Založ si blog

Ako chlapci z Postoja pokračujú v pakte o neútočení, alebo bratislavská kresťanská kaviareň nemá prestávku kvôli vírusu.

Jedna malá úvaha nad jedným článkom v Postoj -i.
https://www.postoj.sk/53039/muz-ktory-povie-ako-budu-vyzerat-skoly-po-karantene.

Iste všetci uznáte že nominácia tohto kaderníka na ministra školstva bola veľmi diskutabilná a ozývali sa hlasy ,ani nie tak z kresťanského prostredia ako skôr z akademickej obce o nevhodnosti takéhoto človeka riadiť ministerstvo školstva. Určite by som nemal potrebu tohto človeka dopredu odpisovať , keď ešte nič nespravil či už dobré alebo zlé a v tejto situácii by som to považoval za nenáležité vzhľadom na prebiehajúcu krízu. Keďže sa však ani neobjavovali nejaké kritické články , aby bolo nutné sa tak vehementne zastávať nového ministra, je preto zarážajúce ako sa bratislavská kresťanská kaviareň pustila do obhajoby tohto pána. Obrazne keď nemusela už dopredu podpísala dohodu o neútočení ako analógia s Hlinovým potrebným paktom. Čo ich k tomu viedlo? Pravdepodobne cítia že táto nominácia je veľmi slabým článkom novej vlády a tak isto počujú kritické hlasy nad morálnou úrovňou tohto človeka. Takže tento článok by mal akoby ukľudniť kresťanského voliča , nebojte sa , však on má program ako má mať správny konzervatívny kandidát, aby sa náhodou nezačala nová krehká vláda rozbíjať na tom ako si žije tento slávny kaderník so synom pána Sulíka v šťastnom partnerstve. Nuž tak si musíme prečítať žvásty o nominantoch SNS , ktorí boli škandalózni, v čom? V čom akademička Lubyová bola škandalózna? že sa orientovala v tematike školstva. Nechcem upierať pánovi ministrovi jeho zásluhy v duálnom vzdelávaní, ale to ministerstvo malo v hlavičke aj vedu a výskum. Kto je vôbec pán Hanus že sa snaží haniť akademičku Lubyovú a podporovať obuvníka, kaderníka a absolventa pochybnej vysokej školy práva . Veď tento pán nesiaha pani Lubyovej ani po členky.Alebo čo si máme tak kresťansky myslieť pod pojmom škandalózny , lebo to je od Hanusa veľká urážka kandidátov SNS ,lebo ani jeden nemal tak škandalózny súkromný život ako náš pán nový minister. A v tomto bude pes zakopaný, keďže sa v Postoji pohybujú v kresťanskom prostredí nejako začuli nevôľu aby ministrom školstva bol človek s takým profilom, tak sa naplašili a dopredu robia novému ministrovi piár, aby nejako ukľudnili kresťanskú liberálnu kaviareň a utvrdili svojich bratislavských kamarátov, že oni vládu ani náhodou rozbíjať nebudú….Veď nie je tajomstvom že kresťanská bratislavská kaviareň má rada stranu SaS, táto odborne vybrakovaná strana bez odborníkov keď vynecháme vodcu a „jediného ekonoma na Slovensku“ už nie je škandalózna .
Teraz to porovnajme s iným tohtotýždňovým príbehom. Denník SME a Cynická obluda a bezprecedentný útok na poslanca KDŽP Kuffu kde bol označený za cocota a veriaci za fašistov alebo bohabojných klerofašistov. Pán poslanec Kuffa vyjadril iba názor , ktorý nemusí byť správny, čo sa týka slávenia sv. omší ale odpoveď taká vulgárna a útočná v podstate na celé spoločenstvo bola Postojom ignorovaná. V tomto prípade sa nepotrebovali zastať človeka ktorý celý život pracuje v charite, s umierajucími, ale zato potrebovali zjavne teraz bezdôvodne podporiť nového ministra SaS.Skutočne to je na mentálnej úrovni Hlinu.
Ak sa pýtajú prečo je katolícke spoločenstvo rozdelené, tak práve kvôli bratislavskej kresťanskej kaviarni.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Virus Outbreak Brazil Bolsonaro

Bolsonara bude pre útoky na volebný systém vyšetrovať aj najvyšší súd

05.08.2021 06:58

Brazílsky prezident v ostatnom čase ešte viac vystupňoval svoje dlhodobé útoky na elektronický volebný systém v krajine.

Testovanie / Zdravotník / Covid /

ONLINE: Angličania zaradili Slovensko medzi bezpečné zelené krajiny

05.08.2021 06:15, aktualizované: 07:15

Od nedele bude stačiť Slovákom na príchod do Anglicka len negatívny test na koronavírus. Žiadna karanténa, ani očkovanie.

navaľný navalnyj

Odvolací súd v Rusku potvrdil rozhodnutie o zákaze Navaľného organizácií

04.08.2021 23:12

Súd o odvolaní rozhodoval za zatvorenými dverami a verejné bolo len vynesenie verdiktu.

Peter Kalmus.

V Martine napadli výtvarníka Petra Kalmusa, po ošetrení ho prepustili domov

04.08.2021 21:28

Polícia ku konkrétnym útočníkom informácie neposkytuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 878499x
Priemerná čítanosť článkov: 7844x

Autor blogu

Kategórie