Založ si blog

kto bude v protikorupčnej vláde 2020 ?

Výsledky volieb sú samozrejme z časti prekvapujúce, lebo sa bláznovi z Trnavy podarilo presvedčiť nerozhodnutých voličov aby nevolili Kotlebu ale jeho, potom nastal efekt snehovej gule lebo ludia radi podporia toho kto to konečne natrie Smeru…..
Keď sa však bližšie pozrieme kto sú ti protikorupčníci…..
Messuge z TT je usvedčený daňový podvodník
Podnikatel z Popradu skrytý šéf pozemkovej mafie
Kočnerova opička Sulík…ktorý spolu s Jarkom Haščákom sa dohadovali na volbe GP ( to som ešte nerozoberal slová dekla zo záchodu Blahovej)
no a nakoniec napodiv kamarát bratislavských bossov mafie tohto času už po smrti má toho na rováši najmenej okrem alimentov…
Nuž títo naozaj zabezpečia spravodlivosť….

Opäť sa ukázal stádový efekt ako pri volbe Čaputovej, nikto predsa so zdravým úsudkom by nevolil pezinskú skládku a nikto by nevolil blázna.
Ale media urobili vietor ….a zožali búrku. Napríklad ak by som bol ja riaditeľ televízie (cha – cha) tak by som dal dole Matoviča jedným 30 min šotom….jednoducho pozliepať dohromady všatky Matovičove kauzy za jeho pôsobenie v parlamente , plno klamstiev, podrazov, ved ten Lajos zbadal priemyselnú kameru a už drístal….Ja len na osvieženie….dostal úplatok – potom nedostal (pardon bol mu ponúknutý ale kým nepovedal), jeho kamarát Vandas trošku by som voličom po záberoch z Cannes priniesol jeho trnavského rodinného priatela ktorý ho natrel ako ukrýval daňové doklady na povale u babky,môžme pokračovať tlačovkou pri volbach do EU, ked nedostane toľko a toľko preferenčných hlasov že odchádza…a skutek utek, pritom však natáral tolko protiamerických žvástov že sa musel Jarko Nagy veľmi čudovať….jeho rozbitý poslanecký klub kde v podstate to riadil ako boss. Uznajte pohádaný s Remišovou, Vašečkom atd bolo tých poslancov mnoho čo to s ním nevydržalo…..
A odrazu sa všetko zmení…….????

Niečo ma však veľmi potešilo a to neúspech PS spolu, nie že by do parlamentu nepatrili získali 7 % hlasov ale to na vstup ako koalícia nestačilo, mali veľké oči po prezidentských voľbách….úprimne kto pokladal PS Spolu za dve strany, ved pôsobili priam jednoliato , ono také volebné strany ako OLANO, ale aj Kotleba mali na kandidátkach daleko viac strán len inak právne formulovaných. Holt ich chyba ale mne teda ich slniečkársko sorosovská poliačikovská banda chýbať nebude a správne sa tam nedostalo aj KDH lebo Lojzko mal dávno pochopiť že oheň a voda k sebe nepatria. Aj ked inak by som KDH bez Hlinu účasť v parlamente prial daleko viac ako Žaludom ktorí sa tam dostali pravdepodobne hlasmi Romov a obálkovými hlasmi zo zahraničia ( predsa len pri volení poštou ešte Matovičove stádo neexistovalo resp sa ešte nenabalovalo)

Nedeľný predaj nie je záležitosť náboženstva!

05.06.2020

Každý kto tvrdí že nedeľný predaj je záležitosť výhrady vo svedomí, vedome klame aby presadil ponechanie predaja v nedeľu. Títo ľudia vedia že zamestnanci v obchode sú v podriadenom postavení a keby zamestnávatel požadoval nastúpiť do práce v nedelu a zamestnanec odmietol ,určite by nasledovali nejaké dva tri vytýkacie listy a potom vyhadzov za porušenie pracovnej [...]

Hlina neveril som že ťa niekto prekoná. .. .

25.05.2020

Ano…Hlina ako liberálny kresťan dopredu jasne svojou koaliciou s PS Spolu naznačil ako to bude prebiehať po voľbách…..Ale osud chcel niečo iné……Vo svetle dnešných udalostí s pani Záborskou je Hlina morálny hrdina. Môžme síce chápať správanie pani Záborskej že nemôže vyvolať pád vlády a údajne by to vrátilo Smer…no také bubu pre tých [...]

Je nejaký fašizmus na Slovensku ?

08.05.2020

Ano je ….medialny. Po zhliadnutí dnešných správ na Narkoze kde sa nás Slovákov snažili presvedčiť akí sme to len fašisti, nacisti lebo dnes sú tými fašistami kto útočí na slniečkárov , takýmito a podobnými kvetnatými rečami sa ohlupuje spoločnosť… Už mám toho dosť , ak sú u nás fašisti a nacisti prečo nekoná Policia? Prečo nie je zatknutá ministerka [...]

normandia oslavy 75.výročie

Oslavy vylodenia v Normandii sa niesli v komornom duchu

06.06.2020 22:07

Na miesto dorazil jediný americký veterán, ktorý sa tu v roku 1944 vylodil ako 19-ročný armádny medik.

Protest francúzsko paríž demonštrácia floyd

Protesty proti rasizmu sa konali na troch kontinentoch

06.06.2020 20:43

Desaťtisíce ľudí sa zišli v mestách v Austrálii, Ázii aj Európe, aby vyjadrili hnev nad smrťou Afroameričana Georgea Floyda.

73375516 2863339433696260 2844828964973707264 n

NAKA našla v jednej z košických budov rádioaktívny materiál

06.06.2020 19:48

Nehrozí však žiadne nebezpečenstvo ani ohrozenie obyvateľstva, uviedla polícia.

Úrad vlády

V Bratislave sa konalo protestné zhromaždenie proti vláde

06.06.2020 19:08

Demonštranti sú nespokojný s pretrvávajúcimi protiepidemiologickými opatreniami a naďalej platným núdzovým stavom.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 93
Celková čítanosť: 644846x
Priemerná čítanosť článkov: 6934x

Autor blogu

Kategórie