Založ si blog

Matovič klamal v priamom prenose.

Kedy? No mohli by sme odpovedať vždy, ale keďže tento truhlík je po novom aj mikrobiológ, ako sa dnes nekriticky zhodnotil, sústredím sa na jeho masívne testovanie.
Vynechám rozprávky ako bol Pelegrini lenivý a svojou neschopnosťou priniesol na Slovensko pandémiu, či iné perly,ako Pele málo testoval aby bolo menej infikovaných aby sme dobre vyzerali….
Nuž teraz poďme my do nášho vševedka. Po nedeľnom vyplakávaní ako málo máme skutočných testov, ako nepotrebujeme rýchlotesty a nahádžeme ich do Dunaja, včera akoby len tak mimochodom sa pochválil, že na Slovensko malo prísť 100 000 testov (tých správnych genetických , aby to niekoho nezmiatlo) pre súkromné laboratoria, teda že malo ich byť 200 000 tisíc ale 100 000 sme neprebrali lebo neboli vhodné pre štátne laboratoriá.
Nijaký novinár ani nemukol, že čo je to za nezmysel, dúfam že aspoň vy ostatní chápete , že ked boli dobré pre súkromné laboratoria Penty , že boli dobré pre všetkých. Keby sme aj prijali informáciu že sa nehodili do štátnych labákov, tak predsa pán vševedko sa dohodol so súkromnými že budú testovať pre štát, tak logicky teda tých zvyšných 100 000 mal štát bez problemov kúpiť a následne ich posunúť súkromným laboratoriám. Tento jasný prešľap ide na vrub pána Mistríka ktorý do 11.00 h do ktorej bol tovar zakontrahovaný pre SR ho jednoducho neprevzal a 11.01 po ňom skočila ČR.
Iste chybička v komunikácii, veľa práce, každý sa môže pomýliť, ale na základe toho čo šíri dennodenne vševedko mikrobilog na svojich TK mali by sme byť k nemu rovnako spravodliví.. Keďže touto prasprostou ľahostajnosťou mohol v budúcnosti ohroziť tisícky ľudských životov ( nikdy nevieme či sa nám dostane dostatku genetických testov) požiadajme pána premiera my občania SR, aby odstúpil z funkcie predsedu vlády SR.

Nie je kňaz ako kňaz že pán M. Letrich

07.11.2020

Pán Miroslav Letrich je fanatický liberálny kňaz , ktorý nerobí nič iné v sabatickom roku len to že komentuje slová politika Tarabu z KDŽaP. Ak by bola KBS objektívna už dávno mala kňaza Letricha upozorniť….ibaže na Letricha zo strany liberálnych medií a gender aktivistov nie sú vedené medialne štvanice ……tak prečo by ho riešili….. Kňaz [...]

Návrat národnej fronty

31.10.2020

Neviem koľkí z Vás si pamätajú čo bol NF v CSSR. Takže komunistický režim robil každé štyri roky volby kde sa schvaľovala jednotná kandidátka NF. Oni si schválili a ľud či chcel či nechcel musel ísť voliť aby nemal problémy v zamestnaní…..Ak ste sa náhodou pozabudli vždy sa našiel nejaký aktívny poslanec ktorý pre istotu išiel varovať …ešte ste [...]

Matovičova matematika

24.10.2020

Ako nám trulo z Trnavy ukázal prostredník… Testovanie v nitrianskej nemocnici 6 pacienti s Covidom (PCR testy) boli pretestovaní matovičovými testami výsledok pozitívny jeden.Pamätáte sa kolko percent vyblakoval psychopat na tlačovke 98% úspešnosť….!!! ano ked sa budú testovať už výrazne infikovaní ludia tedia s jasnými príznakmi. Načo teda majú sa [...]

Peter Pellegrini

Hlas výrazne predstihol OĽaNO, v parlamente by bolo 8 strán

26.11.2020 22:27

Voľby v novembri by vyhrala strana Hlas so ziskom 21,3 % hlasov. OĽaNO na druhom mieste má 15,8-percentné preferencie.

Eduard Heger, OĽaNO, Ide o pravdu

Matovičovi Obyčajní mali snem. Komunikovali mailom

26.11.2020 20:25

Hnutie OĽaNO už malo snem formou „per rollam“ s jediným bodom programu. Predsedníctvo ostalo nezmenené.

NAKA

NAKA preverí informácie o údajnej korupcii prokurátorov

26.11.2020 16:48

O údajnom korupčnom správaní sa prokurátorov hovoril Alojz Baránik (SaS). Tvrdí, že môže mať informácie o tom, že prokurátori berú úplatky vo výškach 500 alebo 1000 eur.

Boris kollár

Kollárove návštevy sú vraj v poriadku, v piatok ho prepustia

26.11.2020 16:32

Generálny riaditeľ nemocnice potvrdil, že došlo ku konfliktu medzi sestričkami a priateľkami šéfa Národnej rady.