Založ si blog

Sme porušuje všetky zákony.

Penta môže všetko. Smetiari však svoje družstvo musia udržovať v pohotovosti a pravidelne predhadzovať svoje surové mäso svojim buldogom.
Tak sme sa napr. dnes mohli dozvedieť že vyšetrovanie sudcov smeruje k Ficovi. Veď uznajte čo treba hladným buldogom viac…..hlavne ked ich vrchný guru prestáva zvládať svoje medialne výstupy takže treba odpútať pozornosť a nakŕmiť družstvo.
Tak o čom nás informuje denník SME. Ako vždy sa dostali nezákonne k spisu ohľadom sudcov. Veď uznajte píšu o tom čo vypovedal sudca Sklenka. Takže tento morálny sudca rozpráva ako mu Kočner rozprával ako sa stretol s Ficom v garážach a rozprávali sa o nejakom prípade. Iste uznáte toto je dôkaz smerujúci k Ficovi ozaj presvedčivý, reprodukovať cez tretiu osobu niekoho rozhovor. Nebudem hodnotiť či je to klamstvo alebo pravda, lebo to nemôžu vedieť z tejto výpovede ani Smetiari ale to im nebráni aby jasne poukázali kam smeruje vyšetrovanie sudcov.
Aby to ešte zvýraznili do nadpisu dajú ako Fico na tlačovke údajne celú hodinu rozprával o koronavire , ale pred ich otázkami zutekal. Nuž stačí sa pozrieť na tlačovku , na Fica začali vykrikovať až keď sa tlačovka ukončila a dopredu hovorca pred koncom upozornil posledné tri otázky nakoniec bolo ich možno aj viac, ale rozhodne to nevyzeralo že nechcel odpovedať, len už bolo po tlačovke.
Ale čo nám napr páni novinári zo SME nepovedia z Thremy bolo kto bol ten čurák koho chcel dať Kočner odjexxbať ked telefonoval majiteľovi majiteľovi Sme. Jarko tvrdí že to bol niekto iný nie Kuciak, však Jarko je určite dôveryhodnejší ako nejaký Sklenka, rovnako nás neinformujú ako sa Kočner sťažoval Jarkovi na Lipšica , že je nebezpečný, načo ho Jarko ukľudňuje že ten je už kúpený. Toľko Threma
Takže páni novinári SME vy máte k objektívnej novinárčine tak daleko ako pornoherečka k panenstvu. Vy ste tak seriozny médium ako spravodajstvo severokerejskej televízie.

Nedeľný predaj nie je záležitosť náboženstva!

05.06.2020

Každý kto tvrdí že nedeľný predaj je záležitosť výhrady vo svedomí, vedome klame aby presadil ponechanie predaja v nedeľu. Títo ľudia vedia že zamestnanci v obchode sú v podriadenom postavení a keby zamestnávatel požadoval nastúpiť do práce v nedelu a zamestnanec odmietol ,určite by nasledovali nejaké dva tri vytýkacie listy a potom vyhadzov za porušenie pracovnej [...]

Hlina neveril som že ťa niekto prekoná. .. .

25.05.2020

Ano…Hlina ako liberálny kresťan dopredu jasne svojou koaliciou s PS Spolu naznačil ako to bude prebiehať po voľbách…..Ale osud chcel niečo iné……Vo svetle dnešných udalostí s pani Záborskou je Hlina morálny hrdina. Môžme síce chápať správanie pani Záborskej že nemôže vyvolať pád vlády a údajne by to vrátilo Smer…no také bubu pre tých [...]

Je nejaký fašizmus na Slovensku ?

08.05.2020

Ano je ….medialny. Po zhliadnutí dnešných správ na Narkoze kde sa nás Slovákov snažili presvedčiť akí sme to len fašisti, nacisti lebo dnes sú tými fašistami kto útočí na slniečkárov , takýmito a podobnými kvetnatými rečami sa ohlupuje spoločnosť… Už mám toho dosť , ak sú u nás fašisti a nacisti prečo nekoná Policia? Prečo nie je zatknutá ministerka [...]

normandia oslavy 75.výročie

Oslavy vylodenia v Normandii sa niesli v komornom duchu

06.06.2020 22:07

Na miesto dorazil jediný americký veterán, ktorý sa tu v roku 1944 vylodil ako 19-ročný armádny medik.

Protest francúzsko paríž demonštrácia floyd

Protesty proti rasizmu sa konali na troch kontinentoch

06.06.2020 20:43

Desaťtisíce ľudí sa zišli v mestách v Austrálii, Ázii aj Európe, aby vyjadrili hnev nad smrťou Afroameričana Georgea Floyda.

73375516 2863339433696260 2844828964973707264 n

NAKA našla v jednej z košických budov rádioaktívny materiál

06.06.2020 19:48

Nehrozí však žiadne nebezpečenstvo ani ohrozenie obyvateľstva, uviedla polícia.

Úrad vlády

V Bratislave sa konalo protestné zhromaždenie proti vláde

06.06.2020 19:08

Demonštranti sú nespokojný s pretrvávajúcimi protiepidemiologickými opatreniami a naďalej platným núdzovým stavom.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 93
Celková čítanosť: 644874x
Priemerná čítanosť článkov: 6934x

Autor blogu

Kategórie