Založ si blog

Odkaz Postoju a Daniškovi

Milí páni novinári

Je určite pekné ako ste sa zastali svojho kolegu ktorý osočil kňaza Mariana Kuffu….ale pravdu neprekryjete tým že budete tvrdiť že kňaz Kuffa má zniesť kritiku keď sa verejne vyjadruje…..ano má,ale žiadny novinár nemá právo osočovať dupľom ak to je duchovná osoba. Pán Daniška vedome klamal, kňaz Kuffa stranu svojho brata nezakladal , nešéfoval a nepodielal sa na rozhodnutiach ak je to inak predložte dôkazy ak ich nemáte tak sa ospravedlňte.To že povedal že bude voliť svojho brata ktorý zastáva správne kresťanské postoje je jeho vec. Rovnako na rozdiel od primitívnych progresívcov ktorým stačí jednoduché pomenovanie fašista, fanatik , klerofašista vaši kamaráti z denníka N či Sme – tí , teda esetisti a penťáci majú takýto slovník , ďaleko nezaostávate……Tak čím je kňaz Kuffa fašista tým že bojuje za tradičnú rodinu? tým že bojuje proti gender ideologii, tým že hlása že homosexuali nemôžu adoptovať deti, tým že ochraňuje tradičnú rodinu , tým že hlása že neexistuje mama 1, mama 2 ? čím je fašista ? čím že sa stará o bezdomovcov? takže len tým že jeho brat chce sa dostať do parlamentu na chrbte LSNS ? Predpokladám že nie ste na úrovni neomarxistov a viete že na kandidátku tejto strany nejdú k obdivu k fašizmu, k obdivu k vojenskému Slovenskému štátu , predpokladám že máte toľko rozumu a viete že návrat týchto totalít je ďaleko menšie riziko (správnejšie pravdepodobnosť) ako nová ideologia agresívneho liberalizmu kde nás idú prevychovávať na svoj obraz, vy len chcete ako Pace misti spolupracovať a čo to zachrániť paktovaním s neomarxistami a novodobými bolševikmi, ale naspäť vy viete veľmi dobre že ludia s KDŽP nie sú fašisti , že nebudú hlasovať s nijakými protidemokratickými zákonmi ak už nerátate medzi také protidemokratické zákony zákaz interupcií….., vy veľmi dobre viete že ten kto bude krúžkovať KDŽP nevolí Kotlebu , ale problém je inde čo keď to ohrozí novú progresívnu – liberálnu koalíciu po voľbách?
Ak ste tak zásadoví na hodnotách ,nuž som zvedavý ako budete komentovať keď sa OLANO v rámci možného prepadnutia hlasov spojí s DS s pani Blahovou priam agresívnou potratárkou ako budú spolu s pani Záborskou v jednom klube…samozrejme takéto individuá sú v Olano aj bez DS , ale to už nevadí lebo to je náš blok…správny hodnotový že…..
Kuffa používa údajne jednoduchý slovník taký Pastirčák ten musí používať zložitejší aby svoje inteligentné myšlienky excelovali v porovnaní s jednoduchými kresťanmi, ved Pastirčákovci a jemu podobní musia zložito inteligentne vysvetliť že zabíjanie nenarodených detí je vlastne dobro ked sa porovná s Kotlebovou stranou ktorá nás pošle všetkých do plynu….bububu. Ja len že niekto má v programe ochranu života, niekto má v programe slobodu volby ženy…..podľa skutkov sa hodnotia ludí…nie podľa rečí. Takéto paradoxy doby vznikli odstupovaním z kresťanských hodnôt a prispôsobovaním sa dobe…..no a ked niekto vyjde z radu je fanatik. Krčmár z Bratislavy bude hodnotiť čo je správne kresťanské , nedovolí aby sa z KDH mohla stať strana skutočne ludová kresťanská, lebo tam nepustí iné názory …neurobí blok proti liberalizmu aby získal silný mandát , nie radšej sa bude bratríčkovať s liberálmi aby ho určite zobrali s 5 – 7 % percentami do progresívnej vlády …toto kritizujte , roztrieštenosť , velikášstvo a pochopíte že kresťania musia ísť do problematickej strany , lebo ich spred dverí s Pastirčákovým úsmevom vyhodili…my jednoduchých nechceme, kazili by nám idylku neomylnosti.

SME pokračuje v podpore pedofilov

12.12.2019

Časom by som sa rada dostala aj k ľuďom, ktorí majú síce podobnú sexualitu, ale darí sa im ju realizovať v medziach zákona a dokonca sú schopní viesť pomerne normálny, aj keď trochu komplikovanejší viac »

Neoliberáli novodobí marxisti. .. .alebo Jílková v ČT zaujatá. .. .

08.12.2019

Neviem či poznáte program ČT kde si moderátorka Jilková pozýva hostí kde preberajú aktuálne problémy českej spoločnosti. Témou posledného programu bola politická (spoločenská) korektnosť. viac »

Nicholsonová platí potrat a je nato hrdá

07.12.2019

Pani poslankyňa EU parlamentu pod dojmom víťazstva , že neprešiel mierny návrh na úpravu ( nie zákaz) interupcií sa pochválila ako si to ona predstavuje. Poskytla peniaze údajne nejakej žene viac »

Berlín / Nemecko / holokaust /

Jedna z najbohatších nemeckých rodín dá milióny eur ľuďom, čo prežili holokaust

13.12.2019 10:48

Rodina tak chce odčiniť svoju vinu z obdobia nacizmu, keď jej členovia využívali vo svojich spoločnostiach ľudí na nútené práce a horlivo podporovali Adolfa Hitlera.

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA

NAKA zadržala Daňa a Vaskyho

13.12.2019 10:38

Informovala o tom polícia na sociálnej sieti.

Počasie, Donovaly, Šturec, Sneh,

Horské priechody Donovaly a Šturec sú pre husté sneženie uzavreté pre kamióny

13.12.2019 10:25

Informuje o tom Slovenská správa ciest (SSC) na svojej stránke.

trieda, učenie, učiteľ, prednáška, cudzie jazyky

Rusko vypovedalo delegáciu americkej univerzity

13.12.2019 10:05

Tamojšie úrady ich totiž obvinili z porušenia podmienok udelenia turistických víz a 9. decembra ich na niekoľko hodín aj zadržali.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 139873x
Priemerná čítanosť článkov: 3253x

Autor blogu

Kategórie