Založ si blog

Media naše bolševické, či pohrobkovia Rudého Práva

Mnoho čitateľov si už nepamätá ako sa písalo za komunizmu, preto nevedia posúdiť a odsúdiť dnešné mediálne prostitútky , ktoré za peniaze napíšu hocičo resp. to čo chce majiteľ. Rudé Právo písalo čo chcela KSČ ale inak tam mohli byť aj slušní novinári, ktorí sa naučili autocenzure. A čo tí dnešní manipulátori? Majú aspoň trocha novinárskej cti? Dnes ich majiteľ J. Haščák tvrdí že si noviny kúpil aby mohol rozvíjať liberálnu demokraciu…..teda nie pravda je dôležitá ale ideológia? Ako za komunizmu.
Stačí len pár príkladov ako sa vychovávajú liberálni čitatelia.
Všetci si pamätáte ako si Smer údajne kupoval rómskych voličov, neriešim či je to pravda , alebo aká veľká tá volebná korupcia bola , ale všetky nekonšpiratívne media svorne unisono Smer si kupuje Rómov.

Prešli nejaké 2 roky a kto si kupuje Romov? Na základe tých istých faktov či dôkazov sa to dá povedať o progresívnych , verbujú Rómov po osadách, rozvážajú ich po Slovensku aby rušili mítingy ĽSNS, dodajú im transparenty lebo podľa mentálnej úrovne protestujúcich zverejnených na konšpiračných weboch mnohí z nich nevedia slušne ani čítať ani písať zato vedia oplzlo vykrikovať na tkzv. tichom proteste .
Čo je však na Sme čku …pokojný priebeh demonštrácie potvrdili aj policajti z Levoče. Myslím že každý kto chcel vidieť pravdu ju videl.

Prípad imigranti pred volbami v roku 2015 sa všetky tie dnešné slniečkárske denníky predbiehali v strašení koľko sem dovezie Smer imigrantov…..však účel svätí prostriedky. Kedže Fico má tiež svoj rozum okamžite začala kampaň ako im sem zabránia ísť….
Odpoveď liberálnych medií…..Fico straší imigrantmi, čo na tom že s podobnou taktikou začínali liberálne media…..

Prípad Grécko volby 2010 priam fanatická hystéria ako budú Slováci platiť grécke dlhy, všetky liberálne media búšili na správnu strunu slovenského voliča ktorý je na to citlivý. O to ťažšie bolo tým mediam keď museli bojovať za Euroval počas Radičovej vlády…. len ten Sulík to nepochopil že to bolo len kvôli voľbám…ved na porazenie súpera vo voľbách sú možné všetky spôsoby, ved sa to dá vysvetliť nepustiť k vláde tých druhých no však tých zlodejov , my to musíme vyčistiť s Haščákom, Bubeníkovou….s Ruskom Pavlom atd.

Všetky kauzy ich správnych strán ktoré boli megaškandálmi ako Gorila , či financovanie SDKU bolo odprezentovaných tichučko tak týždeň čo to o Kucejovi , niektoré média samozrejme ešte s dovetkom že to vlastne bolo v súlade so zákonom všetky tie Kucejove hry s číslami, či Mikulčíkove daňové prechmaty , ktoré doviedli Daňový úrad do kolapsu. Ich najlepší minister Mikloš priviedol daňový úrad do kolapsu….kolko sa o tom písalo.

Porovnajte to s Ficovou vetou o zarábaní vlastnou hlavou ktorá sa objavuje takmer pravidelne pri Ficových zlodejinách, alebo kauza teplý vzduch …tá išla v mediach roky. Tým nechcem povedať že sa o tom nedajbože nemalo písať , len ten rozdiel v intenzite ked kradnú naši , a ked kradnú tí druhí. Čo by tak asi bolo denne v novinách keby Fico , ale dnes aj Kotleba ,Kuffa ukradli pozemok , čo by bolo keby predseda Fico schovával deň pred daňovou kontrolou doklady na povale, keby prepisoval firmu na bieleho koňa, jazdil denne s matkou 600 km na aute…myslím že by sme to mali denne na podnose….Další tajtrlík z Haliča povie že je to normálne že aj on tak podniká…a media tichučko….
Ako môže morálnu očistu spoločnosti priniesť človek , ktorý ide po mafii a sám sa správa ako mafián keď mu má prísť kontrola.
Situacia vo verejnoprávnych mediach sa zhoršila , okrem politických debát v nedelu , neexistujú iné diskusie kde by sa prezentoval aj iný názor ako liberálny….vid Hríb, Havran, existuje len jeden pohľad na historiu , ostatné sú hoaxy, ludia ktorí ich šíria sú fašisti a treba ich zastaviť nedovoliť publikovať, znemožniť karierny postup. Teda nie presvedčiť diváka argumentmi , že druhá strana klame , tára ale rovno mu zakázať svoje argumenty povedať.Títo novodobí boľševici vedia čo je pravda a oni Vám ju povedia, nemusíte rozmýšľať, ešte si vytvoria stránky ako demagog či zoznam webov ktoré nemáte čítať….( a ktoré dúfajú že ked prevezmú moc tak ich odstránia).Na čelo Transparency postavia rodinného príslušníka aby ešte dostali pečiatku z Ameriky akí sú svetoví .

Facebook zablokoval Kulturblog. .. .

26.02.2020

Čo myslíte kto volal do Ameriky...Šimečka , alebo iný sorosovec....Alebo si niekto myslí že v Amerike sledujú Kulturblog? Že vraj šíri hoaxy.... Nuž keď tak človek číta Sme a podobné vagabundbutiny viac »

Solteszova sviňa v prezidentskom paláci.

23.02.2020

V predvolebnom čase sa často na poslednú chvíľu vyťahujú podpásovky a preto som si nejako zaumienil že ich v tomto čase treba brať s rezervou. To však neznamená že ak niečo podstatné vyjde viac »

Ako sa Vašečka strápnil. .. prednejší liberálni extremisti ako kresťanské postoje.

20.02.2020

Vašečka čo by poslanec OLANO ktorý sa pasuje za pravého kresťana podporil nepodporenie schôdze kde sa definitívne mohlo rozhodnúť o ID. Partia okolo extremistických ľavičiarov sa rozhodla viac »

Boris Nemcov

Tisíce ľudí sa zhromaždili pri príležitosti výročia Nemcovovej vraždy

29.02.2020 15:18

Moskovské úrady zaviedli však bezpečnostné opatrenia vrátane detektorov kovov.

SR Voľby2020

Povedali o voľbách: Matovič budil spiaceho draka, Pellegriniho tešil dlhý rad

29.02.2020 14:59

Politici vyzývajú ľudí, aby išli voliť a podieľali sa tak na rozhodnutí, kto v ďalšom období povedie krajinu.

Ondavka

V Ondavke volia v rekreačnej chalupe, museli ju vykúriť

29.02.2020 14:02

Obec je tak zadĺžená, že nemá ani obecný úrad. Voľby pripravil okresný úrad v Bardejove, pretože v Ondavke jednoducho nemajú samosprávu.

Inhalovanie / drogy / herba / toulén /

Polícia zadržala šéfku poľskej drogovej narkomafie

29.02.2020 14:00

Žena bola lokalizovaná v motorovom vozidle.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 338044x
Priemerná čítanosť článkov: 4507x

Autor blogu

Kategórie