Založ si blog

Ako to bude vyzerať ak by vládli naši liberáli. .. .? diktatúra!

Trápne divadlo poslancov Beblavého a spol. nám ukazuje myšlienkové nastavenie ludí okolo PS Spolu. Pravda môže byť len to čo si myslia oni, zákonné je len to čo si myslia oni…..
Teraz sa vidí morálka novej slušnej demokracie….

To že Smer podal tieto návrhy účelovo , predvolebne neznamená že protizákonne. Vláda má právo prijímať zákony dokedy vládne a parlament prijímať zákony dokedy nie je rozpustený ( pritom vôbec nie je isté že tie návrhy prejdú). To že sa zákony prijímajú v skrátenom konaní hoci dôvody sú otázne nevzniklo tento mesiac a túto možnosť využívali všetky vlády od vzniku SR. Ak by US takéto zákony označil za protiústavné musel by potom označiť aj všetky doterajšie, ktoré boli týmto spôsobom schválené. Bola to jednoducho bežná prax, zákon sa dodržal tým že sa napísalo ledabolo zdôvodnenie aby bola dodržaná litera zákona.
Kedže je predvolebná kampaň tieto návrhy sú súčasťou politického boja, pokiaľ by to bola len rétorika pre svojich je to OK, ale pokiaľ sa skupina nezávislých poslancov rozhodne že bude blokovať parlament nezákonným spôsobom, aby niekomu praskli nervy a s pomocou medií urobili ďalšiu revolúciu, je to obnaženie fašistického spôsobu presadzovania svojich cieľov.

Verte či nie 800 mil Eur nie je sekera za ktorú treba robiť revolúcie a obštrukcie, je to len o prioritách vlády. Každá nastupujúca vláda je postavená pred rozhodnutia ktoré prijala predošlá, kedže mnohé strany tkzv.demokratickej opozície majú v programe zvyšovanie rodičovského a dôchodkov trieskanie sa teraz o zem keď nebude po mojom , nebude nijak….
Každá nová vláda tieto opatrenia môže jednoducho zrušiť, takže ak im ide o zadlžovanie budúcich generácií….nemusia , môžu zrušiť socialne opatrenia aby mohli znížiť dane podnikatelom. Toto je skutočná pravda.

A ešte pár slov o Lipšicovom koňovi Sme rodina…..ako sa dušovali že oni podporia všetky dobré zákony, dokonca tieto návrhy podávali počas volebného obdobia, takže slová že oni vždy zahlasujú, sú klamstvom, lebo dať si nezmyselnú podmienku aby sa Pelegrini ospravedlnil ani neviem za čo…..
Ďalší kandidáti sú z kresťanského tábora Vašečka a spol., keby excelencia z Pezinka rešpektovala uznesenia NR SR o ID, nemusela byť táto schôdza, ale keďže si vypýtala další odklad, mali by kresťanskí politici zahodiť stranícke tričká a hlasovať hodnotovo…Pán Vašečka nestačí 2 x ale pokial bude treba aj 3,4 a neviem kolko krát a s hocikým pre dobrú vec.

Matovičova matematika

24.10.2020

Ako nám trulo z Trnavy ukázal prostredník… Testovanie v nitrianskej nemocnici 6 pacienti s Covidom (PCR testy) boli pretestovaní matovičovými testami výsledok pozitívny jeden.Pamätáte sa kolko percent vyblakoval psychopat na tlačovke 98% úspešnosť….!!! ano ked sa budú testovať už výrazne infikovaní ludia tedia s jasnými príznakmi. Načo teda majú sa [...]

Urválkovia Eurohujeri ukázali pravú tvár

13.10.2020

Každý poznáte Chmelára, každý poznáte Blahu tí to zhrnuli jasne , zrozumitelne . Sú to páni ľavičiari, ktorí z duše nenávidia fašizmus a jeho pohrobkov. Napriek tomu jasne rozoznali že sa pri rozsudku nad Kotlebom nekoná víťazná jazda proti údajnému fašizmu, ale jazda ako si liberálna neoľavicová inteligencia predstavuje slobodu názorov. Toto sú 50 roky [...]

Pravda o SNP.

30.08.2020

Keď som si včera pozrel okázalé oslavy SNP s matovičovými „nasratými“ občanmi, nedá mi aby som priniesol svoj pohľad, očistený od priblblej ideologie, len čisto faktograficky. polovica roka 1944, Wermacht prehráva rozhodújuce bitky. Slovenská vláda verí v zázračnú zbraň , ktorá všetko zvráti, veria že nakoniec Nemci s Angličanmi uzavrú separátny mier a [...]

Príprava na testovanie v Košiciach, koronavírus

ONLINE: Dva dni na testy. Všetkých nestihnú

31.10.2020 07:00

Starostovia vyzývajú seniorov, aby dali pri testovaní prednosť zamestnaným ľuďom.

Election 2020 The Day in Photos

Potopia Trumpa vlastní?

31.10.2020 06:00

Prezindet Donald Trump čelí fenoménu, aký nezažili žiadni jeho predchodcovia, ktorí sa opätovne uchádzali o Biely dom.

Testovanie / Covid-19 / Koronavírus /

ONLINE: Talianov desí nárast infikovaných. Česi veria, že bude lepšie

31.10.2020 05:50, aktualizované: 06:17

Taliansku za jeden deň pribudlo 31-tisíc infikovaných a otázky, či sa nevracia jarná nočná mora. Česi mali 13 605 prípadov, menej ako pred týždňom.

SR testovanie Orava Bardejov koronavírus priebeh POX

Politológ: Situácia ľudí bez certifikátu môže viesť k nepokojom

31.10.2020 05:00

Na základe čoho by policajt rozhodoval, či mám, alebo nemám právo vyjsť na ulicu, ak prezidentka hovorí niečo iné ako premiér? Pýta sa politológ.