Založ si blog

Bezák sa pomiatol. .. .zapredal dušu diablovi.

Alebo ako sa z populárneho arcibiskupa Katolíckej Cirkvi stane odpadlík.
Veriaci z celého Slovenska v čase jeho kauzy mu vzdávali úctu a vyjadrovali podporu v jeho boji proti nespravodlivému trestu. Tak som to vtedy vnímal aj ja. Zdalo sa mi nesprávne aby boli biskupi odvolávaní bez udania dôvodu resp. s dôvodom tak chabým ako upevnenie solidarity v biskupskom zbore.
Na rozdiel od iných biskupov hlavne v Nemecku nebol Bezák nejako vyčnievajúci čo by niečo hlásal zle, nevedelo sa o tom že by mal ženu a deti a homosexualnych kardinálov bolo dosť aj vo Vatikáne, takže verejné sprchy by nemali byť problém.
Ako sa však teraz ukazuje svoje odvolanie nezvládol….stále chodil do medií hoci to mal zakázané, poskytoval rozhovory a útočil na svojho predchodcu…a vlastne tým sa staval proti rozhodnutiu pápeža , no a nato sú vo Večnom meste zvlášť citliví. Nepomohlo že mu pomáhali redemptoristi cez ktorých sa chcel dostať do Vatikánu….ale ani dočasný útulok v kláštore pri Ríme mu nevoňal, lepšie je hrať úlohu trpiteľa. Ked sa nakoniec k pápežovi dostal , nedosiahol nič, hoci zaňho orodovali vplyvní kardináli (Vlk) jednoducho to tajné čo nepoznáme zastavilo aj pápeža Františka.
Od tej doby vidíme ako sa z baránka stala čierna ovca či dokonca vlk , ktorý útočí na stádo. Skupina Elán mala jednu krásnu pesničku Oblečte si dresy …aby bolo jasné kto za koho kope…..

Bezák si obliekol dres…dres liberálneho extremistu ktorý podporuje liberálne zlo napr pri podpore pani z Pezinka či najnovšie zarytého liberála vraj teologa – odpadlíka Kocúra ktorý kandiduje za PS.
Pán Kocúr čo by nadaný a perspektívny káder RKC sa jednoducho zamotal so ženou ako sa to často stáva a bolo po sľubnej kariere, musel odísť lebo také sú pravidlá hry o ktorých samozrejme dávno vedel. Ako odplatu si založil svoj fun club liberálov , ktorí boli voľakedy aj kresťanmi. Hrubo uráža dehonestuje hierarchiu na Slovensku a vymýšľa svoje teologické pavedy. Nevedel som že Bezák do toho slávneho protestanského gymnazia išiel vlastne za ním….

takýto Bezák sa už nepáči ani liberálnemu kresťanovi Mikloškovi či redaktorom Postoya. Holt B*ezák si vybral kto chce s vlkmi byť musí s nimi vyť.
https://www.postoj.sk/51607/frantisek-miklosko-moje-cesty-s-arcibiskupom-robertom-bezakom-sa-rozchadzaju.
https://www.postoj.sk/51598/dvojaky-meter-pri-marianovi-kuffovi-a-arcibiskupovi-bezakovi

Holt ked sa zakazuje zo strany biskupov politika Kuffovi…rovnaký meter platí aj pre Bezáka , on je stále arcibiskup….a keď sa arcibiskup spojí s liberálnou hydrou mal by byť na rade Vatikán aby nešpinil meno RKC odobrať mu všetky kňazské svetenia nech ide tam kde ho srdce ťahá

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

testovanie koronavírus

Laboratóriá odhalili 551 infikovaných, hospitalizovaných máme takmer 3500 pacientov

25.01.2021 10:08

Za uplynulý deň urobili na Slovensku 3 806 RT-PCR testov. Nie sú hlásené žiadne nové úmrtia.

štefan hamran

Výbor začal vypočúvať kandidátov na šéfa polície

25.01.2021 09:38

O post sa uchádza aj dočasne poverený šéf Peter Kovařík.

sneh, sneženie

Sneh, vietor aj poľadovica trápia Slovensko

25.01.2021 09:10, aktualizované: 09:22

Horský priechod Dargov je v oboch smeroch neprejazdný.

Bolívia, koronavírus, festival

ONLINE: Biden zavrie dvere do USA, Česko hlási najmenej prípadov od 13. decembra

25.01.2021 05:45, aktualizované: 09:52

Americký prezident Joe Biden nepustí do USA Európanov pre britskú mutáciu koronavírusu a cestujúcich z JAR pre juhoafrickú.