Založ si blog

Chvalabohu Matovič zostal a môže si kludne písať pred meno Hvn.

Pri Matovičovom správaní človek nevie či sa má smiať alebo plakať. Ten človek bude raz chodiť kanálmi a palicovať ho nebudú smeráci či fašisti, ale vlastní slušnobojovníci. Ten človek je samé klamstvo, chrapúnstvo, faloš. Horšie je že tento infantilný bojovník dostane pôžičky z EU ktorými si dokáže udržať svoju vládu , samozrejme že sa pôžičky budú splácať až ked si bude Matovičovo užívať svoje majetky. To že sa títo slušnobojovníci proti mafii správajú rovnako ako predošlí koaličníci dnešní opozičníci dokazuje že nič sa na Slovensku nemení len peňazovod sa presmeruje našim ludom, ved nie nadarmo pán Haščák organizoval prevrat….

To čo vykrikoval pred NR SR pri odvolávaní Danka , tie nechutnosti , tie vulgarity ktorými bičoval svojim vášne…..asi rád by ich vymazal a to nejde….a čo nato tie naše Matovičove ovce……. však mafiu riešte nie 30 ročné diplomovky. Tíško šúchajte nohami kým zaklope NAKA. Vlastne už nič iné ani Matovičovi nezostáva aby svojich oponentov dostal do basy, lebo už len tomu veria jeho verné ovce. To že je nespôsobilý vykonávať funkciu premiera, že podvádzal na daniach, atd.   nie je dôležité pre jednoduchých ludí, ktorí majú v očiach krv, čaká nás preto tvrdá politizácia súdnictva, prokuratúry a polície  …ved ako inak dostane do basy tých správnych zločincov. Primitivizmus takéhoto konania sa vždy v historii vypomstilo tým , ktorí to začali….

Tým ovečkám  ktoré aj tu na bog dennodenne vypisujú treba len pripomenúť že vláda mafie teda podľa ich merania Fico a spol nehrozí lebo nemá dosť hlasov. Inými slovami Matoviča dokážu odvolať len vlastní…….a tí si snád dajú rýchlo párty s Pellem? ako keby to stačilo, ale načo matematiku…..ked je to náš idol kludne uveríme aj tomu ako si Pele kupuje poslancov zo SaS ky či žaludov a potom tu vypisujú ….

Kludne stačilo aby Matovič odstúpil nastúpila by nová vláda s novým premierom a Matovič by bol mocný predseda najsilnejšej strany…čo myslíte pochopia to?

Nezabudajme tiež na sluby ktoré sú razom v koši……ovečky už zabudli ako budú voliť Kollára lebo ten bude plniť sluby typu že budú hlasovať za všetky dobré zákony a je jedno či sú z opozície alebo koalície, ale ked sa dostanú k válovu už sme opäť v normále, koaličná rada je dôležitejšia ako svedomie poslancov a dokonca už vymýšlajú tresty….

ovečky už zabudli ako sa mala obsadzovať štátna správa  či ministerstvá….tá slubovaná odbornosť, ale všetko je v starých koľajách , dokonca v mečiarovskom podaní…..vymieňajú plošne ludí, lebo ovečkám sa povie že sú to mafiani…..a dosadia svojich ludí ktorých odbornosť je nízka, vlastne koho už len môžu nominovať podvodníci, zlodeji, plagiatori…..potom to dopadne tak že bábkoherečka prezradí vlastnú operáciu Vojenského spravodajstva,lebo v tej malej hlavičke videla veľkú vidinu posadiť hlavných oponentov do basy  a chcela byť tým prvým úderníkom….

Jednoducho Fico a Pelegrini nemusia robiť nič , len čakať čo zavesí  otrokár vlastnej matky na socialnu sieť a percentá pôjdu hore, ked nie im tak niekomu inému, lebo Mate lko, Tabak, šaško z Haliča a ich prejav sa ludom rýchlo zhnusí, lebo nie každý volič Olano je svedok Matovičov.

Nuž a pre nevoličov Matoviča dobrá rada, na blbca dobrá, pekná reč neplatí, tam sa musí bojovať podobnými zbraňami ( nie rovnakými), tak preto navrhujem na pamiatku jeho pamätnej reči o lekvári na polici aby sme pred meno dávali správny titul ktorý si sám vymyslel Hvn Matovič.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Alexej Navaľnyj

Pre Kremeľ je Navaľnyj agent Západu

18.01.2021 23:22

Alexej Navaľnyj za mrežami môže byť pre režim nebezpečnejší ako na slobode, myslí si analytik Alexej Makarkin. Kremeľ ale podľa neho nemal na výber. "Keby ho nechal na slobode, ukázal by slabosť," povedal pre Pravdu.

čína, baňa

Čínski baníci dali o sebe po týždni vedieť. Máme nádej, odkázali z pasce

18.01.2021 23:06

Záchranári začuli údery do potrubia, ktorými baníci dávali najavo, že sú stále nažive.

giuseppe conte

Snemovňa vyslovila Conteho vláde dôveru, v Senáte to bude ťažšie

18.01.2021 22:46

Talianska vláda sa ocitla v kríze po demisii dvoch ministeriek.

ján kubiš

Ján Kubiš sa stal osobitným vyslancom OSN pre Líbyu

18.01.2021 22:14

Minister Ivan Korčok vymenovanie vnýma ako „potvrdenie dobrého mena slovenskej diplomacie".