Založ si blog

Medialne manipulácie so SNS.

Asi pred mesiacom som napísal blog o tom ako sa ide likvidovať SNS.

30 dní pred voľbami prvá bomba medií

Všetko o čom som vtedy písal sa teraz ukazuje ako realita. Tí vzdelanejší alebo lepšie povedané, tí ktorí sú v obraze vedia že tieto voľby vyhrajú či prehrajú prepadnuté hlasy. Preto medialni manipulátori v spolupráci s akože nezávislými agentúrami profesionálne určujú preferencie. 30 dní pred voľbami prišla komunikácia so Žužu súkromná inak sa o nej vedelo od leta, len bolo treba docieliť potrebný výtlak pred volbami , aby mohli padnúť SNS percentá pod 5% …( veď je dôvod….).
Ono totižto ani LSNS by sa nemala vytešovať že SNS padá , lebo tu ide o národný hlas, ak sa stratí kresťansko – národný blok sa oslabí hoci takisto ako liberálni nie sú jednotní.
Pozrite si jednoduchú matematiku všetky strany ktoré liberálna sebranka nebere do partie majú pod 5 % okrem dvoch ktoré sú jasné ( Smer, ĽSNS) a moc sa s nimi manipulovať nedá . Strany SNS, Vlasť, Dobrá voľba sú pod 5 % psychologicky sa útočí na ich potencialnych voličov aby volili strany ktoré neprepadnú teda Smer a LSNS . Ak sa do parlamentu dostanú len tieto strany je jasné že liberáli vyhrali, hoci budú možno Smer a Hlavne LSNS o nejako percento úspešnejší , celkový súčet bude horší…..

Ako však postupujú agentury v prípade opozičných strán….všetky majú nad 5 % teda vždy aj tie ktoré sú na hrane teda SaS a KDH možno aj Sme rodina …tu je ten motív zjavne opačný preto sú všetky nad hranicou 5 % aby ludia neprechádzali od týchto malých strán ku favoritom teda Zaludom a Olano…inak ani koalícia PS Spolu to teda nemá dva krát isté lebo ona potrebuje 7 %. Je to tak preto aby všetky prešli do parlamentu a tým pádom vyhrali.
Je to priezračné ….ale ja už som si zvykom že demokracia a slobodné voľby sú ilúzia pre obecentsvo v publiku, ktoré tlieska tak ako mu cirkusanti našepkávajú…..

Samozrejme prieskumy nie sú realita , len si Slovač uvedomte ako sa bojuje za „slobodu a demokraciu“.
Pamätám si dobu keď pána Ruska chválili ako zabezpečil údajne pluralitné vysielanie pre stranu ANO a neskoršieho prezidenta Schustera….človek ktorý je mafian, zlodej , podvodník a objednavatel vraždy bol vtedy náš dobrý pravicový človek. Tak isto si všimnite ako vznikajú oligarchami strany na jedno použitie, len aby brali percentá protivníkovi….niekedy sa to síce vymkne z rúk ( podpora Kotlebu v minulých volbách ), či straničky ako ANO aliancia nového občana s ktorou mohol zostaviť vládu Dzurinda v roku 2002.
Preto na záver odkaz K. Kryla

„Politikom sa neverí, politici sa kontrolujú. Verí sa v Boha, verí sa v prírodu, verí sa v krásu, verí sa v myšlienku, ideu. V politika sa neverí, a kto v neho verí, je idiot!“

Demokracie rozkvétá byť s kosmetickou vadou
Ti, kteří kradli po léta dnes dvojnásobně kradou
Ti, kdo nás léta týrali nás vyhazují z práce
A z těch kdo pravdu zpívali dnes nadělali zrádce

Čo týždeň dal. .. ..

05.07.2020

Čím nás kŕmili progresívci tento týždeň? Denník Sme spolu s niekoľkými ženskými feministkami odštartovali kampaň o zneužívaní žien resp o nevhodnom sexualnom správaní či ešte presnejšie nevhodnom slovníku mužov so sexistickými narážkami….. Na tento úžasný zločin prišli celebrity Čaputová, Pauhofová, Biháriová samozrejme až po mnohých mnohých rokoch [...]

Nedeľný predaj nie je záležitosť náboženstva!

05.06.2020

Každý kto tvrdí že nedeľný predaj je záležitosť výhrady vo svedomí, vedome klame aby presadil ponechanie predaja v nedeľu. Títo ľudia vedia že zamestnanci v obchode sú v podriadenom postavení a keby zamestnávatel požadoval nastúpiť do práce v nedelu a zamestnanec odmietol ,určite by nasledovali nejaké dva tri vytýkacie listy a potom vyhadzov za porušenie pracovnej [...]

Hlina neveril som že ťa niekto prekoná. .. .

25.05.2020

Ano…Hlina ako liberálny kresťan dopredu jasne svojou koaliciou s PS Spolu naznačil ako to bude prebiehať po voľbách…..Ale osud chcel niečo iné……Vo svetle dnešných udalostí s pani Záborskou je Hlina morálny hrdina. Môžme síce chápať správanie pani Záborskej že nemôže vyvolať pád vlády a údajne by to vrátilo Smer…no také bubu pre tých [...]

Chorvátsko Voľby Parlamentné

Chorvátsky premiér s „koronou“ víťazstva

06.07.2020 18:08

Parlamentné voľby v Chorvátsku boli predčasné, ale pre šéfa vlády prišli v pravý čas.

pčolinský

Pčolinský: Sme rodina pevne stojí za svojím predsedom

06.07.2020 18:02

V pondelok majú na koaličnej rade hovoriť aj o tom, či Boris Kollár navrhne, aby parlament hlasoval o jeho odvolaní.

Virus Outbreak Switzerland

Švajčiari musia nosiť rúška

06.07.2020 17:00

Švajčiarsko zaviedlo povinné nosenie rúšok v mestskej hromadnej doprave. Úrady doteraz občanom len radili zakrývať si ústa a nos počas dopravnej špičky.

vírus, baktérie

Vnútorné Mongolsko potvrdilo výskyt bubonického moru

06.07.2020 16:47

Úrady v tejto súvislosti zakázali lov a konzumáciu zvierat, ktoré môžu ochorenie prenášať.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 658105x
Priemerná čítanosť článkov: 7001x

Autor blogu

Kategórie