Urválkovia Eurohujeri ukázali pravú tvár

Každý poznáte Chmelára, každý poznáte Blahu tí to zhrnuli jasne , zrozumitelne . Sú to páni ľavičiari, ktorí z duše nenávidia fašizmus a jeho pohrobkov. Napriek tomu jasne rozoznali že sa  pri rozsudku nad Kotlebom  nekoná víťazná jazda proti údajnému fašizmu, ale jazda ako si liberálna neoľavicová inteligencia  predstavuje slobodu názorov. Toto sú 50 roky súdruhovia , dopredu napísaný rozsudok, prokurátor Urválek je dojatý…..že odsúdili človeka lebo napísal nejakú číslicu ktorú napísal na šek ktorým pomohol chudobným. Môžme  polemizovať čo ako kto myslel , ale propagácia fašizmu? ved väčšina Slovákov o tej symbolike ani nevie, nevedela . Ešte by sme pochopili ak by dostal nejakú mastnú pokutu, ale niekoho zatvoriť na 4 roky natvrdo a naopak za neumyselné zabitie pri dopr nehode pri porušení dopravných predpisov niekto dostane podmienku…..kto ešte pochybuje že je to politický rozsudok. Pravdu má Chmelár ked píše, že keby Policia zakročila a prokurátori konali mal byť Kotleba popoťahovaný za pochody Slovenskej pospolitosti, vtedy by to malo logiku…….Aj keď si myslím že niekoho zatvoriť natvrdo by sa malo len vtedy ak by dotyční ludia,  podnecovali k rasovým , národnostným nepokojom k násiliu……

Progresívna úderka si však vykladá zákon tak , že kto nesdiela ich videnie sveta je extrémista a musí byť potrestaný. Ako za komunistov , nemohli ste nič povedať proti komunistickej ideologii, lebo ste sa dopustili zločinu……Ale ono sa im to vráti……tak ako časom komunisti zatvárali komunistov…..aj oni kaviarnici sa rozhádajú.

Treba vrátiť zákon do polohy v ktorej sa nebude môcť zneužívať, kto bude organizovať pogromy šup s ním do basy, naopak kto bude vypisovať kde koľko Židov pomrelo či si polemizovať či bol Tiso dobrák alebo hňup je to jeho názor , demokracia mala byť sloboda prejavu…nie  autocenzúra aby sa urválkovia nedojímali….

Ako sa zo 17 novembra stal pre liberálnu kaviareň „Víťazný Február“

19.11.2023

Tak sa nám skončil sviatočný víkend spojený so štátnym sviatkom …Boja za slobodu a demokraciu….ako sa vzletne tento deň pripomína. Ako sa posledné roky stalo zvykom čoraz viac sa medialna úderka a výrazna časť politickej mapy Slovenska hlavne tá čechoslovakistická uchyľuje k rôznym klamstvám …….už sme si zvykli na banány, pomaranče, toaletný [...]

KDH mieri do progresívnej budúcnosti

13.10.2023

KDH je progresívna kresťanská strana, vedú a formujú ju ľudia katolíckej kaviarne , ktorí za svoj cieľ považujú „občiansku spoločnosť“ s naivnou predstavou ako kresťania a progresívci nájdu „spoločný“ jazyk. Keď pán Majerský konštatuje že Pelegrini s Hlasom si vybrali minulosť….tak potom zákonite on chcel aby si vybrali budúcnosť [...]

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

šutaj eštok

Šutaj Eštok: Ideologické spory máme vyriešené, Hlas sa chce sústrediť na regióny

25.10.2025 12:38

Minister hodnotil pôsobenie strany Hlas počas dvoch rokov vo vláde. Kritizoval aj predchádzajúcu vládu.

Pentagón

Záhadná pomoc v čase shutdownu: Pentagón prijal 130 miliónov od „Trumpovho priateľa“, kritici varujú pred „kúpou“ americkej armády

25.10.2025 11:39

Dar pre 1,3 milióna príslušníkov armády má len symbolický význam, keďže každému vojakovi prinesie len zhruba 100 dolárov.

Louvre

Časť šperkov z Louvru po krádeži Francúzi radšej schovali v národnej banke

25.10.2025 08:40

Časť cennej zbierky šperkov bola po vlámaní do parížskeho múzea Louvre z bezpečnostných dôvodov prevezená do francúzskej centrálnej banky.

parlament, nrsr

Hrabko: Opozícii ide lepšie politika na námestiach ako v parlamente

25.10.2025 08:22

Opozičné strany v rozprave o štátnom rozpočte nedokázali efektívne využiť čas, ktorý mali k dispozícii na to, aby koalícii rokovanie sťažili, uviedol publicista.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 114
Celková čítanosť: 1027570x
Priemerná čítanosť článkov: 9014x

Autor blogu

Kategórie