Založ si blog

Ako Sme klame so vznikom samostatnej Slovenskej republiky

Presnejšie by malo byť redaktor Mravec , ale veď všetci sú z jedného cesta…..

Horšie je že tieto nenávistné protislovenské media „žerú“ mladí ľudia a veria hlúpostiam ktoré by sa dali jednoducho zhrnúť…ćo sa babe chcelo.

Tak ako to teda bolo s rozdelením Československa proti vôli slovenského ľudu? Tento štát by sa buď rozdelil, alebo by slovenský národ zanikol ako sa to stalo Moravanom a splynuli by sme s názvom štátu československý národ, česká politická elita po revolúcii sa vrátila pre nich do „zlatých“ medzivojnových rokov s rétorikou a svojim čechoslovakizmom. Slovenské oprávnené požiadavky na autentickú federáciu nechápala a držala sa svojho československého presvedčenia teda štátu na unitárnom princípe. Slováci precitli ked im českí bratia odmietli dať pomlčku do názvu štátu, ani len takú malichernosť nechceli pripustiť aby sa svet dozvedel že „čeko“ nie je celý štát. Pre Mravca a jemu podobných je treba položiť otázku koľko dostali hlasov čechoslovakistické strany v roku 1992 ? Ako dopadla Klausova ODS na Slovensku no katastrofálne, ako dopadli tie dalšie hnutia za spoločný štát okolo 1%…taká je realita.Toto je tá väčina za spoločný štát?

Myslel som si že po tolkých rokoch už čechoslovakistov bolesť prebolela a dokážu uvažovať racionálne, že rozdelenie bola nevyhnutnosť…ale ako vidieť nie a ešte šíria smrad.

Prečo nebolo referendum? Lebo bolo riziko že prípadné Ano v referende pre samostatný štát by znamenalo odchod z republiky bez koruny, všetko by prepadlo zostavajúcej časti republiky , všetok majetok, práve toto zdôrazňujú že by plebiscit potvrdil zaujem Slovákov za spoločný štát ale odkial berú to presvedčenie ? prečo potom Slováci v roku 1992 vo volbách podporili Mečiara ktorý išiel s programom konfederácie, kto sa v tom trocha vyzná toto už je takmer samostatný štát….a Česi konfederáciu odmietali pred volbami aj po volbách…a po skúsenostiach vo svete dnes ako pomohlo referendum na Kryme? uznalo ho snáď svetové spoločenstvo?
Uvedomte si že samostatný štát by nevznikol bez českého súhlasu, Slováci by mohli do sveta kričať hocičo, len česká spoločnosť bola nastavená na čo najrýchlejšie dobehnutie zaostávania za Európou a Slovensko bolo príťaž, nechcelo nutné ekonomické reformy atď …začala sa nenávistná smršť , Slováci boli z Prahy europskymi novinármi vykreslovaní zaostalí s obrázkami na poli s pluhom s volom ..no skratka zaostalosť. Oni boli presvedčení že sa zrútime a prídeme s prosíkom….
Preto je treba znova a znova opakovať že štát ČSFR sa rozpadol,lebo česká časť odmietala akceptovať slovenské požiadavky na autentickú federáciu ( veď uznajte vojna len za pomlčku či rozdelovník kde by sa len naznačilo je tu Slovensko bolo nepriechodné) a keď nedokázala česká časť presadiť svoje unitárne štátoprávne usporiadanie a presadiť svoju ekonomickú nazvyme klausovinu tak si v Čechách povedali „Ať si jdou“. Slovensko nemalo politickej a vojenskej sily aby presadilo svoju samostatnosť , mohlo sa len dohodnúť a to sa stalo. Toto je pravda.

Avšak tí slovenskí čechoslovakisti ktorí prehrali sa s tým nikdy nezmierili a budú musieť zomrieť aby sa to vyčistilo, len dovtedy ešte čo to zasmradia ….

Väčšina čechoslovakistov sa etablovala v tkzv „pravicových stranách“ kde sa pokladali za jediných reformných, za tých čo nie sú ovce , čo rozmýšľajú, skrátka elita , bratislavská kaviareň atd …. všetkých slovenských vlastencov hodili do jedného vreca so zlodejmi, hoci oni rozpredali majetok SR zo všetkých najviac, nezabudajme na Ruska mafiana, Mikloša s jeho rozložením daňového úradu. Samozrejme že najviac išli proti Mečiarovi a jeho zničeniu a zavretiu do basy…nuž nepodarilo sa , hoci mal Mečiar nevhodnú povahu a nesprávne riešenia, ukrižovať tkzv zakladateľa otca vlasti sa im nepodarilo…
Dnes títo hrdinovia prešli z pravice na multikulturalizmus presadzovanými sorosovskými chápadlami do novej ľavice do neoliberálneho marxizmu a už nie sú pravičiari už sú progresívci…jednoducho chodia ako židia s Ježišom od Kajfáša k Annášovi len aby odsúdili slovenskú svojbytnosť….
Záver Rozdelenie pomohlo slovensko – českým vzťahom, prestali neustále doťahovačky, už sa nedá vyhovárať oni nás brzdia, oni nás vykorisťujú, na nich doplácime…prečo nie sme radi že je to takto ? Možno dodnes by sme riešili veci nacionalizmus, šovinizmus prihriavanie si polievočky…Nie bratislavská kaviareň bude šíriť nostalgiu za takýmto stavom a vytvárať idylickú predstavu o spolužití v spoločnom štáte.

SME pokračuje v podpore pedofilov

12.12.2019

Časom by som sa rada dostala aj k ľuďom, ktorí majú síce podobnú sexualitu, ale darí sa im ju realizovať v medziach zákona a dokonca sú schopní viesť pomerne normálny, aj keď trochu komplikovanejší viac »

Neoliberáli novodobí marxisti. .. .alebo Jílková v ČT zaujatá. .. .

08.12.2019

Neviem či poznáte program ČT kde si moderátorka Jilková pozýva hostí kde preberajú aktuálne problémy českej spoločnosti. Témou posledného programu bola politická (spoločenská) korektnosť. viac »

Nicholsonová platí potrat a je nato hrdá

07.12.2019

Pani poslankyňa EU parlamentu pod dojmom víťazstva , že neprešiel mierny návrh na úpravu ( nie zákaz) interupcií sa pochválila ako si to ona predstavuje. Poskytla peniaze údajne nejakej žene viac »

06-auto-3x

Auto ukradli dvakrát, raz policajtom

13.12.2019 12:00

Policajtom v Novom Meste nad Váhom niekto auto ukradol rovno spred nosa.

Britain NATO Trump

Bude z Macrona líder či vyvrheľ, pýta sa expertka

13.12.2019 12:00

"Francúzskemu prezidentovi Emmanuelovi Macronovi ide o Rusko, ale vlastne mu nejde o Rusko,“ povedala bezpečnostná analytička Alice Billonová-Gallandová.

Ekonomika, graf, peniaze, kalkulačka

Sto miliónov eur zachráni pre vedu zlúčenie eurofondov

13.12.2019 11:21

Európska komisia oficiálne schválila zlúčenie Operačného programu Integrovaná infraštruktúra (OP II) s Operačným program Výskum a inovácie (OP VaI).

Nemecko / explózia / výbuch / panelák / obytný dom / bytovka /

Výbuch v bytovke v Nemecku si vyžiadal mŕtveho a najmenej 25 zranených

13.12.2019 11:15, aktualizované: 12:09

Presná príčina explózie zatiaľ nie je známa, nevylučujú však, že mohlo ísť o výbuch plynu.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 140156x
Priemerná čítanosť článkov: 3259x

Autor blogu

Kategórie