Solteszova sviňa v prezidentskom paláci.

V predvolebnom čase sa často na poslednú chvíľu vyťahujú podpásovky a preto som si nejako zaumienil že ich v tomto čase treba brať s rezervou. To však neznamená že ak niečo podstatné vyjde na zemský povrch tak to budem ignorovať…..
Vlastne o charaktere vrchného žaluďa som nikdy nepochyboval, videá ma len utvrdili.
V minulých rokoch sa často stávalo ako priamo v diskusiách moderátori púšťali pred volbami Hlas podobný Ficovi…čo myslíte budú aj teraz púšťať herca svinku Kisku so Šuligom?
Je absolútne jedno kto a s akým motívom Kisku točil, môžeme si len domýšľať…môžeme kľudne veriť že je to pomsta za nevymenovanie Fica ústavným sudcom…aj keď s týmito videami Fico ešte Kisku vydierať nemohol , lebo vznikli až potom….
Viete si predstaviť čo by nasledovalo aký mediálny lynč ak by na Kiskovom mieste bol napríklad Danko? Viete koľko by sa tomu venovali media, ako by ho zatvárali do basy….atď.
Jednoznačným faktom je že pán exprezident sa pozná s kontroverzným podnikateľom, ktorý je minimálne spojkou popradského mafiána Reichela. Už toto by malo stačiť aby sa takýto človek stiahol z kandidátky slušnej demokratickej opozície. Už v tomto momente mala blogerka neúprosná bojovníčka s mafiou Remišová žiadať aby Kiska odstúpil z kandidátky a čela strany. Veď tak by to malo byť ak žiada takú politickú kultúru u terajšej koalície, malo by byť samozrejmé že bude konzistentná aj doma. Ako sa však správajú demokrati…“ je to pomsta R.F.“ ako reaguje denník Sme „video je zostrihané“ , samozrejme že je ako každé video z Thremy ktoré si upravili Soltészovci s Vagovičovcami. Už sa dokázalo že v inkriminovanej časti na druhom videu kde sa bavia ako dajú bielemu koňovi 2000 Eur zostrihané nebolo.
Priemerný novinár ktorý by mal záujem zistiť pozadie popradskej mafie by ľahko zistil kto je Šuliga , či je závadová osoba , alebo nie.Či je vhodným prezidentom taký človek ktorý si s takýmto typom človeka tyká a robí obchody. Ako je možné že tento vagabund dostal bezpečnostnú previerku..,.. slečna Trošková či ten podržtaška poslanec Smeru z východu je ich človek tak sa treba pýtať ..ale ak to je prezident tichučko….Kto sa zastal vrchného žaluďa kto zaňho kope, údajne najmúdrejší predseda US v galaxii Mazák, kto mu robí advokáta ten najspravodlivejší Lipšic. Ludia , ktorí sa považujú za symbol čistoty politiky sú teda zasvinený popradskou mafiou….Čo myslíte vedia všetko?
Počuli sme toho už dosť…nedá mi aby som nenapísal zlodej kričí chyťte zlodeja …alebo sviňa kvičí že ona má ešte málo vo válove…

Výzva pre všetkých Žaludov v galaxii ak chcete aby Vás bral ešte niekto vážne , mali by ste trvať na tom aby sa Kiska stiahol z politiky, nie aby bol minister ktorý bude úkolovať Policiu čo má ako vyšetrovať….

Na obranu Anny Murančíkovej z filmu Slúžka

06.01.2026

Snažím sa vyhýbať súčasnej kinematografii lebo je tak ideologicky zneužívaná že snád aj tí komunisti nepotrebovali tak výrazne vychovávať národ vo svojej ideologii….. Reklama na tento film išla ako prvý lesbický film na Slovensku…….ibaže to som nevedel a tak som ho začal pozerať…..Tak krásny príbeh a tak hlúpo poznačený progresívnou [...]

Ako sa zo 17 novembra stal pre liberálnu kaviareň „Víťazný Február“

19.11.2023

Tak sa nám skončil sviatočný víkend spojený so štátnym sviatkom …Boja za slobodu a demokraciu….ako sa vzletne tento deň pripomína. Ako sa posledné roky stalo zvykom čoraz viac sa medialna úderka a výrazna časť politickej mapy Slovenska hlavne tá čechoslovakistická uchyľuje k rôznym klamstvám …….už sme si zvykli na banány, pomaranče, toaletný [...]

KDH mieri do progresívnej budúcnosti

13.10.2023

KDH je progresívna kresťanská strana, vedú a formujú ju ľudia katolíckej kaviarne , ktorí za svoj cieľ považujú „občiansku spoločnosť“ s naivnou predstavou ako kresťania a progresívci nájdu „spoločný“ jazyk. Keď pán Majerský konštatuje že Pelegrini s Hlasom si vybrali minulosť….tak potom zákonite on chcel aby si vybrali budúcnosť [...]

fico

Fico pritvrdzuje: Balík proti drahým energiám, stopka voľbe zo zahraničia a najhlúpejšie referendum v dejinách

25.04.2026 21:05

Premiér avizuje balík krokov pre aspoň mierne povzbudenie ekonomiky.

Ladislav Kamenický / Robert Fico /

Fico po znížení ratingu Slovenska udrel na opozíciu: Tešia sa z každej zlej správy

25.04.2026 20:13

Zníženie ratingu podľa premiéra nebude mať žiadny zásadný vplyv.

Roxanne Sharp

Šestnásťročné dievča našli mŕtve v lese. Zlom po 42 rokoch priniesol až podcast

25.04.2026 19:30

Štyria podozriví teraz čelia obvineniam zo znásilnenia a vraždy.

orbán viktor

Orbán po porážke prekvapil Maďarsko: do parlamentu nenastúpi. Čo chystá?

25.04.2026 18:02

Dlhoročný maďarský premiér svoje rozhodnutie oznámil po zasadnutí predsedníctva Fideszu, na ktorom padlo viacero dôležitých rozhodnutí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 115
Celková čítanosť: 1043132x
Priemerná čítanosť článkov: 9071x

Autor blogu

Kategórie