Založ si blog

JoJo Hlina vymýšľa ako oklamať kresťanov

To že Lojzo sa už dávno predbežne dohodol na spolupráci so zlodejmi s SDKU ( Beblavý) a s pravdepodobnými predavačmi drog a určite konzumentmi je nad slnko jasnejšie aj po dnešnom srdečnom priateľskom jednaní. Použivam rovnaký slovník ako spravodlivý Hlina, teda ako sa do hory volá tak sa z hory ozýva. SDKU mala tolko korupčných kauz , Gorilu a pri všetkom asistoval Beblavý, o drogovej minulosti Trubana ešte určite čo to vypláva na povrch, teda ked Hlina a spol nazývajú celý SMER, SNS zlodejmi, analogicky máme nejakú skúsenosť s SDKU .
Keď sa Hlina snaží byť vtipný na adresu ľudí ktorí s ním nezdieľajú priateľstvo s progresívnym hnutím, slušný Hlina si nabrúsi jazyk „Kradneme, vládneme, s gaymi zatočíme, modliť sa naučíme…..takže drvivá väčina kresťanov ktorým sa nepáčilo že Hlina sa chce nejako kamuflovane dohodnúť na registrovaných partnerstvách sú tí ktorí vládnu a kradnú…….
Len tak naokraj spomeniem pána Chromíka, pána Kuffu, a určite by som mohol pokračovať, ktorí nevládnu a nekradnú….ale pekne po poriadku, Hlina pochopil že prestrelil svojim ústretovým postojom k neoliberálnym kultúrnym témam, čo to si určite musel vypočuť aj na domácej pôde KDH a preto dnes musel povedať po dĺllllhom čase, že KDH registrované partnerstvá nepodporí, zostáva zodpovedať otázku a čo ak prejdú – odídu z vlády? a dnešná odpoveď Hlinu možno…..(smiešna). Správny kresťan pozná hneď odpoveď. Načo potrebuje Hlina 30 dní na rozmyslenie? Nuž aby presvedčil svoje voličstvo a sympatizantov že je treba vo vláde zostať aby sa nemohli vrátiť tí zlodeji, amateri ktorí sa hodia len na stráženie parkoviska ( no neviem vy by ste dali zlodejovi strážiť parkovisko ? toto moc Hlinovi nevyšlo), skratka bubububu a podpora pedofilných medií typu SME , denník N ktorí budú masírovať mozgy ako je dôležité vládu nepoložiť…dokážem si to živo predstaviť……
Treba však povedať že Hlina sa snaží vyhnúť sa stretu v ideologických otázkach a tkzv kultúrnu vojnu odložiť až po roku 2022, teda vytvára priestor na dohodu po februarových volbách, na obsadenie a prerozdelenie moci , predpokladá ich víťazné ťaženie , že opití spravodlivosťou a svätým bojom proti ficizmu dokážu presvedčiť ludí o svojej jedinej možnej alternatíve možno si myslí ako dobre im to pôjde a ľudia budú tak nadšení že v roku 2022 nebudú už registrované partnerstvá také výbušná téma ako by to bolo pri zostavovaní koalície resp. nech je ako chce , len nech tam nie je satan Fico , čo je mimochodom jednoduchý program súčasnej opozicie , nezdieľam Hlinove nadšenie nad svetlými zajtraškami bez Fica, ked v družstve budú takí odborníci na slovo vzatí ako Cigániková, Galko, Matovič, Kollár….

No a na záver : Tieto témy o registrovaných partnerstvách vôbec nemuseli byť témou budúcich volieb, keby Hlina nebol nedočkavý a neuzatváral dohody s ideologickými protivníkmi, keby sa správal štandartne tak by dnes nemusel skákať od radosti že má neuveriteľných 7,5% v prieskume…kolko že malo KDH pred minulými volbami v prieskume? všetko závisí od toho či sa kresťanskí voliči rozhodnú prejsť namiesto schovávača u babky na povale na stranu KDH .Ak ich naopak blázon z Trnavy opäť presvedčí Hlina nech sa trasie o tých svojich 7,5%.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

Miroslav Kollár / Spolu /

Spolu bude na sneme riešiť postup do volieb, má prísť aj Dzurinda

03.12.2022 15:21

Šéf strany Miroslav Kollár hovorí o spolupráci stredopravých strán.Tvrdí, že Dzurindov politický projekt je ideovo pripravený.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 937264x
Priemerná čítanosť článkov: 8368x

Autor blogu

Kategórie