Založ si blog

Komu prospelo video z Popradu

Vždy ked vidím takéto politické videjko snažím sa rozanalyzovať kto za ním stojí. Používam vlastný rozum a reči politikov či novinárov , sorosovských komentátorov registrujem do môjho celkového obrazu.
Môže pomôcť takéto video Smeru v predvolebnom boji?
Na získanie nového voliča určite nie. Všetci voliči , ktorí chceli si urobili dávno obraz o Kiskovom podnikaní, mne stačilo keď som mal možnosť sa opýtať ľudí ktorí v Poprade žijú….to znamená že tí slušní ludia ktorí idú voliť Kisku mu to jednoducho odpustili…lebo on je náš zlodej, zlí sú len tí vládni smerácki.
Z uvedeného je jasné že žiadni voliči Zaludov neprejdú do „vládneho tábora“ teda zinscenovať video kde sa dvaja mafiani priznávajú k podvodom by museli vysoko preplatiť , aby im také veci hovorili na kameru inými slovami boli by to peniaze vyhodené do luftu, ešte aj s rizikom trestných oznámení atd. Jediná motívacia Smeru pošpiniť Kisku sa tak dostáva len do osobnej roviny , čo sa vylúčiť nedá…len sa mi zdá že Fico je prezieravejší politik aby vyhadzoval peniaze kvôli osobnej animozite ku Kiskovi ….
Mne sa preto zdá že za nahrávkou môže byť skôr SIS kde sa nájdu ľudia ľudia , ktorí potom to predávajú už za sumu ktorá tak nebolí. Za diskreditáciou Kisku môžu byť jeho priatelia v opozícii , najskôr Matovič , lebo to sú jeho metody…a úprimne jemu dať dole Kisku vyhovuje daleko viac ako Ficovi.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Švédsko Nobelova cena medicína fyziológia

Nobelista zo Slovenska? Možno až o niekoľko generácií, tvrdí biochemik Pastorek

06.10.2022 22:25

Aký prínos pre ľudstvo majú tohtoroční laureáti za chémiu? Je udeľovanie Nobelových cien spravodlivé?

heger

Heger na summite v Prahe: Ak Putin stratí vplyv na Európu, trh s plynom sa upokojí

06.10.2022 22:00, aktualizované: 23:10

Na Pražskom hrade koná historicky prvý summit Európskeho politického spoločenstva.

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 931203x
Priemerná čítanosť článkov: 8314x

Autor blogu

Kategórie