Založ si blog

Matovič klamal v priamom prenose.

Kedy? No mohli by sme odpovedať vždy, ale keďže tento truhlík je po novom aj mikrobiológ, ako sa dnes nekriticky zhodnotil, sústredím sa na jeho masívne testovanie.
Vynechám rozprávky ako bol Pelegrini lenivý a svojou neschopnosťou priniesol na Slovensko pandémiu, či iné perly,ako Pele málo testoval aby bolo menej infikovaných aby sme dobre vyzerali….
Nuž teraz poďme my do nášho vševedka. Po nedeľnom vyplakávaní ako málo máme skutočných testov, ako nepotrebujeme rýchlotesty a nahádžeme ich do Dunaja, včera akoby len tak mimochodom sa pochválil, že na Slovensko malo prísť 100 000 testov (tých správnych genetických , aby to niekoho nezmiatlo) pre súkromné laboratoria, teda že malo ich byť 200 000 tisíc ale 100 000 sme neprebrali lebo neboli vhodné pre štátne laboratoriá.
Nijaký novinár ani nemukol, že čo je to za nezmysel, dúfam že aspoň vy ostatní chápete , že ked boli dobré pre súkromné laboratoria Penty , že boli dobré pre všetkých. Keby sme aj prijali informáciu že sa nehodili do štátnych labákov, tak predsa pán vševedko sa dohodol so súkromnými že budú testovať pre štát, tak logicky teda tých zvyšných 100 000 mal štát bez problemov kúpiť a následne ich posunúť súkromným laboratoriám. Tento jasný prešľap ide na vrub pána Mistríka ktorý do 11.00 h do ktorej bol tovar zakontrahovaný pre SR ho jednoducho neprevzal a 11.01 po ňom skočila ČR.
Iste chybička v komunikácii, veľa práce, každý sa môže pomýliť, ale na základe toho čo šíri dennodenne vševedko mikrobilog na svojich TK mali by sme byť k nemu rovnako spravodliví.. Keďže touto prasprostou ľahostajnosťou mohol v budúcnosti ohroziť tisícky ľudských životov ( nikdy nevieme či sa nám dostane dostatku genetických testov) požiadajme pána premiera my občania SR, aby odstúpil z funkcie predsedu vlády SR.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Vakcína / Očkovanie /

Slovensko nebolo pripravené na pandémiu, zahráva sa s kolektívnou imunitou

18.04.2021 06:00

V uplynulých rokoch predovšetkým v Bratislave a jej širšom okolí kontrolóri identifikovali veľký počet odmietnutých očkovaní.

lukašenko

Zatkli dve osoby, ktoré údajne plánovali atentát na Lukašenka

17.04.2021 21:59

Zadržané osoby údajne plánovali vojenský prevrat v Bielorusku, uskutočniť sa mal počas slávnostnej vojenskej prehliadky v Minsku.

navaľný navalnyj

Navaľného stav je podľa lekárov kritický, hrozí mu zlyhanie obličiek aj smrť

17.04.2021 21:15

Väznený ruský opozičný politik Alexej Navaľnyj už viac ako dva týždne drží protestnú hladovku.

Andrej Babiš

Česko vyhostí osemnásť pracovníkov ruskej ambasády. Má ísť o špiónov

17.04.2021 20:05, aktualizované: 18.04.2021 07:21

Dôstojníci ruskej vojenskej rozviedky boli údajne zapojení do výbuchu muničných skladov v obci Vrbětice z roku 2014. Rusko to popiera a hrozí odplatou.