Založ si blog

Strache , mafiansky štát a špinavá kampaň

týmto  nadpisom som zhrnul všetko v skratke, teraz to trocha rozviniem..

 

Stracheho nepoznám viem že bol predseda strany slobodných v Rakúsku, keďže naše mainstremové esá tú stranu označujú za krajne pravicovú, bude opak pravdou teda nanajvýš tak populistická národná….

 

Na takéhoto pána Stracheho niekto našil peknú búdu…alebo inak je to typický príklad ako sa robí špinavá kampaň.

Nepoznám podrobnosti ale sú dve možnosti, buď niekto z nejakej tajnej služby oficialnej alebo paralelnej nastražil kamery na Ibize s cieľom zbierať komprimitujúce materialy ( chlast, ženy , politika) , alebo druhá možnosť že to bola priamo akcia s volavkou , ktorá sa vydávala za neter ruského oligarchu, tu by som už konštatoval že to musela byť profesionalka so správnymi dokumentami, lebo by sa Strache len tak nebavil s niekým koho stretol na ulici…..

Ten Stracheho zločin spočíval v tom že údajnej neteri slúbil že ked bude nemenovaný rakúsky denník písať tak, aby mu to prinieslo vyšie percentá vo volbách, na oplátku slúbil štátne zákazky………

Ak by to bola pravda mal by náš prezident Nikto z Popradu vykrikovať že Rakúsko je mafiansky štát, lebo ono sa v tom videu spomínajú bežné praktiky rakúskej politiky…..

Treba však povedať že skutočnosť tomu nezodpovedala a teda tá dohoda sa nenaplnila  a obrana Stracheho že sa jednalo o chvastúnske reči  pred príťažlivou dámou v opilosti  môže byť tiež pravdivá….

a teraz sa vrátim k špinavej kampani, okamžite začali reagovať tie progresívne proeuropske strany  a čiste náhodou v kampani pred Eurovolbami a naši odborníci typu Demeš, Mesežnikov a podobné esá. okamžite sa zaútočili na Rusko , pričom sa nič nepreukázalo a skôr to vyzerá na „vnútronemeckú záležitosť“, podobne naši diskuteri či blogeri okamžite poukazovali na politickú kultúru u nás…..nie a nie aby ten Fico sa sám zastrelil, odstúpil do pekiel…..ved pil Colu s oligarchom Haščákom…..( samozrejme to že Haščáka hostila Radičová na nedelnom obede v prezidentskej kampani….taký balvan v oku  naši progresívni liberáli si iste nevšimnú), ved také škandály s Bašternákom či Kočnerom, ( opäť väčšie vratky pre Bašternáka za Mikloša , Kočnerove raňajky so Sulíkom  , jednoducho naši jednoduchí čaputovčania v tom majú jasno ked sa oligarchom baví „náš“ politik je to v pohode , ked „nenávidený“ politik odstreliť, zavrieť ).

 

Záver Strache mi je ukradnutý , ale toto je ukážka že náš štát sa nevymyká europskému priemeru…..a špinavé kampane s využitím  vraždy mladých ludí už k nám dorazili….

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

covid

Pandémia si vyžiadala ďalších vyše sto životov. Infikovaných pribúda stále veľa

26.02.2021 10:04, aktualizované: 10:36

PCR testy zachytili vo štvrtok na Slovensku ďalších 2645 pozitívnych na ochorenie COVID-19. Druhú dávku vakcíny už má 122 079 ľudí.

lietadlo, Boeing 777

V Moskve núdzovo pristál Boeing 777

26.02.2021 09:52

Pritom len pred niekoľkými dňami musel stroj rovnakého typu boeingu núdzovo pristáť v americkom Denveri.

suchoba

Suchobu prepustili na slobodu, Slovensko stále neposlalo žiadosť o vydanie

26.02.2021 08:47

Suchobu zadržal Interpol 17. februára v Dubaji.

zurian

Vojna medzi kajúcnikmi? Jeden z nich už obviňuje aj šéfa NAKA Zuriana

26.02.2021 08:40

Šéf Národnej kriminálnej agentúry Branislav Zurian má problém. Bývalý námestník SIS Boris Beňa tvrdí, že mu donášal.