Založ si blog

Komu prospelo video z Popradu

Vždy ked vidím takéto politické videjko snažím sa rozanalyzovať kto za ním stojí. Používam vlastný rozum a reči politikov či novinárov , sorosovských komentátorov registrujem do môjho celkového obrazu.
Môže pomôcť takéto video Smeru v predvolebnom boji?
Na získanie nového voliča určite nie. Všetci voliči , ktorí chceli si urobili dávno obraz o Kiskovom podnikaní, mne stačilo keď som mal možnosť sa opýtať ľudí ktorí v Poprade žijú….to znamená že tí slušní ludia ktorí idú voliť Kisku mu to jednoducho odpustili…lebo on je náš zlodej, zlí sú len tí vládni smerácki.
Z uvedeného je jasné že žiadni voliči Zaludov neprejdú do „vládneho tábora“ teda zinscenovať video kde sa dvaja mafiani priznávajú k podvodom by museli vysoko preplatiť , aby im také veci hovorili na kameru inými slovami boli by to peniaze vyhodené do luftu, ešte aj s rizikom trestných oznámení atd. Jediná motívacia Smeru pošpiniť Kisku sa tak dostáva len do osobnej roviny , čo sa vylúčiť nedá…len sa mi zdá že Fico je prezieravejší politik aby vyhadzoval peniaze kvôli osobnej animozite ku Kiskovi ….
Mne sa preto zdá že za nahrávkou môže byť skôr SIS kde sa nájdu ľudia ľudia , ktorí potom to predávajú už za sumu ktorá tak nebolí. Za diskreditáciou Kisku môžu byť jeho priatelia v opozícii , najskôr Matovič , lebo to sú jeho metody…a úprimne jemu dať dole Kisku vyhovuje daleko viac ako Ficovi.

Ako Matovič hádže seno. .. .. .

28.07.2020

Dnes je na programe dňa dalšia z kauz Matovičovej súkromnej pologramotnej firmy Olano. Kauza ako najlepší vyšetrovateľ v galaxii , ktorý sa tak snažil vyšetriť Gorilu , že na nič neprišiel ,porušil zákon ked ako vojak robil politickú kampaň. Toto jednoduché konštatovanie je nespochybniteľné, keď začnem písať dalej je to len rozoberanie Matovičovho sena pre [...]

Verejná výzva študentom spolužiakom slečny Kubovičovej (terajšej Duriš)

27.07.2020

Dnes sa opäť vynorila kauza maturity Nicholsonovej , aký je to nehorázny hoax. Nuž tento hoax mohol byť zhodený dávno zo stola keby pani Duriš svoju maturitu nezahmlievala opisom nejakého maturitného vysvedčenia. Ak by nejaký môj spolužiak zo strednej školy bol vo vrcholovej politike a niekto by sa ho snažil zdikreditovať že nemá maturitu a ja by som vedel že to nie je [...]

Chvalabohu Matovič zostal a môže si kludne písať pred meno Hvn.

24.07.2020

Pri Matovičovom správaní človek nevie či sa má smiať alebo plakať. Ten človek bude raz chodiť kanálmi a palicovať ho nebudú smeráci či fašisti, ale vlastní slušnobojovníci. Ten človek je samé klamstvo, chrapúnstvo, faloš. Horšie je že tento infantilný bojovník dostane pôžičky z EU ktorými si dokáže udržať svoju vládu , samozrejme že sa pôžičky budú [...]

Boris Kollár

Smer a Dobrá voľba poukázali na zmluvu medzi štátom a firmou Borisa Kollára

08.08.2020 13:02

Ide o zmluvu medzi spoločnosťou, ktorá je vlastníkom Fun rádia, jej jediným vlastníkom je Kollár, a spoločnosťou Tipos, ktorej 100-percentným vlastníkom je Ministerstvo financií, teda štát.

Libanon Bejrút výbuchy obete Rusko pomoc materiálna

Po výbuchoch v Bejrúte pátrajú po 60 nezvestných, stav 120 zranených je kritický

08.08.2020 12:25

Výbuch v bejrútskom prístave bol podľa všetkého spôsobený vznietením 2750 ton dusičnanu amónneho — chemikálie používanej pri výrobe výbušnín a hnojív.

Maurícius / Loď /

Maurícius vyhlásil stav environmentálnej núdze

08.08.2020 11:27

Vláda afrického štátu vyhlásila stav environmentálnej núdze po tom, čo z poškodenej nákladnej lode, ktorá uviazla na plytčine pri pobreží ostrova, začali unikať ropné látky.

Koronavírus / Covid-19 / Teplota /

Pribudlo 43 nových prípadov koronavírusu, urobili vyše 3-tisíc testov

08.08.2020 09:35, aktualizované: 12:00

Celkovo tak evidujeme 2566 pozitívne testovaných osôb na koronavírus.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 98
Celková čítanosť: 701443x
Priemerná čítanosť článkov: 7158x

Autor blogu

Kategórie