Založ si blog

Matovič je notorický klamár.

Viete čo je znak notorického klamára? Verí že jeho klamstvo je svätosvätá pravda a ani mu nepríde na rozum že je to možno nejako inak, práve naopak nechápe ľudí ktorí jeho klamstvo neprijmú, tak sa z toho dojímavo rozplače. Matovič bol je a bude takýmto klamárom, vševedkom hrdinom a rozbíjačom a vždy to bude zakrývať svojím svätým bojom.
Takémuto klamárovi musí strašne vadiť ak ho niekto intelektuálne prevyšuje, ak niekto je populárnejší a tak v rámci svätého boja ho začne mediálne likvidovať. Keby som mal písať koľko ľudí takto odrovnal tento článok by nemal konca a nielen „satanov „z bývalého vládneho tábora ale aj svojich. Za svoju dlhoročnú kariéru poslanca všetci ktorí ho začali ohrozovať v jeho hegemonii, boli likvidovaní. Spomeňme si ako si natáčal Procházku čo by priateľa v opozícii, dokonca to mnoho jeho verných pokladá za hrdinstvo ale tým že oslabil Sieť a Most len aby ON tam bol , tak oslabil ich tábor a nemohli vytvoriť vládu , spomeňme si ako sa chcel zbaviť ľudí ktorých sám na kandidátku pozval a keďže mali vyššie IQ a nedali sa manipulovať Palko a spol., tak ich poslal na detektor čím ich samozrejme urazil, spomeňme si ako teraz odrovnal Kisku s Remišovou ktorý ledva preliezli do parlamentu ( Kiska si aj zaslúžil ale to je o inom), ako odrovnal sebavedomého Hlinu ktorý sa už videl ako to tu s PS spolu ovládnu kresťansko – progresívne. Skratka všetky spolky ktoré by jeho kšefty so súkromnou firmou OLANO keď nie likvidoval, tak výrazne oslabil. Mohli by sme aj povedať že je to politický zápas , niekto vzletne súťaž, ibaže Matovič vždy hral falošnými kartami a na svojich priatelov či potencialnych parnterov používal podpásovky.
Čo sa ale stane ak takýto človeka vyhrá volby? čo sa stane ak takýto človek je premierom? Nuž vidíme to sami. Preberal vládu v ťažkých časoch , ale keďže si Pelegrini vybudoval neobvyklú dôveru vo verejnosti za riešenie krízy prvoradým záujmom nebolo pokračovať v riešení problémov, ale ho expremiera znemožniť aby ON vyzeral ako hlavný víťaz keď kríza pominie. Je až úsmevné ako si privlastňuje všetky zásluhy ,ako tvrdí že Slovensko bolo na treťom mieste v riešení pandemie na svete jeho opatreniami….toto je samozrejme jasná diagnoza. Konečne teraz našiel tému ako má len ON pravdu, ked sa vírus rozšíril v rómskych osadách, lebo tam Pelegrini poslal Romov , ktorí sa vracali individualne. Nuž zhrňme si to Pelegrini riešil krízu 3 týždne , Matovič 2 týždne. Porovnajme čo musel robiť Pelegrini na začiatku v čase mimochodom ked už prehral volby, od testov , ochranných pomôcok, infraštruktury čo musel zabezpečovať lebo to nebolo, tak teraz mu tento „hrdina“ vyčíta že mal prednostne zabezpečovať aby Romovia dodržiavali karanténu a nie sa starať aby sme mali nedostatkové zdravotné pomôcky. Iste domáca karanténa bola problematická a záležalo od poslušnosti ľudí, ibaže na začiatku krízy štát nemal pripravené zariadenia aby každého umiestňoval do karantény. pripravovali sa postupne a potom otázka znie prečo dnes bol pozastavený návrat repatriantov? nie náhodou preto že nemáme voľné kapacity? to čo mal Pelegrini nariadiť biely domov, čierni do ubytovní?Keďže bežnou metódou Matoviča sú polopravdy skúsme si rozobrať aj jeho slová o masovom návrate Romov už začiatkom marca z Anglicka ( to preto aby to mohol zviesť na Pelegriniho), nuž nevidím dôvod aby sa Romovia v tom čase masovo vracali ked Anglicko bežne fungovalo a neboli tam žiadne opatrenia, zdá sa mi čudné, že iba zrovna naši Romovia boli takí uvedomelí….ak by to aj bola pravda , že sa niektorí vrátili prvý týždeň , tak by teraz už boli zdraví, alebo mrtvi. Takže ak boli pozitívni tak potom od tých čo sa vrátili neskôr.Toto sú len také omrvinky z matovičovho koša plného nenávisti a klamstiev , Romovia sa samozrejme začali vracať niekde v strede marca a Pelegriniho vláda odovzdávala 21 marca, takže na tento fenomen romských osád nezareagovala, ale čo urobil Matovič predvídavý vševedko až od 6.4, zaviedol povinnú karanténu pre všetkých vracajúcich sa. Má morálne právo z tohto pohľadu utočiť na predchádzajúcu vládu.? A aká je situácia dnes? Stále jazdia pendleri cez hranice, kto vie kde ich zamestnávateľ pošle v Rakúsku, kludne po niečo aj do Tirolska môžu mať kludne sídlo firmy 30 km od hraníc kto to kontroluje? Títo ludia sú daleko nebezpečnejší ako ludia v uzavretých osadách? Prečo matovič nekoná? Samozrejme že by sme mu aj krivdili, lebo konať majú orgány na to určené teda hlavný hygienik a záväzné sú stanoviská krízového štábu, tak by to v normálnej spoločnosti malo byť…..
Ako to však dopadne ked si niekto odporúčanie pomýli s tvrdou represiou sme videli včera na cestách. Núdzový stav má svoje pravidlá napísané v zákone, nie na tlačovke psychopata. V uznesení vlády sa pomenovali výnimky, ktoré sa zapracovali , ale v uznesení vlády nebolo že sa autá majú kontrolovať námatkovo .(pri núdzovom stave sa nepredpokladá kto tie pravidlá písal „námatkovo“ lebo je to nezmysel ak je raz vyhlasený mali by sa kontrolovať všetky). Aj v tomto prípade hlavný manipulator si nemôže priznať vinu a svoju zodpovednosť zvalí na svojich podriadených. Lebo ON sa nikdy nemýli…..No tak dokedy to ON na čele štátu vydrží? Nebojte sa ficobijci máte výraznú prevahu v parlamente, takže to aj bez tohto superhrdinu v pohode dáte.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

Miroslav Kollár / Spolu /

Spolu bude na sneme riešiť postup do volieb, má prísť aj Dzurinda

03.12.2022 15:21

Šéf strany Miroslav Kollár hovorí o spolupráci stredopravých strán.Tvrdí, že Dzurindov politický projekt je ideovo pripravený.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 937273x
Priemerná čítanosť článkov: 8369x

Autor blogu

Kategórie