Založ si blog

Chvalabohu Matovič zostal a môže si kludne písať pred meno Hvn.

Pri Matovičovom správaní človek nevie či sa má smiať alebo plakať. Ten človek bude raz chodiť kanálmi a palicovať ho nebudú smeráci či fašisti, ale vlastní slušnobojovníci. Ten človek je samé klamstvo, chrapúnstvo, faloš. Horšie je že tento infantilný bojovník dostane pôžičky z EU ktorými si dokáže udržať svoju vládu , samozrejme že sa pôžičky budú splácať až ked si bude Matovičovo užívať svoje majetky. To že sa títo slušnobojovníci proti mafii správajú rovnako ako predošlí koaličníci dnešní opozičníci dokazuje že nič sa na Slovensku nemení len peňazovod sa presmeruje našim ludom, ved nie nadarmo pán Haščák organizoval prevrat….

To čo vykrikoval pred NR SR pri odvolávaní Danka , tie nechutnosti , tie vulgarity ktorými bičoval svojim vášne…..asi rád by ich vymazal a to nejde….a čo nato tie naše Matovičove ovce……. však mafiu riešte nie 30 ročné diplomovky. Tíško šúchajte nohami kým zaklope NAKA. Vlastne už nič iné ani Matovičovi nezostáva aby svojich oponentov dostal do basy, lebo už len tomu veria jeho verné ovce. To že je nespôsobilý vykonávať funkciu premiera, že podvádzal na daniach, atd.   nie je dôležité pre jednoduchých ludí, ktorí majú v očiach krv, čaká nás preto tvrdá politizácia súdnictva, prokuratúry a polície  …ved ako inak dostane do basy tých správnych zločincov. Primitivizmus takéhoto konania sa vždy v historii vypomstilo tým , ktorí to začali….

Tým ovečkám  ktoré aj tu na bog dennodenne vypisujú treba len pripomenúť že vláda mafie teda podľa ich merania Fico a spol nehrozí lebo nemá dosť hlasov. Inými slovami Matoviča dokážu odvolať len vlastní…….a tí si snád dajú rýchlo párty s Pellem? ako keby to stačilo, ale načo matematiku…..ked je to náš idol kludne uveríme aj tomu ako si Pele kupuje poslancov zo SaS ky či žaludov a potom tu vypisujú ….

Kludne stačilo aby Matovič odstúpil nastúpila by nová vláda s novým premierom a Matovič by bol mocný predseda najsilnejšej strany…čo myslíte pochopia to?

Nezabudajme tiež na sluby ktoré sú razom v koši……ovečky už zabudli ako budú voliť Kollára lebo ten bude plniť sluby typu že budú hlasovať za všetky dobré zákony a je jedno či sú z opozície alebo koalície, ale ked sa dostanú k válovu už sme opäť v normále, koaličná rada je dôležitejšia ako svedomie poslancov a dokonca už vymýšlajú tresty….

ovečky už zabudli ako sa mala obsadzovať štátna správa  či ministerstvá….tá slubovaná odbornosť, ale všetko je v starých koľajách , dokonca v mečiarovskom podaní…..vymieňajú plošne ludí, lebo ovečkám sa povie že sú to mafiani…..a dosadia svojich ludí ktorých odbornosť je nízka, vlastne koho už len môžu nominovať podvodníci, zlodeji, plagiatori…..potom to dopadne tak že bábkoherečka prezradí vlastnú operáciu Vojenského spravodajstva,lebo v tej malej hlavičke videla veľkú vidinu posadiť hlavných oponentov do basy  a chcela byť tým prvým úderníkom….

Jednoducho Fico a Pelegrini nemusia robiť nič , len čakať čo zavesí  otrokár vlastnej matky na socialnu sieť a percentá pôjdu hore, ked nie im tak niekomu inému, lebo Mate lko, Tabak, šaško z Haliča a ich prejav sa ludom rýchlo zhnusí, lebo nie každý volič Olano je svedok Matovičov.

Nuž a pre nevoličov Matoviča dobrá rada, na blbca dobrá, pekná reč neplatí, tam sa musí bojovať podobnými zbraňami ( nie rovnakými), tak preto navrhujem na pamiatku jeho pamätnej reči o lekvári na polici aby sme pred meno dávali správny titul ktorý si sám vymyslel Hvn Matovič.

Pravda o SNP.

30.08.2020

Keď som si včera pozrel okázalé oslavy SNP s matovičovými „nasratými“ občanmi, nedá mi aby som priniesol svoj pohľad, očistený od priblblej ideologie, len čisto faktograficky. polovica roka 1944, Wermacht prehráva rozhodújuce bitky. Slovenská vláda verí v zázračnú zbraň , ktorá všetko zvráti, veria že nakoniec Nemci s Angličanmi uzavrú separátny mier a [...]

Farizejstvo KDH na pokračovanie. .. .. .. .

19.08.2020

A tak sa nám nádejný predseda KDH Majerský cez víkend znova oženil……. Odkedy Cirkevné súdy robia rozhodnutia podľa priania politikov? Isteže pre časť voličstva KDH by bol rozvedený predseda problém, no tak problém vyriešime že sa znova ožení, a v kostole? . Nuž nahovoríme ovečkám že prvé manželstvo vlastne nevzniklo a keď sa budú ovečky domáhať [...]

Ako Matovič hádže seno. .. .. .

28.07.2020

Dnes je na programe dňa dalšia z kauz Matovičovej súkromnej pologramotnej firmy Olano. Kauza ako najlepší vyšetrovateľ v galaxii , ktorý sa tak snažil vyšetriť Gorilu , že na nič neprišiel ,porušil zákon ked ako vojak robil politickú kampaň. Toto jednoduché konštatovanie je nespochybniteľné, keď začnem písať dalej je to len rozoberanie Matovičovho sena pre [...]

summit3

Matovič chce najprv riešiť Erdogana, potom Lukašenka

01.10.2020 15:48

Slovensko nechce v spore s Tureckom nechať v štichu Cyprus a Grécko, ktoré sú členskými krajinami Európskej únie. Povedal to premiér Igor Matovič.

SMER fico blanár blaha

Ak vláda nevyhlási núdzový stav nanovo a jasnejšie, Smer sa obráti na Ústavný súd

01.10.2020 14:16, aktualizované: 14:32

Šéf Smeru od vlády očakáva, že uznesenie o vyhlásení núdzového stavu doplní aj o to, či je núdzový stav vyhlásený na celé územie alebo nie.

Lászlo Sólymos

Most-Híd a Dobrá voľba naznačujú možnú spoluprácu

01.10.2020 12:31

Naznačovali to po tohtotýždňovom stretnutí predsedovia strán László Sólymos a Tomáš Drucker.

NAKA / Polícia /

NAKA realizuje medzinárodnú protidrogovú akciu, zadržala podozrivé osoby

01.10.2020 12:00

Od stredajšieho skorého rána zasahuje v spolupráci s maďarskými kolegami v Bratislave a Rajke.