Založ si blog

Ako Sme klame so vznikom samostatnej Slovenskej republiky

Presnejšie by malo byť redaktor Mravec , ale veď všetci sú z jedného cesta…..

Horšie je že tieto nenávistné protislovenské media „žerú“ mladí ľudia a veria hlúpostiam ktoré by sa dali jednoducho zhrnúť…ćo sa babe chcelo.

Tak ako to teda bolo s rozdelením Československa proti vôli slovenského ľudu? Tento štát by sa buď rozdelil, alebo by slovenský národ zanikol ako sa to stalo Moravanom a splynuli by sme s názvom štátu československý národ, česká politická elita po revolúcii sa vrátila pre nich do „zlatých“ medzivojnových rokov s rétorikou a svojim čechoslovakizmom. Slovenské oprávnené požiadavky na autentickú federáciu nechápala a držala sa svojho československého presvedčenia teda štátu na unitárnom princípe. Slováci precitli ked im českí bratia odmietli dať pomlčku do názvu štátu, ani len takú malichernosť nechceli pripustiť aby sa svet dozvedel že „čeko“ nie je celý štát. Pre Mravca a jemu podobných je treba položiť otázku koľko dostali hlasov čechoslovakistické strany v roku 1992 ? Ako dopadla Klausova ODS na Slovensku no katastrofálne, ako dopadli tie dalšie hnutia za spoločný štát okolo 1%…taká je realita.Toto je tá väčina za spoločný štát?

Myslel som si že po tolkých rokoch už čechoslovakistov bolesť prebolela a dokážu uvažovať racionálne, že rozdelenie bola nevyhnutnosť…ale ako vidieť nie a ešte šíria smrad.

Prečo nebolo referendum? Lebo bolo riziko že prípadné Ano v referende pre samostatný štát by znamenalo odchod z republiky bez koruny, všetko by prepadlo zostavajúcej časti republiky , všetok majetok, práve toto zdôrazňujú že by plebiscit potvrdil zaujem Slovákov za spoločný štát ale odkial berú to presvedčenie ? prečo potom Slováci v roku 1992 vo volbách podporili Mečiara ktorý išiel s programom konfederácie, kto sa v tom trocha vyzná toto už je takmer samostatný štát….a Česi konfederáciu odmietali pred volbami aj po volbách…a po skúsenostiach vo svete dnes ako pomohlo referendum na Kryme? uznalo ho snáď svetové spoločenstvo?
Uvedomte si že samostatný štát by nevznikol bez českého súhlasu, Slováci by mohli do sveta kričať hocičo, len česká spoločnosť bola nastavená na čo najrýchlejšie dobehnutie zaostávania za Európou a Slovensko bolo príťaž, nechcelo nutné ekonomické reformy atď …začala sa nenávistná smršť , Slováci boli z Prahy europskymi novinármi vykreslovaní zaostalí s obrázkami na poli s pluhom s volom ..no skratka zaostalosť. Oni boli presvedčení že sa zrútime a prídeme s prosíkom….
Preto je treba znova a znova opakovať že štát ČSFR sa rozpadol,lebo česká časť odmietala akceptovať slovenské požiadavky na autentickú federáciu ( veď uznajte vojna len za pomlčku či rozdelovník kde by sa len naznačilo je tu Slovensko bolo nepriechodné) a keď nedokázala česká časť presadiť svoje unitárne štátoprávne usporiadanie a presadiť svoju ekonomickú nazvyme klausovinu tak si v Čechách povedali „Ať si jdou“. Slovensko nemalo politickej a vojenskej sily aby presadilo svoju samostatnosť , mohlo sa len dohodnúť a to sa stalo. Toto je pravda.

Avšak tí slovenskí čechoslovakisti ktorí prehrali sa s tým nikdy nezmierili a budú musieť zomrieť aby sa to vyčistilo, len dovtedy ešte čo to zasmradia ….

Väčšina čechoslovakistov sa etablovala v tkzv „pravicových stranách“ kde sa pokladali za jediných reformných, za tých čo nie sú ovce , čo rozmýšľajú, skrátka elita , bratislavská kaviareň atd …. všetkých slovenských vlastencov hodili do jedného vreca so zlodejmi, hoci oni rozpredali majetok SR zo všetkých najviac, nezabudajme na Ruska mafiana, Mikloša s jeho rozložením daňového úradu. Samozrejme že najviac išli proti Mečiarovi a jeho zničeniu a zavretiu do basy…nuž nepodarilo sa , hoci mal Mečiar nevhodnú povahu a nesprávne riešenia, ukrižovať tkzv zakladateľa otca vlasti sa im nepodarilo…
Dnes títo hrdinovia prešli z pravice na multikulturalizmus presadzovanými sorosovskými chápadlami do novej ľavice do neoliberálneho marxizmu a už nie sú pravičiari už sú progresívci…jednoducho chodia ako židia s Ježišom od Kajfáša k Annášovi len aby odsúdili slovenskú svojbytnosť….
Záver Rozdelenie pomohlo slovensko – českým vzťahom, prestali neustále doťahovačky, už sa nedá vyhovárať oni nás brzdia, oni nás vykorisťujú, na nich doplácime…prečo nie sme radi že je to takto ? Možno dodnes by sme riešili veci nacionalizmus, šovinizmus prihriavanie si polievočky…Nie bratislavská kaviareň bude šíriť nostalgiu za takýmto stavom a vytvárať idylickú predstavu o spolužití v spoločnom štáte.

Sme je pedofilné, Pravda je LGBTI

18.08.2019

Neviem čo také dôležité sa stalo že Pravda tento víkend uverejnila tri články na podporu požiadaviek LGBTI komunity. Všetky tri články útočia na tých ktorí prejavia iný názor na požiadavky viac »

Progresívny kresťan Hlina útočí

12.08.2019

https://blog.postoj.sk/46084/30-dni Takto pán predseda KDH odpovedá na dva kritické blogy na jeho adresu. Od pána Chromíka je to vždy vecná kritika a to pravdepodobne Hlinu vytáča , Chromík nie viac »

Pomlčková vojna v roku 1990

11.08.2019

Keďže protislovenské pedofilné denníky uverejňujú zo slovenskej histórie len klamstvá a polopravdy , treba sa niekedy ozvať ako to bolo v skutočnosti. Týmto blogom by som plynulo nadviazal viac »

pole, vidiek, dedina

Štát chce sceliť rozdrobenú slovenskú pôdu, bude to stáť stámilióny

21.08.2019 22:54

Štát spúšťa komplexné pozemkové úpravy, ktoré sa dotknú celého Slovenska. Sceľovanie pozemkov má priniesť významné výhody.

boris johnsn, angela merkelová

Nie je vhodný čas na návrat Ruska do G7, tvrdí Johnson a Merkelová

21.08.2019 22:34

Vyhlásenie prišlo po tom, ako Donald Trump povedal, že Rusku by malo byť umožnené sa do skupiny vrátiť.

Mochovce, atómová elektráreň

Mochovce sa predražia, idú sa však spúšťať

21.08.2019 21:00

Dostavba tretieho a štvrtého bloku Mochoviec sa zvýši o ďalšiu viac ako štvrť miliardu eur. Zvýšenie odobrila vláda s tým, že ho uhradí taliansky Enel.

kalavska

Kalavskú čaká reparát

21.08.2019 18:30

Vláda na prvom rokovaní po letných prázdninách zatiaľ neschválila časť, ktorá sa týka premeny nemocníc a prináša zásadné zmeny.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 86097x
Priemerná čítanosť článkov: 2870x

Autor blogu

Kategórie