Založ si blog

Ako to bude vyzerať ak by vládli naši liberáli. .. .? diktatúra!

Trápne divadlo poslancov Beblavého a spol. nám ukazuje myšlienkové nastavenie ludí okolo PS Spolu. Pravda môže byť len to čo si myslia oni, zákonné je len to čo si myslia oni…..
Teraz sa vidí morálka novej slušnej demokracie….

To že Smer podal tieto návrhy účelovo , predvolebne neznamená že protizákonne. Vláda má právo prijímať zákony dokedy vládne a parlament prijímať zákony dokedy nie je rozpustený ( pritom vôbec nie je isté že tie návrhy prejdú). To že sa zákony prijímajú v skrátenom konaní hoci dôvody sú otázne nevzniklo tento mesiac a túto možnosť využívali všetky vlády od vzniku SR. Ak by US takéto zákony označil za protiústavné musel by potom označiť aj všetky doterajšie, ktoré boli týmto spôsobom schválené. Bola to jednoducho bežná prax, zákon sa dodržal tým že sa napísalo ledabolo zdôvodnenie aby bola dodržaná litera zákona.
Kedže je predvolebná kampaň tieto návrhy sú súčasťou politického boja, pokiaľ by to bola len rétorika pre svojich je to OK, ale pokiaľ sa skupina nezávislých poslancov rozhodne že bude blokovať parlament nezákonným spôsobom, aby niekomu praskli nervy a s pomocou medií urobili ďalšiu revolúciu, je to obnaženie fašistického spôsobu presadzovania svojich cieľov.

Verte či nie 800 mil Eur nie je sekera za ktorú treba robiť revolúcie a obštrukcie, je to len o prioritách vlády. Každá nastupujúca vláda je postavená pred rozhodnutia ktoré prijala predošlá, kedže mnohé strany tkzv.demokratickej opozície majú v programe zvyšovanie rodičovského a dôchodkov trieskanie sa teraz o zem keď nebude po mojom , nebude nijak….
Každá nová vláda tieto opatrenia môže jednoducho zrušiť, takže ak im ide o zadlžovanie budúcich generácií….nemusia , môžu zrušiť socialne opatrenia aby mohli znížiť dane podnikatelom. Toto je skutočná pravda.

A ešte pár slov o Lipšicovom koňovi Sme rodina…..ako sa dušovali že oni podporia všetky dobré zákony, dokonca tieto návrhy podávali počas volebného obdobia, takže slová že oni vždy zahlasujú, sú klamstvom, lebo dať si nezmyselnú podmienku aby sa Pelegrini ospravedlnil ani neviem za čo…..
Ďalší kandidáti sú z kresťanského tábora Vašečka a spol., keby excelencia z Pezinka rešpektovala uznesenia NR SR o ID, nemusela byť táto schôdza, ale keďže si vypýtala další odklad, mali by kresťanskí politici zahodiť stranícke tričká a hlasovať hodnotovo…Pán Vašečka nestačí 2 x ale pokial bude treba aj 3,4 a neviem kolko krát a s hocikým pre dobrú vec.

Nedeľný predaj nie je záležitosť náboženstva!

05.06.2020

Každý kto tvrdí že nedeľný predaj je záležitosť výhrady vo svedomí, vedome klame aby presadil ponechanie predaja v nedeľu. Títo ľudia vedia že zamestnanci v obchode sú v podriadenom postavení a keby zamestnávatel požadoval nastúpiť do práce v nedelu a zamestnanec odmietol ,určite by nasledovali nejaké dva tri vytýkacie listy a potom vyhadzov za porušenie pracovnej [...]

Hlina neveril som že ťa niekto prekoná. .. .

25.05.2020

Ano…Hlina ako liberálny kresťan dopredu jasne svojou koaliciou s PS Spolu naznačil ako to bude prebiehať po voľbách…..Ale osud chcel niečo iné……Vo svetle dnešných udalostí s pani Záborskou je Hlina morálny hrdina. Môžme síce chápať správanie pani Záborskej že nemôže vyvolať pád vlády a údajne by to vrátilo Smer…no také bubu pre tých [...]

Je nejaký fašizmus na Slovensku ?

08.05.2020

Ano je ….medialny. Po zhliadnutí dnešných správ na Narkoze kde sa nás Slovákov snažili presvedčiť akí sme to len fašisti, nacisti lebo dnes sú tými fašistami kto útočí na slniečkárov , takýmito a podobnými kvetnatými rečami sa ohlupuje spoločnosť… Už mám toho dosť , ak sú u nás fašisti a nacisti prečo nekoná Policia? Prečo nie je zatknutá ministerka [...]

normandia oslavy 75.výročie

Oslavy vylodenia v Normandii sa niesli v komornom duchu

06.06.2020 22:07

Na miesto dorazil jediný americký veterán, ktorý sa tu v roku 1944 vylodil ako 19-ročný armádny medik.

Protest francúzsko paríž demonštrácia floyd

Protesty proti rasizmu sa konali na troch kontinentoch

06.06.2020 20:43

Desaťtisíce ľudí sa zišli v mestách v Austrálii, Ázii aj Európe, aby vyjadrili hnev nad smrťou Afroameričana Georgea Floyda.

73375516 2863339433696260 2844828964973707264 n

NAKA našla v jednej z košických budov rádioaktívny materiál

06.06.2020 19:48

Nehrozí však žiadne nebezpečenstvo ani ohrozenie obyvateľstva, uviedla polícia.

Úrad vlády

V Bratislave sa konalo protestné zhromaždenie proti vláde

06.06.2020 19:08

Demonštranti sú nespokojný s pretrvávajúcimi protiepidemiologickými opatreniami a naďalej platným núdzovým stavom.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 93
Celková čítanosť: 644829x
Priemerná čítanosť článkov: 6934x

Autor blogu

Kategórie