí. Čo by tak asi bolo denne v novinách keby Fico , ale dnes aj Kotleba ,Kuffa ukradli pozemok , čo by bolo keby predseda Fico schovával deň pred daňovou kontrolou doklady na povale, keby prepisoval firmu na bieleho koňa, jazdil denne s matkou 600 km na aute…myslím že by sme to mali denne na podnose….Další tajtrlík z Haliča povie že je to normálne že aj on tak podniká…a media tichučko….
Ako môže morálnu očistu spoločnosti priniesť človek , ktorý ide po mafii a sám sa správa ako mafián keď mu má prísť kontrola.
Situacia vo verejnoprávnych mediach sa zhoršila , okrem politických debát v nedelu , neexistujú iné diskusie kde by sa prezentoval aj iný názor ako liberálny….vid Hríb, Havran, existuje len jeden pohľad na historiu , ostatné sú hoaxy, ludia ktorí ich šíria sú fašisti a treba ich zastaviť nedovoliť publikovať, znemožniť karierny postup. Teda nie presvedčiť diváka argumentmi , že druhá strana klame , tára ale rovno mu zakázať svoje argumenty povedať.Títo novodobí boľševici vedia čo je pravda a oni Vám ju povedia, nemusíte rozmýšľať, ešte si vytvoria stránky ako demagog či zoznam webov ktoré nemáte čítať….( a ktoré dúfajú že ked prevezmú moc tak ich odstránia).Na čelo Transparency postavia rodinného príslušníka aby ešte dostali pečiatku z Ameriky akí sú svetoví .

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Testovanie / Zdravotník / Covid /

ONLINE: Angličania zaradili Slovensko medzi bezpečné zelené krajiny

05.08.2021 06:15

Od nedele bude stačiť Slovákom na príchod do Anglicka len negatívny test na koronavírus. Žiadna karanténa, ani očkovanie.

navaľný navalnyj

Odvolací súd v Rusku potvrdil rozhodnutie o zákaze Navaľného organizácií

04.08.2021 23:12

Súd o odvolaní rozhodoval za zatvorenými dverami a verejné bolo len vynesenie verdiktu.

Peter Kalmus.

V Martine napadli výtvarníka Petra Kalmusa, po ošetrení ho prepustili domov

04.08.2021 21:28

Polícia ku konkrétnym útočníkom informácie neposkytuje.

matovič lengvarský

'Neočkovaní sú TUPELO'. Matovič kritizuje štátnu úradníčku od Lengvarského

04.08.2021 17:31, aktualizované: 18:36

Igor Matovič nazval absurdnou kampaňou, keď vysokopostavená úradníčka z ministerstva zdravotníctva častuje nezaočkovaných slovami, že sú tupelá. Žiada Lengvarského, aby ju vyhodil. Nemusí, odchádza na štúdium do Oxfordu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 878497x
Priemerná čítanosť článkov: 7844x

Autor blogu

Kategórie