Založ si blog

Strache , mafiansky štát a špinavá kampaň

týmto  nadpisom som zhrnul všetko v skratke, teraz to trocha rozviniem..

 

Stracheho nepoznám viem že bol predseda strany slobodných v Rakúsku, keďže naše mainstremové esá tú stranu označujú za krajne pravicovú, bude opak pravdou teda nanajvýš tak populistická národná….

 

Na takéhoto pána Stracheho niekto našil peknú búdu…alebo inak je to typický príklad ako sa robí špinavá kampaň.

Nepoznám podrobnosti ale sú dve možnosti, buď niekto z nejakej tajnej služby oficialnej alebo paralelnej nastražil kamery na Ibize s cieľom zbierať komprimitujúce materialy ( chlast, ženy , politika) , alebo druhá možnosť že to bola priamo akcia s volavkou , ktorá sa vydávala za neter ruského oligarchu, tu by som už konštatoval že to musela byť profesionalka so správnymi dokumentami, lebo by sa Strache len tak nebavil s niekým koho stretol na ulici…..

Ten Stracheho zločin spočíval v tom že údajnej neteri slúbil že ked bude nemenovaný rakúsky denník písať tak, aby mu to prinieslo vyšie percentá vo volbách, na oplátku slúbil štátne zákazky………

Ak by to bola pravda mal by náš prezident Nikto z Popradu vykrikovať že Rakúsko je mafiansky štát, lebo ono sa v tom videu spomínajú bežné praktiky rakúskej politiky…..

Treba však povedať že skutočnosť tomu nezodpovedala a teda tá dohoda sa nenaplnila  a obrana Stracheho že sa jednalo o chvastúnske reči  pred príťažlivou dámou v opilosti  môže byť tiež pravdivá….

a teraz sa vrátim k špinavej kampani, okamžite začali reagovať tie progresívne proeuropske strany  a čiste náhodou v kampani pred Eurovolbami a naši odborníci typu Demeš, Mesežnikov a podobné esá. okamžite sa zaútočili na Rusko , pričom sa nič nepreukázalo a skôr to vyzerá na „vnútronemeckú záležitosť“, podobne naši diskuteri či blogeri okamžite poukazovali na politickú kultúru u nás…..nie a nie aby ten Fico sa sám zastrelil, odstúpil do pekiel…..ved pil Colu s oligarchom Haščákom…..( samozrejme to že Haščáka hostila Radičová na nedelnom obede v prezidentskej kampani….taký balvan v oku  naši progresívni liberáli si iste nevšimnú), ved také škandály s Bašternákom či Kočnerom, ( opäť väčšie vratky pre Bašternáka za Mikloša , Kočnerove raňajky so Sulíkom  , jednoducho naši jednoduchí čaputovčania v tom majú jasno ked sa oligarchom baví „náš“ politik je to v pohode , ked „nenávidený“ politik odstreliť, zavrieť ).

 

Záver Strache mi je ukradnutý , ale toto je ukážka že náš štát sa nevymyká europskému priemeru…..a špinavé kampane s využitím  vraždy mladých ludí už k nám dorazili….

Čo týždeň dal. .. ..

05.07.2020

Čím nás kŕmili progresívci tento týždeň? Denník Sme spolu s niekoľkými ženskými feministkami odštartovali kampaň o zneužívaní žien resp o nevhodnom sexualnom správaní či ešte presnejšie nevhodnom slovníku mužov so sexistickými narážkami….. Na tento úžasný zločin prišli celebrity Čaputová, Pauhofová, Biháriová samozrejme až po mnohých mnohých rokoch [...]

Nedeľný predaj nie je záležitosť náboženstva!

05.06.2020

Každý kto tvrdí že nedeľný predaj je záležitosť výhrady vo svedomí, vedome klame aby presadil ponechanie predaja v nedeľu. Títo ľudia vedia že zamestnanci v obchode sú v podriadenom postavení a keby zamestnávatel požadoval nastúpiť do práce v nedelu a zamestnanec odmietol ,určite by nasledovali nejaké dva tri vytýkacie listy a potom vyhadzov za porušenie pracovnej [...]

Hlina neveril som že ťa niekto prekoná. .. .

25.05.2020

Ano…Hlina ako liberálny kresťan dopredu jasne svojou koaliciou s PS Spolu naznačil ako to bude prebiehať po voľbách…..Ale osud chcel niečo iné……Vo svetle dnešných udalostí s pani Záborskou je Hlina morálny hrdina. Môžme síce chápať správanie pani Záborskej že nemôže vyvolať pád vlády a údajne by to vrátilo Smer…no také bubu pre tých [...]

Juraj Šeliga, podpredseda NR SR (Za ľudí)

Šeliga: Brzdime a neprilievajme olej do ohňa!

06.07.2020 19:27

„Stojíme pevne za Borisom Kollárom,“ odkázal po poslaneckom klube Peter Pčolinský (Sme rodina). Pre TV Pravda sa vyjadrili aj Juraj Šeliga (Za ľudí) a Anna Zemanová (SaS).

Chorvátsko Voľby Parlamentné

Chorvátsky premiér s „koronou“ víťazstva

06.07.2020 18:08

Parlamentné voľby v Chorvátsku boli predčasné, ale pre šéfa vlády prišli v pravý čas.

pčolinský

Pčolinský: Sme rodina pevne stojí za svojím predsedom

06.07.2020 18:02

V pondelok majú na koaličnej rade hovoriť aj o tom, či Boris Kollár navrhne, aby parlament hlasoval o jeho odvolaní.

Virus Outbreak Switzerland

Švajčiari musia nosiť rúška

06.07.2020 17:00

Švajčiarsko zaviedlo povinné nosenie rúšok v mestskej hromadnej doprave. Úrady doteraz občanom len radili zakrývať si ústa a nos počas dopravnej špičky.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 658143x
Priemerná čítanosť článkov: 7002x

Autor blogu

Kategórie