Založ si blog

Matovič klamal v priamom prenose.

Kedy? No mohli by sme odpovedať vždy, ale keďže tento truhlík je po novom aj mikrobiológ, ako sa dnes nekriticky zhodnotil, sústredím sa na jeho masívne testovanie.
Vynechám rozprávky ako bol Pelegrini lenivý a svojou neschopnosťou priniesol na Slovensko pandémiu, či iné perly,ako Pele málo testoval aby bolo menej infikovaných aby sme dobre vyzerali….
Nuž teraz poďme my do nášho vševedka. Po nedeľnom vyplakávaní ako málo máme skutočných testov, ako nepotrebujeme rýchlotesty a nahádžeme ich do Dunaja, včera akoby len tak mimochodom sa pochválil, že na Slovensko malo prísť 100 000 testov (tých správnych genetických , aby to niekoho nezmiatlo) pre súkromné laboratoria, teda že malo ich byť 200 000 tisíc ale 100 000 sme neprebrali lebo neboli vhodné pre štátne laboratoriá.
Nijaký novinár ani nemukol, že čo je to za nezmysel, dúfam že aspoň vy ostatní chápete , že ked boli dobré pre súkromné laboratoria Penty , že boli dobré pre všetkých. Keby sme aj prijali informáciu že sa nehodili do štátnych labákov, tak predsa pán vševedko sa dohodol so súkromnými že budú testovať pre štát, tak logicky teda tých zvyšných 100 000 mal štát bez problemov kúpiť a následne ich posunúť súkromným laboratoriám. Tento jasný prešľap ide na vrub pána Mistríka ktorý do 11.00 h do ktorej bol tovar zakontrahovaný pre SR ho jednoducho neprevzal a 11.01 po ňom skočila ČR.
Iste chybička v komunikácii, veľa práce, každý sa môže pomýliť, ale na základe toho čo šíri dennodenne vševedko mikrobilog na svojich TK mali by sme byť k nemu rovnako spravodliví.. Keďže touto prasprostou ľahostajnosťou mohol v budúcnosti ohroziť tisícky ľudských životov ( nikdy nevieme či sa nám dostane dostatku genetických testov) požiadajme pána premiera my občania SR, aby odstúpil z funkcie predsedu vlády SR.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Necestuje vlakom bez dokladu totožnosti. S digitalizáciou rastie kontrola cestujúcich

06.02.2023 18:00

Kým iný dopravcovia používajú osobné údaje na kontaktovanie zákazníkov, ZSSK sa obáva falšovania.

329584144 864076384875946 6361829030630482625 n

Ľadová kryha z kamióna zranila 12-ročného chlapca, poranila mu tvár

06.02.2023 17:40

Vodiči sú pred jazdou povinní odstrániť z vozidla a z nákladu kusy ľadu a snehu, ktoré by sa počas jazdy mohli uvoľniť.

pellegrini a kollar

Pellegrini s Kollárom ovládli politické diskusie. Fico zostal na chvoste

06.02.2023 17:20

Prezidentka Čaputová hosťovala takmer v každej zo sledovaných relácií jedenkrát.

Epsom College

Riaditeľku elitnej britskej školy našli mŕtvu spolu s jej manželom a dcérou

06.02.2023 17:10

Telá 45-ročnej Emmy Pattisonovej, 30-ročného manžela George a ich sedemročnej dcéry boli objavené v nedeľu ráno v škole.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 944821x
Priemerná čítanosť článkov: 8436x

Autor blogu

Kategórie