Založ si blog

Hlina sa pomiatol II. .. alebo ako ďalej KDH

Ukrivdený , umrnčaný krčmár a šmelinár z Námestova sa najskôr pustil v nedeľu po voľbách do voličov kto vyvodí hmotnú zodpovednosť za voličov…..či neskoršie vyjadrenie na kňaza Kuffu že on je všetkému na vine lebo očierňoval KDH.
Nuž Hlina hlinovská asi zabudol ako on útočil na kresťanské strany , ako odmietol dať KU ( Záborská) pár miest na kandidátke a hlavne zakázal aby tam boli za KU lídri, ako všetkých Kuffovcov oznámkoval za fašistov a hlavne zabudol ako podpísal zbytočnú dohodu o neútočení s hlavným ideologickým nepriateľom. Táto dohoda bola škandalózna aj vajatanie aby aspoň PS Spolu prišla s háklivymi témami až po regionálnych voľbách. Tak sa pchal liberálom do zadku až to bolo nechutné……ale potvrdilo sa Človek Hlina mieni Pán Boh mení.Veď uznajte čo je to za kresťana čo nepozná desatoro.

Prečo sa KDH nedostalo do parlamentu ? sú len dve jednoduché odpovede
1. Osobnosť Hlinu a spájanie sa s neomarxistami
2. voliči uprednostnili Matoviča ktorý sa balil na porazení Smeru.
Ano keby malo KDH iného lídra, KDH by tam bolo, liberálnejší kresťania prešli na stranu Matoviča a Žaluďa, takže ten pôvodný zámer po volbách v roku 2016 že postavíme do čela nejakého aktivistu plného hnevu a žlče na Smer ( lebo si v KDH mysleli že vtedy neprešli lebo údajne Hrušovský a spol kolaborovali so Smerom) tak zámer nevyšiel. Keďže kresťanov z inej strany politického spektra nemohli svojím štýlom a nastavením získať, výsledok bol jasný.
Kresťanská politika nemá byť čo ľavicová , či pravicová má byť predovšetkým sociálna pre ľudí odkázaných , ohrozených , slabých a hlavne má byť prorodinná.
Na týchto pilieroch by sa dokázali zjednotiť všetky relevantné politické kresťanské prúdy. Do čela KDH postaviť lídra zjednocovateľa, nie šoumena ( Matovič je len jeden a raz skončí….neslávne), nemusí to byť top líder ale môže ísť o tím ktorý sa bude snažiť presvedčiť celú kresťanskú spoločnosť. Veď si len zoberte kto pozná okrem Hlinu nejakého iného lídra. V každej debate bol vždy posielaný len Hlina, čo ostatní tí neexistovali? Rovnako si myslím že mladí KDHáci si volby odmakali ďaleko lepšie ako hurá Hlinohrdinovia. Hlinu chválili všetci z liberálneho tábora ale tí ho predsa nevolili. Preto je potrebné aby proti mladým progresívcom stáli pevne na konzervatívnych hodnotách mladí kresťania.Preto musia byť na čele nového KDH. Nové KDH by malo prijať všetky relevantné kresťanské prúdy , ktoré sa dokážu zjednotiť na hodnotových otázkach, umožniť dať na kandidátku aj tkzv konkurenčné strany .
Ak čítam komentáre na Postoji ako sa jednotlivé skupiny dohadujú kto by KDH vytiahol z kaše, tak nejako nevidím nič rozumné. Starí harcovníci ktorí z KDH odišli nikdy nebudú tými lídrami ktorí oslovia masovú skupinu kresťanov. Ved si len zoberte Čarnogurský , Mikloško, Lipšic, Hrušovský, Palko všetci majú svojich podporovatelov , ktorí si myslia keby tam boli tí…bolo by to iné. Nebolo všetci o ktorých som písal KDH z rôznych dôvodov opustili a prešli do rôznych táborov. Ja by som ich nevylučoval z účasti na kandidátke , ale nie sú to ľudia ktorí dokážu osloviť protichodné tábory. Dokážete si predstaviť Lipšica ako by získal ľudí kresťanov zo Smeru, SNS a Kotlebu?
Jediná cesta budúcej kresťanskej politiky je o spájaní na základe programu, nie na základe kto kedy ukradol viac kto je väčší mafián a rozhodne nie na argumentoch najprv treba poraziť tkzv mafiu je to dôležitejšie ako keby dalších 9 prikázaní neplatilo. Ja verím tomu že mladí v KDH by sa nato mohli podujať, normálny človek nebude predsa svojich potencialnych podporovatelov nazývať fašistami, ani zlodejmi či sa hádať kto je väčší národovec a naopak čechoslovakista atd. Ludia typu Martinického ktorý pravidelne do Postoja prispieva jednoducho vždy zabránia akémukolvek spájaniu. Spájať sa ano ale na základe hodnôt, nie na základe kto kedy na akej strane stál. Len toto je cesta.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Vakcína / Očkovanie /

Slovensko nebolo pripravené na pandémiu, zahráva sa s kolektívnou imunitou

18.04.2021 06:00

V uplynulých rokoch predovšetkým v Bratislave a jej širšom okolí kontrolóri identifikovali veľký počet odmietnutých očkovaní.

lukašenko

Zatkli dve osoby, ktoré údajne plánovali atentát na Lukašenka

17.04.2021 21:59

Zadržané osoby údajne plánovali vojenský prevrat v Bielorusku, uskutočniť sa mal počas slávnostnej vojenskej prehliadky v Minsku.

navaľný navalnyj

Navaľného stav je podľa lekárov kritický, hrozí mu zlyhanie obličiek aj smrť

17.04.2021 21:15

Väznený ruský opozičný politik Alexej Navaľnyj už viac ako dva týždne drží protestnú hladovku.

Andrej Babiš

Česko vyhostí osemnásť pracovníkov ruskej ambasády. Má ísť o špiónov

17.04.2021 20:05, aktualizované: 18.04.2021 06:23

Dôstojníci ruskej vojenskej rozviedky boli údajne zapojení do výbuchu muničných skladov v obci Vrbětice z roku 2014. Rusko to popiera a hrozí odplatou.