Založ si blog

Matovič manipulátor a klamár

V posledných dňoch ide Igorkovi karta. Na svoju stranu mu prebehlo stádo nerozhodnutých voličov , ktorým imponuje jeho slovník a riešenia. Títo ľudia väčšinou nepoznajú inú tvár pána z Trnavy , len tú medialnu protikorupčnú, bojovnícku za spravodlivosť atd….
Väčšinou reagujú…je to blbec ale takých treba , čo im to povie na plnú hubu….
Matovič v skutočnosti vo svojich populistických výlevoch klame tak, ako ked prepisoval firmu pred daňovou kontrolou na bieleho koňa. Jeho riešenia sú nereálne …..
V skutočnosti štát nebude mať nikdy toľko peňazí, aby mohol Matovičove smelé plány realizovať. Ono tie veľkohubé reči ako zoberie bohatým ktorí nakradli a dá chudobným , sú také rozprávky , že ani Šeherezáda by to lepšie nevymyslela. Tie jeho veľkohubé vyhlásenia sa podobajú ako vajce vajcu minulým populistom…..zabudli ste ako kričal Mečiar na námestiach….“ Traste sa páni“….ako kričal Fico na privatizačnú Dzurindovu bandu…..že všetko vráti späť štátu atd.
teda staré dobré ošúchané evergreeny pre plebs. Tak si pripomeňme kde stál Matovič ked sa v minulosti rozhodovalo presne o tom , čo dnes chce zmeniť….
Zdravotníctvo….bol to Smer , ktorý chcel obmedziť Pentu a jej privilegované postavenie v slovenskom zdravotníctve po Zajacových privatizáciach
. Zákaz zisku zdravotných poisťovní.
Nuž ako sa zachovali tí dnešní záchrancovia zdravotníctva, dali podanie na Ustavný súd , ktorý zákon o zákaze zisku vyhlásil za protiústavný. Návrh na Ustavný súd dala predovšetkým dnešná opozícia na čele s Beblavým , Sulíkom a Matovičom. Ako Sulík s Matovičom vykrikovali že komunista , ktorý zakazuje zisk nech zaplatí všetky prehraté spory so zahraničnými spoločnosťami. Ako sa odrazu všetko zmenilo…už odrazu Igorkovi vadia ulievané peniaze zo slovenského zdravotníctva do súkromných spoločností , už mu vadí zisk z verejných zdrojov…možno stačí taký detail že Smer po prehratej bitke sa s Pentou a spol dohodol na“ bezproblémovom spolužití“ a máme tu bojovníka ktorý na začiatku boja s chobotnicou v zdravotníctve stál na strane zlodejov.
Preukazovanie pôvodu majetku
Fico naozaj prísny zákon o preukazovaní pôvodu majetku vytvoril a v SNR ho aj schválila. Čo však urobila pravicová sebranka , tí ktorí dnes tlčú hubu o hmotnej zodpovednosti politikov. Nuž tí slávni Mivkovia, Igorkovia , podržbalonikovia dali opäť podanie na US, ktorý uvedený zákon opäť neodobril. Do budúcnosti je možné teda takýto zákon schváliť len ak sa zmení aj Ustava. Súčasný vybrakovaný zákon , ktorý platí a je nefunkčný nie je slabý že ho podal Fico a spol., ale preto že pravica ho dala na US. US jednoducho rozhodol , že dôkazové bremeno je na strane štátu, teda štát musí dokázať že nakradnuté peniaze sú z trestnej činnosti, nie tak ako to dnes prezentuje Igorko že dotyční milionári na Riviere ked nedokážu zdokladovať svoj majetok tak oň prídu., teda že sami musia dokázať svoju nevinu. Asi uznáte že v takom prípade bude takmer nemožné úspešne postihovať našich zbohatlíkov s výbornými právnikmi a zahladenými stopami ..( Bubeníková, Malchárek, )

preto všetky tie medialne výkriky opozície že na všetko bude stačiť, ked tam nebude Smer sú blúznenia , či sa nám to páči alebo nie miliardy nečakajte , hoci aj niekoho po voľbách zavrete, k majetkom sa len tak ľahko nedostanete….jedine znárodňovaním a verte že Igorko nikdy takú revolučnú bandu viesť nebude, čo keby sa došlo aj naňho, čo keď sa odrazu nájdu svedkovia o jeho spôsobe podnikania …ked už pôjde o jeho peniaze až tak kričať nebude…..

Už som napísal Igorko je naozaj vynikajúci manipulátor, musím sa naozaj smiať ako vypiekol s trubkami a Vajdom , ale naozaj čo bude ďalej ak vyhrá ( najsilnejší v ich vláde), už budú treba skutočné riešenia , nie marketingové ťahy, už budú treba reálne peniaze na škôlky pre Romov od troch rokov a jeho vízia akokoľvek dobrá narazí..lebo deti z tých škôlok vyrastú až o desiatky rokov (že nebude treba dávať na špecialne školy…a výsledok pri osadách aj pri lepšom vzdelávaní ,ale pri pobyte v osade je vždy neistý), môžme ísť o ďalšie nezmysly ako autobusy zadarmo..keď sú už raz vlaky…nuž vlaky sú preto že na tie dáva – nedáva peniaze štát. Autobusy platia VUC a peniaze súkromným firmám by boli iné pálky ako tej štátnej železničnej, vykrytie by muselo ísť samospravám zo štátneho rozpočtu a nepochybujem ako by to dobrí súkromníci v SAD – kách vyúčtovali. takto by sme mohli pokračovať rad za radom , dobré nápady – nerealne uskutočnenia. Ked Vám človek , ktorý ukrýva daňové doklady pred kontrolou hovorí, že vie kde sú peniaze, tak verte že z tej povaly sa sakramentsky ťažko spustia dole……

Facebook zablokoval Kulturblog. .. .

26.02.2020

Čo myslíte kto volal do Ameriky...Šimečka , alebo iný sorosovec....Alebo si niekto myslí že v Amerike sledujú Kulturblog? Že vraj šíri hoaxy.... Nuž keď tak človek číta Sme a podobné vagabundbutiny viac »

Solteszova sviňa v prezidentskom paláci.

23.02.2020

V predvolebnom čase sa často na poslednú chvíľu vyťahujú podpásovky a preto som si nejako zaumienil že ich v tomto čase treba brať s rezervou. To však neznamená že ak niečo podstatné vyjde viac »

Ako sa Vašečka strápnil. .. prednejší liberálni extremisti ako kresťanské postoje.

20.02.2020

Vašečka čo by poslanec OLANO ktorý sa pasuje za pravého kresťana podporil nepodporenie schôdze kde sa definitívne mohlo rozhodnúť o ID. Partia okolo extremistických ľavičiarov sa rozhodla viac »

Koronavírus

Testované vzorky na koronavírus sú na Slovensku zatiaľ negatívne

29.02.2020 12:57

Na hraničných priechodoch s Rakúskom sa realizujú kontroly.

Kúty / Voľby 2020 /

V Kútoch odhadujú rekordnú volebnú účasť

29.02.2020 11:35

Vysoké percento voličov pritom nie je obyvateľmi Kútov. Najmä mladí ľudia prišli voliť zo susednej Českej republiky vlakom.

ženy, kolegyne, skupina, vysvetľovanie

Pred 100 rokmi získali československé ženy volebné právo

29.02.2020 11:34

Nová republika sa prihlásila k rovnosti pre všetkých občanov, povedala šéfka Inštitútu pre výskum práce a rodiny.

lavína, sneh, hory, Rakúsko, kopce, zima, Alpy, Tyrolsko

Lavínová hrozba v Tatrách a Malej Fatre stúpla na tretí stupeň

29.02.2020 11:20

Vo Veľkej Fatre trvá vzhľadom na nižší úhrn nového snehu mierna lavínová hrozba.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 338011x
Priemerná čítanosť článkov: 4507x

Autor blogu

Kategórie