Založ si blog

Čo Hlina nepochopil. .. ..

Konečne sa Hlina ozval spôsobom jemu vlastným , útočným , primitívnym rozdeľujúcim . Prečítajte si na Postoji kto chce….
K jeho vyjadreniam , takže vážení občania, ak nebudete s Hlinom súhlasiť ste prívržencami triumvirátu buď teda podporujete populistov (Smer), antisystém (Harabin) alebo ste rovno fašisti Kotleba. Teda neodpovedá na jednoduché Chromíkove otázky (aliancia za rodinu) či v novej vláde určite nepodporí registrované partnerstvá , prečo neodpovedá na jednoduché otázky? a bol by pokoj…….prečo mu nestojí ani za slovko podpora deviantov z progresívneho Slovenska , ale na druhej strane mimoriadne úražlivo sa vyjadruje k Hlavným správam…..takže priority kresťanstva sú niekde na poslednom mieste, dôležité je nepustiť triumvirát k moci za každú cenu..teda aj za cenu pošliapavania základných kresťanských hodnôt…..

Hlina nepochopil že vláda sa skladá po volbách…jeho svätou povinnosťou bolo pred volbami sa vymedzovať voči extrémnemu liberalizmu a jasne ukázať my sme tu a vy ste tam. My presadzujeme toto a určite nebudeme súhlasiť s týmto…..toto všetko mohol robiť slušne bez osobných útokov. Za stôl by si po volbách mohol sadnúť s jasným posolstvom….aký odkaz zanechal teraz “ Sme za kresťanské hodnoty ale ked bude treba určite sa dohodneme aj s extremnym liberalizmom“ ved uznajte poraziť triumvirát to je niečo, ak sa tak stane bude to výkrikov ako keď porazili Mečiarizmus..ale po 8 rokoch ich vlád sa nemohli ukázať na ulici…..
Hlinovou povinnosťou bolo zbierať hlasy roztrúsených kresťanských hlasov umožniť na jeho kandidátke kandidovať všetkým prúdom kresťanského konzervativizmu Palko, Záborská, Kuffa, Chromík trebars na 140 či 149 mieste, nech si ludia vyberú…..zozbierať čo najviac percent a potom si sadnúť za stôl a povedať bude to takto……
Apropo populizmus – už v samotnom zdôvodnení používa Hlina slovník populistu a rozdeľovaša spoločnosti ala Matovič ( vraždy mladých ľudí…..zdravotníctvo, školstvo dialnice toto všetko sme už Hlina počuli , toto všetko tvrdia všetky relevantné politické subjekty, KDH mohlo dať niečo navyše – nedá a nehovorím o tom že to tvrdia pred volbami všetky strany…realita HDP a príjem z DPH nikdy nedovolia velkohubé reči realizovať…)

Hlina odpovedaj na jednoduché otázky a prestaň poúčať o kopaní zákopov….tie už dávno sú a budú s KdH či bez neho …..ale aj zákopy sú dôležité v určitej fáze je to obrana proti širokej vlne liberalizmu,vlna ktorá berie so sebou všetko načo pomáhať zasypávať Hlinou KDH.

Čo týždeň dal. .. ..

05.07.2020

Čím nás kŕmili progresívci tento týždeň? Denník Sme spolu s niekoľkými ženskými feministkami odštartovali kampaň o zneužívaní žien resp o nevhodnom sexualnom správaní či ešte presnejšie nevhodnom slovníku mužov so sexistickými narážkami….. Na tento úžasný zločin prišli celebrity Čaputová, Pauhofová, Biháriová samozrejme až po mnohých mnohých rokoch [...]

Nedeľný predaj nie je záležitosť náboženstva!

05.06.2020

Každý kto tvrdí že nedeľný predaj je záležitosť výhrady vo svedomí, vedome klame aby presadil ponechanie predaja v nedeľu. Títo ľudia vedia že zamestnanci v obchode sú v podriadenom postavení a keby zamestnávatel požadoval nastúpiť do práce v nedelu a zamestnanec odmietol ,určite by nasledovali nejaké dva tri vytýkacie listy a potom vyhadzov za porušenie pracovnej [...]

Hlina neveril som že ťa niekto prekoná. .. .

25.05.2020

Ano…Hlina ako liberálny kresťan dopredu jasne svojou koaliciou s PS Spolu naznačil ako to bude prebiehať po voľbách…..Ale osud chcel niečo iné……Vo svetle dnešných udalostí s pani Záborskou je Hlina morálny hrdina. Môžme síce chápať správanie pani Záborskej že nemôže vyvolať pád vlády a údajne by to vrátilo Smer…no také bubu pre tých [...]

Virus Outbreak Switzerland

Švajčiari musia nosiť rúška

06.07.2020 17:00

Švajčiarsko zaviedlo povinné nosenie rúšok v mestskej hromadnej doprave. Úrady doteraz občanom len radili zakrývať si ústa a nos počas dopravnej špičky.

vírus, baktérie

Vnútorné Mongolsko potvrdilo výskyt bubonického moru

06.07.2020 16:47

Úrady v tejto súvislosti zakázali lov a konzumáciu zvierat, ktoré môžu ochorenie prenášať.

Premiér Igor Matovič

Matovič: Štátnu správu musíme odpolitizovať

06.07.2020 14:45, aktualizované: 15:55

Pozrite si naživo premiérov brífing.

zachranna zdravotna sluzba, falck, zachranka, sanitka

Krajčí: Výberové konanie na záchranky sa bude musieť zopakovať

06.07.2020 14:30, aktualizované: 16:15

Tendrom sa zaoberala aj Európska komisia.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 658088x
Priemerná čítanosť článkov: 7001x

Autor blogu

Kategórie