Založ si blog

Nicholsonová platí potrat a je nato hrdá

Pani poslankyňa EU parlamentu pod dojmom víťazstva , že neprešiel mierny návrh na úpravu ( nie zákaz) interupcií sa pochválila ako si to ona predstavuje. Poskytla peniaze údajne nejakej žene z východného Slovenska lebo bola v ťažkej ekonomickej situácii a nemala na potrat a už mala v mladom veku 3 deti….skrátka dojímavá liberálna rozprávka.
Nuž v čom sa títo pomýlenci tak zásadne mýlia….žena má právo rozhodovať o svojom tele, žena má právo rozhodovať aké a koho spermie si pustí do tela a určite v dnešnom svete vie ako sa to má robiť tak aby neotehotnela, v tomto je naša spoločnosť liberálna a jasne protiklerikálna ( len mizivé percento žien praktikuje metódy prirodzeného zabráneniu počatia plodné – neplodné dni) ale nemá právo rozhodovať o živote počatého dieťaťa, tento spor, nazvyme ho trebárs aj liberálno – konzervatívny má jasného morálneho víťaza a tým je právo na život , hoc ako budú znieť naše zákony , vražda zostane vraždou. Ak sa vrátime k údajne ťaživej situácii nejakej ženy, prečo to riešiť potratom? kľudne mohla dieťa donosiť a vzdať sa ho , dať ho na adopciu o novorodeniatka je záujem, nemuselo byť na príťaž…..Už neplatia staré zdôvodnenia potratov ako by ju okolie odsúdilo, ako by ju slobodnú matku nikto nechcel ( týmto nemyslím Nicholsonovej ženu tá bola vydatá)), veď dnes sa tým chvastajú, bežne tak žijú , nuž tak čo zostáva ťažká desivá životná situácia aby sa to dalo rozumne zdôvodniť.Samozrejme ešte zostávajú prípady kedy je ohrozený život matky, v takom prípade to je na rozhodnutí matky , zostávajú prípady znásilnení či inej brutality kedy je predpoklad že interupcia môže byť riešením zabráneniu pôrodu ktorý by mohol mať ešte desivejšie dôsledky na psychický vývoj ženy ( tým nechcem povedať že neexistuje aj v takýchto prípadoch možnosť adopcie…ale to je individualne).
Pozrime sa však aj na iné slovné vychytávky tejto slávnej maturantky.Ako poslankyňa Europarlamentu sa dostala medzi svoju krvnú skupinu rovnako zmýšlajúcich , tak je drzá ako stará marxistska , po odmietnutí Istanbulského dohovoru sa vyjadrila že sa jedná o tmárstvo…ona pokroková , nositelka rána , ona nás bude škatulkovať , kto je tmár….ved stačí tak málo , stačí že sa vyjadríte to čo tu platilo 2000 rokov že muž je muž a žena je žena , stačí ked sa vyjadríte že deti by nemohli vychovaváť homosexualne páry, stačí že poviete že manželstvo môže byť len medzi mužom a ženou…a ste TMÁAAR.
Teraz napíšem politicky nekorektne aký je rozdiel medzi zavraždeným životom nevinného novinára a aký je rozdiel pri pomoci pri zavraždení nevinného počatého dieťaťa? Pani poslankyňa to opäť dokázala , rada tancuje na hroboch.
A osobne….musím v živote zmeniť veľa vecí aby som sa priblížil k ideálu kresťana , aby som neskončil po smrti tam , kam táto pani svojimi skutkami smeruje a teda verte variť sa “ v pekle“ s takouto dámou netúžim.

Media naše bolševické, či pohrobkovia Rudého Práva

27.01.2020

Mnoho čitateľov si už nepamätá ako sa písalo za komunizmu, preto nevedia posúdiť a odsúdiť dnešné mediálne prostitútky , ktoré za peniaze napíšu hocičo resp. to čo chce majiteľ. Rudé viac »

Prečo sa spravodajstvo zmenilo na šialene liberálne . .. .. .

18.01.2020

Keď sme v roku 1989 štrngali na námestiach, bolo to aj preto, že sme mali po krk správ čo povedalo UV KSČ a v medzinárodnej časti UV KSSZ, potom nasledovali brigády socialistickej práce v ekonomickej viac »

Mítingy naše slovenské, alebo kto je fašista. .. ., ..

18.01.2020

Predvolebný boj v poslednej fáze a všetko čo k tomu patrí.....manipulované prieskumy, súdne pojednavánia, zatváranie do basy na jednu noc , vzájomné okydávanie kto je väčší zlodej, kto viac »

bojnice zoo vch

Bojnická zoo ráta uhynuté vtáky

28.01.2020 09:00

Uhynutých vtákov v bojnickej zoo od minulého týždňa pribudlo. V zoo platia prísne opatrenia, aby sa zabránilo šíreniu nákazy.

Donald Trump

Advokáti prezidenta Trumpa odmietli impeachment

28.01.2020 08:49

Prezident čelí obvineniu, že sa pokúšať primäť Ukrajinu k dodaniu argumentov proti Joeovi Bidenovi.

Saudská Arábia

Izraelčania majú na území Saudskej Arábie stopku

28.01.2020 07:43

Saudská Arábia, rovnako ako väčšina arabských krajín, nemá s Izraelom nadviazané diplomatické vzťahy.

Brazília, Amazónia, prales, domorodec,

Lejaky vyhnali v Brazílii z domovov vyše 30 000 ľudí

28.01.2020 07:12

Evakuovaní obyvatelia žijú v provizórnych útulkoch v kostoloch, školách a na hasičských staniciach.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 57
Celková čítanosť: 218548x
Priemerná čítanosť článkov: 3834x

Autor blogu

Kategórie