Založ si blog

Ako odpovedať na medialny lynč. . . . . .

Jednoducho… robiť presný opak čo chcú media so svojimi pánmi.
O Dankovi by sa toho dalo veľa popísať, svojský prístup, brepty, priateľstvo s Ruskom. Mal som pochybnosti o tom či je človek na správnom mieste. Tieto pochybnosti trvajú naďalej, ale predsa sa tam objavil moment…pozor na Danka útočí sa naňho primitívne, dlhodobo ak to tak je ,tak asi robí niečo dobre , ked si ho medialna sebranka zobrala na paškál tými najpodlejšími spôsobmi ako je zverejňovanie súkromnej komunikácie. Dodnes zverejnenej komunikácie so Zsuzsovou nie je nič čo by ho degradovalo politicky ale len osobne. Aj nové SMS – ky s Kočnerom dokazujú že nikdy Kočnera nekontaktoval prvý a na SMS – ky buď neodpovedal, alebo len zdvorilostne , odmerano. Napriek tomu všetky média plné tuctových titulkov ako si Danko vypisoval s Kočnerom. Cielené demagogické dokonca trestnoprávne konanie medií má za ciel diskreditovať čo najviac SNS pred voľbami.
Ja som sa preto rozhodol že bez ohľadu na to ako budú agentúry spolupracovať s opozíciou na poklese preferencií na medialny lynč odpoviem jednoducho budem voliť SNS , svoj názor zmením len vtedy ak média budú porušovať zákony aj v prípade šteklivej komunikácie Zsuzsu s Lipšicom, Kollárom a Drobom.
Výzva všetkým národne orientovaným voličom , ktorí nie sú ešte rozhodnutí na svojom „koňovi“ , aby konali podobne..na koho útočia liberálne media toho treba chrániť.Novodobí neomarxisti a Urválkovia si už brúsia nože ….

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

med, pochutina, výživa, sladidlo

Vedca Juraja Majtána zo SAV zaradili medzi najvýznamnejších svetových expertov vo výskume včelieho medu

23.09.2021 10:18

Vedec z Ústavu molekulárnej biológie SAV sa umiestnil na ôsmom mieste z celkových 14 583 hodnotených pracovníkov a patrí k najlepším 0,1 percenta expertov.

očkovanie koronavírus

Laboratóriá odhalili takmer tisíc nakazených, pribudli hospitalizácie aj obete

23.09.2021 10:08

Počet hospitalizovaných stúpol o päť, v nemocniciach tak aktuálne leží 442 ľudí s ochorením COVID-19.

Interrupcie / Potraty /

Americký štát Florida posúdi návrh zákona na takmer úplný zákaz potratov

23.09.2021 09:50

V prípade schválenia by zákon viedol k zákazu potratu od okamihu tehotenstva, kedy možno u embrya detekovať srdcový tep, teda približne šesť týždňov po počatí.

NR SR: Rokovanie parlament

Poslancov čaká štvrtková Hodina otázok aj odvolávanie Mikulca

23.09.2021 09:35

Poslanci Národnej rady SR sa budú počas dnešného rokovacieho dňa venovať v prvom čítaní aj novele zákona o zálohovaní jednorazových obalov na nápoje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 884796x
Priemerná čítanosť článkov: 7900x

Autor blogu

Kategórie