Založ si blog

Ako Sme klame so vznikom samostatnej Slovenskej republiky

Presnejšie by malo byť redaktor Mravec , ale veď všetci sú z jedného cesta…..

Horšie je že tieto nenávistné protislovenské media „žerú“ mladí ľudia a veria hlúpostiam ktoré by sa dali jednoducho zhrnúť…ćo sa babe chcelo.

Tak ako to teda bolo s rozdelením Československa proti vôli slovenského ľudu? Tento štát by sa buď rozdelil, alebo by slovenský národ zanikol ako sa to stalo Moravanom a splynuli by sme s názvom štátu československý národ, česká politická elita po revolúcii sa vrátila pre nich do „zlatých“ medzivojnových rokov s rétorikou a svojim čechoslovakizmom. Slovenské oprávnené požiadavky na autentickú federáciu nechápala a držala sa svojho československého presvedčenia teda štátu na unitárnom princípe. Slováci precitli ked im českí bratia odmietli dať pomlčku do názvu štátu, ani len takú malichernosť nechceli pripustiť aby sa svet dozvedel že „čeko“ nie je celý štát. Pre Mravca a jemu podobných je treba položiť otázku koľko dostali hlasov čechoslovakistické strany v roku 1992 ? Ako dopadla Klausova ODS na Slovensku no katastrofálne, ako dopadli tie dalšie hnutia za spoločný štát okolo 1%…taká je realita.Toto je tá väčina za spoločný štát?

Myslel som si že po tolkých rokoch už čechoslovakistov bolesť prebolela a dokážu uvažovať racionálne, že rozdelenie bola nevyhnutnosť…ale ako vidieť nie a ešte šíria smrad.

Prečo nebolo referendum? Lebo bolo riziko že prípadné Ano v referende pre samostatný štát by znamenalo odchod z republiky bez koruny, všetko by prepadlo zostavajúcej časti republiky , všetok majetok, práve toto zdôrazňujú že by plebiscit potvrdil zaujem Slovákov za spoločný štát ale odkial berú to presvedčenie ? prečo potom Slováci v roku 1992 vo volbách podporili Mečiara ktorý išiel s programom konfederácie, kto sa v tom trocha vyzná toto už je takmer samostatný štát….a Česi konfederáciu odmietali pred volbami aj po volbách…a po skúsenostiach vo svete dnes ako pomohlo referendum na Kryme? uznalo ho snáď svetové spoločenstvo?
Uvedomte si že samostatný štát by nevznikol bez českého súhlasu, Slováci by mohli do sveta kričať hocičo, len česká spoločnosť bola nastavená na čo najrýchlejšie dobehnutie zaostávania za Európou a Slovensko bolo príťaž, nechcelo nutné ekonomické reformy atď …začala sa nenávistná smršť , Slováci boli z Prahy europskymi novinármi vykreslovaní zaostalí s obrázkami na poli s pluhom s volom ..no skratka zaostalosť. Oni boli presvedčení že sa zrútime a prídeme s prosíkom….
Preto je treba znova a znova opakovať že štát ČSFR sa rozpadol,lebo česká časť odmietala akceptovať slovenské požiadavky na autentickú federáciu ( veď uznajte vojna len za pomlčku či rozdelovník kde by sa len naznačilo je tu Slovensko bolo nepriechodné) a keď nedokázala česká časť presadiť svoje unitárne štátoprávne usporiadanie a presadiť svoju ekonomickú nazvyme klausovinu tak si v Čechách povedali „Ať si jdou“. Slovensko nemalo politickej a vojenskej sily aby presadilo svoju samostatnosť , mohlo sa len dohodnúť a to sa stalo. Toto je pravda.

Avšak tí slovenskí čechoslovakisti ktorí prehrali sa s tým nikdy nezmierili a budú musieť zomrieť aby sa to vyčistilo, len dovtedy ešte čo to zasmradia ….

Väčšina čechoslovakistov sa etablovala v tkzv „pravicových stranách“ kde sa pokladali za jediných reformných, za tých čo nie sú ovce , čo rozmýšľajú, skrátka elita , bratislavská kaviareň atd …. všetkých slovenských vlastencov hodili do jedného vreca so zlodejmi, hoci oni rozpredali majetok SR zo všetkých najviac, nezabudajme na Ruska mafiana, Mikloša s jeho rozložením daňového úradu. Samozrejme že najviac išli proti Mečiarovi a jeho zničeniu a zavretiu do basy…nuž nepodarilo sa , hoci mal Mečiar nevhodnú povahu a nesprávne riešenia, ukrižovať tkzv zakladateľa otca vlasti sa im nepodarilo…
Dnes títo hrdinovia prešli z pravice na multikulturalizmus presadzovanými sorosovskými chápadlami do novej ľavice do neoliberálneho marxizmu a už nie sú pravičiari už sú progresívci…jednoducho chodia ako židia s Ježišom od Kajfáša k Annášovi len aby odsúdili slovenskú svojbytnosť….
Záver Rozdelenie pomohlo slovensko – českým vzťahom, prestali neustále doťahovačky, už sa nedá vyhovárať oni nás brzdia, oni nás vykorisťujú, na nich doplácime…prečo nie sme radi že je to takto ? Možno dodnes by sme riešili veci nacionalizmus, šovinizmus prihriavanie si polievočky…Nie bratislavská kaviareň bude šíriť nostalgiu za takýmto stavom a vytvárať idylickú predstavu o spolužití v spoločnom štáte.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

ukrajina mariupoľ maxar

Rusi postavili v Mariupole novú základňu. Rozšíril sa aj cintorín, odhalili satelitné snímky

03.12.2022 20:25

Ukrajinské úrady odhadujú, že ruské bombardovanie zanechalo v troskách až 90 percent z mestskej infraštruktúry.

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 937283x
Priemerná čítanosť článkov: 8369x

Autor blogu

Kategórie