Založ si blog

Sme porušuje všetky zákony.

Penta môže všetko. Smetiari však svoje družstvo musia udržovať v pohotovosti a pravidelne predhadzovať svoje surové mäso svojim buldogom.
Tak sme sa napr. dnes mohli dozvedieť že vyšetrovanie sudcov smeruje k Ficovi. Veď uznajte čo treba hladným buldogom viac…..hlavne ked ich vrchný guru prestáva zvládať svoje medialne výstupy takže treba odpútať pozornosť a nakŕmiť družstvo.
Tak o čom nás informuje denník SME. Ako vždy sa dostali nezákonne k spisu ohľadom sudcov. Veď uznajte píšu o tom čo vypovedal sudca Sklenka. Takže tento morálny sudca rozpráva ako mu Kočner rozprával ako sa stretol s Ficom v garážach a rozprávali sa o nejakom prípade. Iste uznáte toto je dôkaz smerujúci k Ficovi ozaj presvedčivý, reprodukovať cez tretiu osobu niekoho rozhovor. Nebudem hodnotiť či je to klamstvo alebo pravda, lebo to nemôžu vedieť z tejto výpovede ani Smetiari ale to im nebráni aby jasne poukázali kam smeruje vyšetrovanie sudcov.
Aby to ešte zvýraznili do nadpisu dajú ako Fico na tlačovke údajne celú hodinu rozprával o koronavire , ale pred ich otázkami zutekal. Nuž stačí sa pozrieť na tlačovku , na Fica začali vykrikovať až keď sa tlačovka ukončila a dopredu hovorca pred koncom upozornil posledné tri otázky nakoniec bolo ich možno aj viac, ale rozhodne to nevyzeralo že nechcel odpovedať, len už bolo po tlačovke.
Ale čo nám napr páni novinári zo SME nepovedia z Thremy bolo kto bol ten čurák koho chcel dať Kočner odjexxbať ked telefonoval majiteľovi majiteľovi Sme. Jarko tvrdí že to bol niekto iný nie Kuciak, však Jarko je určite dôveryhodnejší ako nejaký Sklenka, rovnako nás neinformujú ako sa Kočner sťažoval Jarkovi na Lipšica , že je nebezpečný, načo ho Jarko ukľudňuje že ten je už kúpený. Toľko Threma
Takže páni novinári SME vy máte k objektívnej novinárčine tak daleko ako pornoherečka k panenstvu. Vy ste tak seriozny médium ako spravodajstvo severokerejskej televízie.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Virus Outbreak Brazil Bolsonaro

Bolsonara bude pre útoky na volebný systém vyšetrovať aj najvyšší súd

05.08.2021 06:58

Brazílsky prezident v ostatnom čase ešte viac vystupňoval svoje dlhodobé útoky na elektronický volebný systém v krajine.

Testovanie / Zdravotník / Covid /

ONLINE: Angličania zaradili Slovensko medzi bezpečné zelené krajiny

05.08.2021 06:15, aktualizované: 07:15

Od nedele bude stačiť Slovákom na príchod do Anglicka len negatívny test na koronavírus. Žiadna karanténa, ani očkovanie.

navaľný navalnyj

Odvolací súd v Rusku potvrdil rozhodnutie o zákaze Navaľného organizácií

04.08.2021 23:12

Súd o odvolaní rozhodoval za zatvorenými dverami a verejné bolo len vynesenie verdiktu.

Peter Kalmus.

V Martine napadli výtvarníka Petra Kalmusa, po ošetrení ho prepustili domov

04.08.2021 21:28

Polícia ku konkrétnym útočníkom informácie neposkytuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 878501x
Priemerná čítanosť článkov: 7844x

Autor blogu

Kategórie