Založ si blog

Ako to bude vyzerať ak by vládli naši liberáli. .. .? diktatúra!

Trápne divadlo poslancov Beblavého a spol. nám ukazuje myšlienkové nastavenie ludí okolo PS Spolu. Pravda môže byť len to čo si myslia oni, zákonné je len to čo si myslia oni…..
Teraz sa vidí morálka novej slušnej demokracie….

To že Smer podal tieto návrhy účelovo , predvolebne neznamená že protizákonne. Vláda má právo prijímať zákony dokedy vládne a parlament prijímať zákony dokedy nie je rozpustený ( pritom vôbec nie je isté že tie návrhy prejdú). To že sa zákony prijímajú v skrátenom konaní hoci dôvody sú otázne nevzniklo tento mesiac a túto možnosť využívali všetky vlády od vzniku SR. Ak by US takéto zákony označil za protiústavné musel by potom označiť aj všetky doterajšie, ktoré boli týmto spôsobom schválené. Bola to jednoducho bežná prax, zákon sa dodržal tým že sa napísalo ledabolo zdôvodnenie aby bola dodržaná litera zákona.
Kedže je predvolebná kampaň tieto návrhy sú súčasťou politického boja, pokiaľ by to bola len rétorika pre svojich je to OK, ale pokiaľ sa skupina nezávislých poslancov rozhodne že bude blokovať parlament nezákonným spôsobom, aby niekomu praskli nervy a s pomocou medií urobili ďalšiu revolúciu, je to obnaženie fašistického spôsobu presadzovania svojich cieľov.

Verte či nie 800 mil Eur nie je sekera za ktorú treba robiť revolúcie a obštrukcie, je to len o prioritách vlády. Každá nastupujúca vláda je postavená pred rozhodnutia ktoré prijala predošlá, kedže mnohé strany tkzv.demokratickej opozície majú v programe zvyšovanie rodičovského a dôchodkov trieskanie sa teraz o zem keď nebude po mojom , nebude nijak….
Každá nová vláda tieto opatrenia môže jednoducho zrušiť, takže ak im ide o zadlžovanie budúcich generácií….nemusia , môžu zrušiť socialne opatrenia aby mohli znížiť dane podnikatelom. Toto je skutočná pravda.

A ešte pár slov o Lipšicovom koňovi Sme rodina…..ako sa dušovali že oni podporia všetky dobré zákony, dokonca tieto návrhy podávali počas volebného obdobia, takže slová že oni vždy zahlasujú, sú klamstvom, lebo dať si nezmyselnú podmienku aby sa Pelegrini ospravedlnil ani neviem za čo…..
Ďalší kandidáti sú z kresťanského tábora Vašečka a spol., keby excelencia z Pezinka rešpektovala uznesenia NR SR o ID, nemusela byť táto schôdza, ale keďže si vypýtala další odklad, mali by kresťanskí politici zahodiť stranícke tričká a hlasovať hodnotovo…Pán Vašečka nestačí 2 x ale pokial bude treba aj 3,4 a neviem kolko krát a s hocikým pre dobrú vec.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Švédsko Nobelova cena medicína fyziológia

Nobelista zo Slovenska? Možno až o niekoľko generácií, tvrdí biochemik Pastorek

06.10.2022 22:25

Aký prínos pre ľudstvo majú tohtoroční laureáti za chémiu? Je udeľovanie Nobelových cien spravodlivé?

heger

Heger na summite v Prahe: Ak Putin stratí vplyv na Európu, trh s plynom sa upokojí

06.10.2022 22:00, aktualizované: 23:10

Na Pražskom hrade koná historicky prvý summit Európskeho politického spoločenstva.

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 931198x
Priemerná čítanosť článkov: 8314x

Autor blogu

Kategórie