Založ si blog

Farizejstvo KDH na pokračovanie. .. .. .. .

A tak sa nám nádejný predseda KDH Majerský cez víkend znova oženil…….

Odkedy Cirkevné súdy robia rozhodnutia  podľa priania politikov? Isteže pre časť voličstva KDH by bol rozvedený predseda problém, no tak problém vyriešime že sa znova ožení, a v kostole?  .

Nuž nahovoríme ovečkám  že prvé manželstvo vlastne nevzniklo a keď sa budú ovečky domáhať vysvetlenia, tak sa dostane odpoveď že sa s rozhodnutím Cirkevného súdu nediskutuje ak našiel dôvody vyhlásiť manželstvo za nulitné tak určite sú…..

a tak náš pán Majerský má vlastne nemanželské deti, ked predchádzajúce manželstvo nevzniklo či ako to teda je?

V minulosti kedy sa manželstvá mohli vyhlásiť za nulitné boli presné a jasné….

  • zatajenie zdravotného stavu hlavne impotencie
  • manželstvo z donútenia
  • ak jeden partner už bol ženatý , skratka podvodník
  • manželstvo medzi priamymi príbuznými

Nejako sa tie pravidlá začali uvoľňovať? V poriadku , ale potom pre všetkých. Nejasné formulácie typu že keď partner to nikdy s manželstvom nemyslel vážne…..sú tak zneužiteľné. Na základe takýchto dôkazov mohli by sme anulovať takmer každé rozvedené manželstvo.

V prípade prvého manžestva pána Majerského ťažko hľadáme dôvody ktoré by oprávňovali Cirkevný súd aby vyriekol ortieť o anulovaní…..ak ich zistil nech so súhlasom pána Majerského a jeho prvej ženy ich zverejní, aby sa predišlo špekuláciam. Aby členovia KDH si mohli voliť predsedu s naozaj čistým štítom…….nie kupliara.

Môj názor?

Ja by som si pána Majerského ďaleko vážil viac , keby pán Majerský priznal vzťah s novou partnerkou. Nebol by prvý ani posledný a o tom či koná alebo nekoná v súlade s Božími prikázaniami by sa  dozvedel pri poslednom súde ,alebo inak či dôvody ktoré ho k tomu viedli sú obhájiteľné.

Ak sa RKC rozhodla uvoľňovať pravidlá tak potom jasne priezračne s pravidlami rovnakými pre všetkých. Ak niekoho opustí manželka (manžel) a odíde za druhým partnerom a odmieta ukončiť nový pomer , potom nech každé takéto manželstvo Cirkevný súd anuluje,pretože však už pri sobáši to nemyslela s vernosťou vážne, porušenie prísahy….

To ako sa k tomu asi postaví poslušný člen RKC , ktorý napriek rozvodu a odchodu partnera zostane sám s tým že sa drží pevne 6 a 9 prikázania. Sám poznám prípady keď mnohé takéto perspektívne vzťahy zanikli na neoblomnosti Cirkevných súdov. Ako to takýmto párom vysvetlí ten cirkevný sudca , ktorý rozhodol v Majerského prípade? Na aké súkromné tajné dôvody sa vyhovorí……nemyslím že by dnes Cirkevný sudca bol pod takým tlakom ako Thomas Moore a ten vedel ako sa zachovať.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Alexej Navaľnyj

Pre Kremeľ je Navaľnyj agent Západu

18.01.2021 23:22

Alexej Navaľnyj za mrežami môže byť pre režim nebezpečnejší ako na slobode, myslí si analytik Alexej Makarkin. Kremeľ ale podľa neho nemal na výber. "Keby ho nechal na slobode, ukázal by slabosť," povedal pre Pravdu.

čína, baňa

Čínski baníci dali o sebe po týždni vedieť. Máme nádej, odkázali z pasce

18.01.2021 23:06

Záchranári začuli údery do potrubia, ktorými baníci dávali najavo, že sú stále nažive.

giuseppe conte

Snemovňa vyslovila Conteho vláde dôveru, v Senáte to bude ťažšie

18.01.2021 22:46

Talianska vláda sa ocitla v kríze po demisii dvoch ministeriek.

ján kubiš

Ján Kubiš sa stal osobitným vyslancom OSN pre Líbyu

18.01.2021 22:14

Minister Ivan Korčok vymenovanie vnýma ako „potvrdenie dobrého mena slovenskej diplomacie".