Založ si blog

kto bude v protikorupčnej vláde 2020 ?

Výsledky volieb sú samozrejme z časti prekvapujúce, lebo sa bláznovi z Trnavy podarilo presvedčiť nerozhodnutých voličov aby nevolili Kotlebu ale jeho, potom nastal efekt snehovej gule lebo ludia radi podporia toho kto to konečne natrie Smeru…..
Keď sa však bližšie pozrieme kto sú ti protikorupčníci…..
Messuge z TT je usvedčený daňový podvodník
Podnikatel z Popradu skrytý šéf pozemkovej mafie
Kočnerova opička Sulík…ktorý spolu s Jarkom Haščákom sa dohadovali na volbe GP ( to som ešte nerozoberal slová dekla zo záchodu Blahovej)
no a nakoniec napodiv kamarát bratislavských bossov mafie tohto času už po smrti má toho na rováši najmenej okrem alimentov…
Nuž títo naozaj zabezpečia spravodlivosť….

Opäť sa ukázal stádový efekt ako pri volbe Čaputovej, nikto predsa so zdravým úsudkom by nevolil pezinskú skládku a nikto by nevolil blázna.
Ale media urobili vietor ….a zožali búrku. Napríklad ak by som bol ja riaditeľ televízie (cha – cha) tak by som dal dole Matoviča jedným 30 min šotom….jednoducho pozliepať dohromady všatky Matovičove kauzy za jeho pôsobenie v parlamente , plno klamstiev, podrazov, ved ten Lajos zbadal priemyselnú kameru a už drístal….Ja len na osvieženie….dostal úplatok – potom nedostal (pardon bol mu ponúknutý ale kým nepovedal), jeho kamarát Vandas trošku by som voličom po záberoch z Cannes priniesol jeho trnavského rodinného priatela ktorý ho natrel ako ukrýval daňové doklady na povale u babky,môžme pokračovať tlačovkou pri volbach do EU, ked nedostane toľko a toľko preferenčných hlasov že odchádza…a skutek utek, pritom však natáral tolko protiamerických žvástov že sa musel Jarko Nagy veľmi čudovať….jeho rozbitý poslanecký klub kde v podstate to riadil ako boss. Uznajte pohádaný s Remišovou, Vašečkom atd bolo tých poslancov mnoho čo to s ním nevydržalo…..
A odrazu sa všetko zmení…….????

Niečo ma však veľmi potešilo a to neúspech PS spolu, nie že by do parlamentu nepatrili získali 7 % hlasov ale to na vstup ako koalícia nestačilo, mali veľké oči po prezidentských voľbách….úprimne kto pokladal PS Spolu za dve strany, ved pôsobili priam jednoliato , ono také volebné strany ako OLANO, ale aj Kotleba mali na kandidátkach daleko viac strán len inak právne formulovaných. Holt ich chyba ale mne teda ich slniečkársko sorosovská poliačikovská banda chýbať nebude a správne sa tam nedostalo aj KDH lebo Lojzko mal dávno pochopiť že oheň a voda k sebe nepatria. Aj ked inak by som KDH bez Hlinu účasť v parlamente prial daleko viac ako Žaludom ktorí sa tam dostali pravdepodobne hlasmi Romov a obálkovými hlasmi zo zahraničia ( predsa len pri volení poštou ešte Matovičove stádo neexistovalo resp sa ešte nenabalovalo)

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Necestuje vlakom bez dokladu totožnosti. S digitalizáciou rastie kontrola cestujúcich

06.02.2023 18:00

Kým iný dopravcovia používajú osobné údaje na kontaktovanie zákazníkov, ZSSK sa obáva falšovania.

329584144 864076384875946 6361829030630482625 n

Ľadová kryha z kamióna zranila 12-ročného chlapca, poranila mu tvár

06.02.2023 17:40

Vodiči sú pred jazdou povinní odstrániť z vozidla a z nákladu kusy ľadu a snehu, ktoré by sa počas jazdy mohli uvoľniť.

pellegrini a kollar

Pellegrini s Kollárom ovládli politické diskusie. Fico zostal na chvoste

06.02.2023 17:20

Prezidentka Čaputová hosťovala takmer v každej zo sledovaných relácií jedenkrát.

Epsom College

Riaditeľku elitnej britskej školy našli mŕtvu spolu s jej manželom a dcérou

06.02.2023 17:10

Telá 45-ročnej Emmy Pattisonovej, 30-ročného manžela George a ich sedemročnej dcéry boli objavené v nedeľu ráno v škole.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 944811x
Priemerná čítanosť článkov: 8436x

Autor blogu

Kategórie