Urválkovia v NAKA prekračujú všetky hranice, alebo NAKA = Sorosovská ŠTB

Slečna Livia z Kulturblogu je fanúšičkou strany Kotlebu. Takže toto stačí aby bola popoťahovaná Policiou, volaná na výsluchy….jednoducho dostala bububu…my sme tu noví vládcovia…my rozhodujeme čo sa bude môcť hovoriť…..
NAKA ktorá má riešiť ťažké zločiny rieši , čo kde kto povedal….je to hrozné….
takže tu sú odkazy…..čo je na nich hrozné okrem toho že sa vyjadruje negatívne o LGBTI pochodoch o pedofiloch…..čo vlastne rieši NAKA?
https://kulturblog.sk/politika/livia-vypovedala-na-naka/.

Nie naozaj žiadny demokrat nemusí mať rád tkzv konšpiračné media, môže veriť tým sorosovským, to je jeho vec, ale nemalo by mu byť ľahostajné ak sa robí nátlak na mladú slečnu len preto že nestojí na správnej progresívnej strane…..

ZASTAVME PS Spolu je to zlo, zastavme zákon ktorý trestá za vyslovenie názoru…bez ohľadu či to povie údajný fašista, alebo liberálny extremista…oddeľme názor a skutočné trestné činy. neplaťme policajtov aby robili šikanu na nepohodlných ľudoch……ono sa to vráti aj novodobým Urválkom Z PS. Nezabudajme akými zbraňami bojovali Clementis, Slánský, takými zbraňami zahynuli….každý kto sa dnes vytešuje ked dehonestujú môjho nepriateľa , zabúdajú že raz sa takým zákonom dostanú na listinu aj oni.

Ako sa zo 17 novembra stal pre liberálnu kaviareň „Víťazný Február“

19.11.2023

Tak sa nám skončil sviatočný víkend spojený so štátnym sviatkom …Boja za slobodu a demokraciu….ako sa vzletne tento deň pripomína. Ako sa posledné roky stalo zvykom čoraz viac sa medialna úderka a výrazna časť politickej mapy Slovenska hlavne tá čechoslovakistická uchyľuje k rôznym klamstvám …….už sme si zvykli na banány, pomaranče, toaletný [...]

KDH mieri do progresívnej budúcnosti

13.10.2023

KDH je progresívna kresťanská strana, vedú a formujú ju ľudia katolíckej kaviarne , ktorí za svoj cieľ považujú „občiansku spoločnosť“ s naivnou predstavou ako kresťania a progresívci nájdu „spoločný“ jazyk. Keď pán Majerský konštatuje že Pelegrini s Hlasom si vybrali minulosť….tak potom zákonite on chcel aby si vybrali budúcnosť [...]

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

rušeň

Horúci deň pre slovenské železnice. V priebehu pár hodín horeli dva rušne

26.11.2025 16:30

Doobeda horela lokomotíva rýchlika Ex 654 Tatran, ktorý smeroval z Martina do Bratislavy.

tabak, finančná správa

Dve megarazie proti nelegálnym cigaretám: daňoví kriminalisti odhalili historicky najväčšiu výrobňu a zadržali 29 osôb. Zhabali aj tony tabaku

26.11.2025 16:10

Kriminálny úrad finančnej správy uskutočnil dve rozsiahle akcie s krycími názvami Šarišan a Metropolitan.

SR Bratislava počasie SHMÚ poľadovica výstraha BAX

Sneženie, lejaky, povodne a teraz príde toto. Počasie sa so Slovenskom nemazná

26.11.2025 16:01

SHMÚ vydal výstrahy prvého stupňa.

Ponorka

Poľsko si od Švédska kúpi tri nové ponorky

26.11.2025 15:58

Poľské vojenské námorníctvo v súčasnosti disponuje len jednou ponorkou sovietskej výroby.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 114
Celková čítanosť: 1029483x
Priemerná čítanosť článkov: 9031x

Autor blogu

Kategórie