Založ si blog

Nemorálny západ.

Prečo nemorálny Západ? Nuž zabudnime na chvíľku že tu máme nejaký vírus.Pozrime sa aké morálne hodnoty nám ponúka nový progresívny svet.Už staré otrepané gender sprostosti o množstve pohlaví, zúrivý feminizmus a všadeobjímajúci multikulturalizmus. Tento moderný chaos ospevovaný ako pokrok, ktorý nás oslobodí od zaostalosti, náboženstva , násilia skratka novodobý marxizmus ako z učebnice Marxa prepísaný na dnešný svet.
V tomto svete majú právo homosexuali si adoptovať deti, 15 roční kofoláši rozhodovať o pohlaví, nesmie sa písať o islame ako o netolerantnom náboženstve zla. V takomto svete , však nie je miesto pre starých a handicapovaných ľudí. Tento svet sa tak blíži k nacistickej ideologii a pritom tí čo navrhujú tieto zvrátenosti sú tí správni antifašisti. Toľko paradoxov naraz.
Ako sa zbaviť legálne tých starých chorých , nevyliečiteľných? nuž máme predsa eutanáziu.Aj tá bola pôvodne myslená len pre ťažko chorých v poslednom štádiu v tkzv neodvrátiteľnom stave. Ale ako sa to odrazu mení už stačí v mnohých prípadoch len súhlas danej osoby a eutanázia môže byť vykonaná, teda napr. duševne chorý človek ako ľahko a blízko sme sa priblížili k druhej totalitnej ideologii nacistickej.
Keďže ľudia by sa neradi dostali do tej skupiny druhoradých ľudí tak si vymýšľajú aktívne dôchodky , teda výlety, športovanie, zoskoky padákom a keď sa už vek a zdravie musia prejaviť a nemôžu vykonávať všetky aktivity a sú odkázaní na pomoc druhých strácajú zmysel ďalšej existencie.
V takejto západnej forme civilizácie, preto neprekvapí že v súčasnej dobe ked vírus kosí prevažne starých ľudí štáty ako VB, SRN, Holandsko, Švajčiarsko atd. neprijímajú drastické opatrenia resp. neskoro. Ako zareagoval premier VB Johnson pred krízou, musíme sa pripraviť nato že sa s niektorými starými ľudmi budeme musieť rozlúčiť, neurobil nič aby sa to snažil odvrátiť….kolektívna imunita a u starých náhoda prežiješ alebo neprežiješ, ekonomika je prvoradejšia ako životy starých ľudí. Medzičasom sa to aj vo VB trocha zmenilo, možno si sám pán premier dal naočkovať vírus aby už mal po prekonaní pokoj a mohol sa plne sústrediť na ekonomiku. Podobne to vyzerá v mnohých západných štátoch, desivé zábery z Talianska a Španielska kde vírus kosí všetky starobince , nejako nezasahujú do vedomia západnej progresívnej spoločnosti, oni žijú naďalej svoj život, viď blog našej progresívnej europoslankyne maturantky bez orginálu, kde popisujú ako sa jej nakazení susedia pravidelne jazdia bicyklovať s deťmi…veď oni sa nebú obmedzovať , ich sa to netýka. Toto je myslenie degenerovaného Západu.
Západná liberálna spoločnosť už nie spoločnosťou vzájomne si pomáhajucou, ale egoistickou. Pôjdeme podobnou cestou?

Nedeľný predaj nie je záležitosť náboženstva!

05.06.2020

Každý kto tvrdí že nedeľný predaj je záležitosť výhrady vo svedomí, vedome klame aby presadil ponechanie predaja v nedeľu. Títo ľudia vedia že zamestnanci v obchode sú v podriadenom postavení a keby zamestnávatel požadoval nastúpiť do práce v nedelu a zamestnanec odmietol ,určite by nasledovali nejaké dva tri vytýkacie listy a potom vyhadzov za porušenie pracovnej [...]

Hlina neveril som že ťa niekto prekoná. .. .

25.05.2020

Ano…Hlina ako liberálny kresťan dopredu jasne svojou koaliciou s PS Spolu naznačil ako to bude prebiehať po voľbách…..Ale osud chcel niečo iné……Vo svetle dnešných udalostí s pani Záborskou je Hlina morálny hrdina. Môžme síce chápať správanie pani Záborskej že nemôže vyvolať pád vlády a údajne by to vrátilo Smer…no také bubu pre tých [...]

Je nejaký fašizmus na Slovensku ?

08.05.2020

Ano je ….medialny. Po zhliadnutí dnešných správ na Narkoze kde sa nás Slovákov snažili presvedčiť akí sme to len fašisti, nacisti lebo dnes sú tými fašistami kto útočí na slniečkárov , takýmito a podobnými kvetnatými rečami sa ohlupuje spoločnosť… Už mám toho dosť , ak sú u nás fašisti a nacisti prečo nekoná Policia? Prečo nie je zatknutá ministerka [...]

normandia oslavy 75.výročie

Oslavy vylodenia v Normandii sa niesli v komornom duchu

06.06.2020 22:07

Na miesto dorazil jediný americký veterán, ktorý sa tu v roku 1944 vylodil ako 19-ročný armádny medik.

Protest francúzsko paríž demonštrácia floyd

Protesty proti rasizmu sa konali na troch kontinentoch

06.06.2020 20:43

Desaťtisíce ľudí sa zišli v mestách v Austrálii, Ázii aj Európe, aby vyjadrili hnev nad smrťou Afroameričana Georgea Floyda.

73375516 2863339433696260 2844828964973707264 n

NAKA našla v jednej z košických budov rádioaktívny materiál

06.06.2020 19:48

Nehrozí však žiadne nebezpečenstvo ani ohrozenie obyvateľstva, uviedla polícia.

Úrad vlády

V Bratislave sa konalo protestné zhromaždenie proti vláde

06.06.2020 19:08

Demonštranti sú nespokojný s pretrvávajúcimi protiepidemiologickými opatreniami a naďalej platným núdzovým stavom.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 93
Celková čítanosť: 644848x
Priemerná čítanosť článkov: 6934x

Autor blogu

Kategórie