Založ si blog

ako to je s odbornosťou novej vlády ?

Nuž ako biedne….ale skutočné hodnotenie nastane na konci tejto vlády.
Je skutočnou pravdou že nastupuje v najťažšom období od vzniku SR, ale aspoň okrem „lebo Fico “ bude mať aj „lebo pandemia“….v podstate sa do tohto spojenia bude dať schovať všetko aj to čo sa jej v budúcnosti dva krát nevydarí a bude všetko OK.
premier Matovič je na úrovni cirkusanta a bude veľkým osobným úspechom ak tú koalíciu nerozbije sám resp si nájde v europskom dome spojencov s ktorými si bude rozumieť…nuž ale keď jeho angličtina bude taká ako jeho slovenčina – trnafčina bude to ťažké…..
podpredsedovia Remišová medialna hviezda, akčná bojovníčka proti korupcii, odborníčka na všetko , veď si len spomeňte ako sa starala do školstva, eurofondov, nádejná ministerka zahr. vecí, socialnych vecí atd skratka Ferdo Mravec…nuž tak uvidíme ako vyštudovaná bábkoherečka zvládne úlohu koordinatorky eurofondov, ako sekretárku ministra či nejakú analytičku čo bude vedieť zrátať body by som si ju vedel predstaviť má ale naviac? Ja som si pozrel aj nejaké medialne výstupy napr v období keď sa pasovala do úlohy hlavnej odborníčky na školstvo v debate s Lubyovou pohorela ako fakľa, aj keď sa pustila v iných témach do Pelegriniho a chcela rozprávať o daniach…došlo to tak daleko že ohriakla Pelegriniho že odpovede dáva moderátor
( nevedela odpovedať na otázku tak si ešte otázky pomýlila s odpovedami.)
Ďalší podpredseda Sulík jediný ekonom na Slovensku aspoň podľa hlavného novinárskeho prúdu…tak veľmi chcel ministerstvo financií až sa nezdržal a bozkával mikrofon. O jeho skutočných schopnostiach svedčí fakt že to jeho odvodové kolesko odrovnal – prepočítal obyčajný študent…len si predstavte že by ho naozaj mohol presadzovať…
ale čo ďalší odborníci? ako vidieť najmenej ich je v SaS nie nadarmo sa tej strane hovorí Sprostí a Sprostejší
minister školstva Grohlig je asi ten najmenej vzdelaný minister od roku 1968 od vzniku federácie uznajte vyštudovaný stredoškolák s obuvníckou priemyslovkou a s pochybnou vysokou súkromnou školou bude riadiť vedu a výskum. Hodnotovo nastavený LGBTI už vidím ako sa ich agenda bude nenápadne dostávať do školských osnov.
Na post ministra zahr. vecí radšej nominovala SaS profesionála Korčoka, ktorého bude akože kontrolovať Klus jeden z mála tých bystrejších v strane sprostejších. Aby sme skončili touto odbornou stranou už len skonštatujeme že za štátneho tajomníka na ministerstve práce musela nominovať chudáka Mihála navrátilca z piatej strany , asi jediného odborníka na zemeguli na socialne veci známeho skôr tým, ako vie poradiť podnikateľom neplatiť dane…alebo predsedkyňu zdravotníckeho výboru Cigáňikovú známejšiu skôr tým ako si robí selfíčka v operačných sálach , či ako si sťahuje nohavičky…a to mohla byť ministerka zdravotníctva …až zamrazí.
Hlavný bod Matovičovej agendy boj s mafiou majú zabezpečiť silové ministerstvá vnútro Mikulec bývalý tajný veliteľ vojenskej rozviedky , ktorého dosadil do funkcie další odborník zo strany Sprostejších a to Galko nie som si istý či Kauflaňdák mal dobrý výber, neskôr začal boj medzi jednotlivými skupinami tajných a verte kto má pravdu či niekto naozaj vynášal tajné skutočnosti , čo je hoax, čo je narafičená bomba pravdu nevieme lebo sú to tajní…kľudne si verte že Mikulec bol poškodený…ja jednoducho tým tajným rozviedkam a rozviedčikom neverím, však v každom filme hrajú na dve strany a menia farby ( vid Toth dobrý protimečiarovec, zlý donášač na novinárov, sledovač novinárov priatel Kočnera a nakoniec zase dobrý Toth ktorý opäť bonzuje na tých druhých , kludne si dosaďte dalšie mená napr. Svechota, ) ja viem film je film ale má to daleko v tomto prostredí od realiy? Okrem toho si nemyslím že dobrý kandidát je ten ktorý má krv v očiach. Z tohto pohľadu by som za lepšiu nomináciu považoval Kyselicu vyšetrovatela Gorily…
minister obrany Jarko Nagy aký je to len odborník na armádu…je to odborník a lobbista na armádne kšefty. Kritika nominanta SNS nebola myslená pre blaho slovenského daňového poplatníka , ale preto že lobbista Nagy kopal za iné firmy.Mimochodom pred volbami obvinený opäť za vyzvedanie …žaloba stiahnutá lebo kľúčový svedok sa už v novej politickej situacii bál potvrdiť svoju predošlú výpoveď. V tomto ohľade by som bol daleko radšej keby ministrom bol Krajniak neviem prečo ale ten pán sa mi zdá daleko ferovejší zdatnejší a proslovenskejší ako americký lobbista hopslík Nagy.
Ak prejdeme k ministrom SMe rodina Krajniak ako minister práce a socialnych vecí…žeby bol naozaj odborník aj v tejto oblasti?
nejaký vicepremier pre strategiu..teda v podstate bez priameho vplyvu Hollý…tu išlo len o to aby nebol minister dopravy a hlavne výstavby a možno bude riadiť aj tak toto ministerstvo namiesto neznámeho pána ktorý sa s dopravou v profesnej kariere ani nestretol….
Občania tak teda držme palce novej vláde aby toho veľa nepokazila , odborný potenciál je nízky , ale čo keď prekvapia? alebo lepšie držme palce sebe.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Necestuje vlakom bez dokladu totožnosti. S digitalizáciou rastie kontrola cestujúcich

06.02.2023 18:00

Kým iný dopravcovia používajú osobné údaje na kontaktovanie zákazníkov, ZSSK sa obáva falšovania.

329584144 864076384875946 6361829030630482625 n

Ľadová kryha z kamióna zranila 12-ročného chlapca, poranila mu tvár

06.02.2023 17:40

Vodiči sú pred jazdou povinní odstrániť z vozidla a z nákladu kusy ľadu a snehu, ktoré by sa počas jazdy mohli uvoľniť.

pellegrini a kollar

Pellegrini s Kollárom ovládli politické diskusie. Fico zostal na chvoste

06.02.2023 17:20

Prezidentka Čaputová hosťovala takmer v každej zo sledovaných relácií jedenkrát.

Epsom College

Riaditeľku elitnej britskej školy našli mŕtvu spolu s jej manželom a dcérou

06.02.2023 17:10

Telá 45-ročnej Emmy Pattisonovej, 30-ročného manžela George a ich sedemročnej dcéry boli objavené v nedeľu ráno v škole.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 944810x
Priemerná čítanosť článkov: 8436x

Autor blogu

Kategórie