Založ si blog

Komu prospelo video z Popradu

Vždy ked vidím takéto politické videjko snažím sa rozanalyzovať kto za ním stojí. Používam vlastný rozum a reči politikov či novinárov , sorosovských komentátorov registrujem do môjho celkového obrazu.
Môže pomôcť takéto video Smeru v predvolebnom boji?
Na získanie nového voliča určite nie. Všetci voliči , ktorí chceli si urobili dávno obraz o Kiskovom podnikaní, mne stačilo keď som mal možnosť sa opýtať ľudí ktorí v Poprade žijú….to znamená že tí slušní ludia ktorí idú voliť Kisku mu to jednoducho odpustili…lebo on je náš zlodej, zlí sú len tí vládni smerácki.
Z uvedeného je jasné že žiadni voliči Zaludov neprejdú do „vládneho tábora“ teda zinscenovať video kde sa dvaja mafiani priznávajú k podvodom by museli vysoko preplatiť , aby im také veci hovorili na kameru inými slovami boli by to peniaze vyhodené do luftu, ešte aj s rizikom trestných oznámení atd. Jediná motívacia Smeru pošpiniť Kisku sa tak dostáva len do osobnej roviny , čo sa vylúčiť nedá…len sa mi zdá že Fico je prezieravejší politik aby vyhadzoval peniaze kvôli osobnej animozite ku Kiskovi ….
Mne sa preto zdá že za nahrávkou môže byť skôr SIS kde sa nájdu ľudia ľudia , ktorí potom to predávajú už za sumu ktorá tak nebolí. Za diskreditáciou Kisku môžu byť jeho priatelia v opozícii , najskôr Matovič , lebo to sú jeho metody…a úprimne jemu dať dole Kisku vyhovuje daleko viac ako Ficovi.

Matovič je notorický klamár.

09.04.2020

Viete čo je znak notorického klamára? Verí že jeho klamstvo je svätosvätá pravda a ani mu nepríde na rozum že je to možno nejako inak, práve naopak nechápe ľudí ktorí jeho klamstvo neprijmú, tak sa z toho dojímavo rozplače. Matovič bol je a bude takýmto klamárom, vševedkom hrdinom a rozbíjačom a vždy to bude zakrývať svojím svätým bojom. Takémuto klamárovi musí [...]

Ako ďalej vlastenci ? Ako spojiť národné sily.

06.04.2020

V tejto dobe Matovičovských kotrmelcov trocha na inú tému a to tému národných síl.Tieto utrpeli v posledných voľbách porážku , pretože ani SNS ani Vlasť sa do parlamentu nedostali a Kotlebova strana hoci si dala na kandidátku ľudí z iných národných strán neuspela tak ako očakávala, lebo tí eventualni noví voliči sa radšej rozhodli pre Matelkov cirkusový orchester. [...]

Nemorálny západ.

30.03.2020

Prečo nemorálny Západ? Nuž zabudnime na chvíľku že tu máme nejaký vírus.Pozrime sa aké morálne hodnoty nám ponúka nový progresívny svet.Už staré otrepané gender sprostosti o množstve pohlaví, zúrivý feminizmus a všadeobjímajúci multikulturalizmus. Tento moderný chaos ospevovaný ako pokrok, ktorý nás oslobodí od zaostalosti, náboženstva , násilia skratka novodobý [...]

linda trippová

Zomrela Linda Trippová, ústredná postava škandálu Clintona a Lewinskej

09.04.2020 08:04

Tajné nahrávky Trippovej telefonických rozhovorov s Monikou Lewinskou spustili v roku 1998 proces odvolania exprezidenta Billa Clintona.

polícia, kontrola, Svätý Jur

Zvedavosť vodičov bráni v kolónach sanitkám v prejazde

09.04.2020 06:15

Kolóny, ktoré sa tvoria pre kontroly na viacerých úsekoch ciest, môžu skomplikovať život všetkým záchranárskym zložkám.

koronavírus, Čína

ONLINE: Trump chce obnoviť ekonomiku s rachotom, ešte si dlho počká

09.04.2020 05:45, aktualizované: 08:17

Donald Trump chce americkú ekonomiku dostať do chodu s "veľkým rachotom", ale až keď začnú klesať počty úmrtí na koronavírus.

Sudán protesty obete pamiatka pochody

Povedie zdraženie chleba opäť k zmene režimu v Sudáne?

09.04.2020 01:25

Posledné zdraženie chleba vyvolalo v roku 2018 v Chartúme a neskôr i ďalších mestách pouličné protesty proti prezidentovi Bašírovi, ktoré skončili jeho zosadením.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 87
Celková čítanosť: 578958x
Priemerná čítanosť článkov: 6655x

Autor blogu

Kategórie