Založ si blog

Matovič je klon Mečiara.

Nie je to tak dávno čo som na socialnych sieťach našiel rozhovor Mečiara s jeho dvornou bývalou novinárkou Vincourekovou. Pri Mečiarovom slovnom prejave som si uvedomil ako sú si s Matovičom podobní….

Každý z nich vo svojej dobe vedeli urobiť dobrú šou, vedeli si k sebe pripútať množstvo ľudí , ktorí nekriticky  papagájovali všetky vodcove nezmysly. Mečiar však predsa len mal väčšie odborné zdatnosti…ale osobnostne sú rovnakí.

niekoľko porovnaní akí sú z jedného cesta….

  • radi sa počúvajú
  • útočia na svojich oponentov primitívnymi spôsobmi
  • neradi prehrávajú
  • zbavujú sa svojich oponentov vo vlastných radoch
  • vymýšľajú svoje príbehy do takej dokonalosti až uveria ich pravdivosti
  • skáču z extrému do extrému
  • sú presvedčení o svojej jedinečnosti
  • žiarlivosť na schopnosti druhých ľudí ktorí ich prevyšujú

nuž je toho veľa, ja sa nebudem čudovať ak tu budeme mať o chvíľu nepodarené atentaty, zlých ľudí ktorí škodia strane a vláde, choré prvky na domácej politickej scene ktoré treba vyrezať v novšom prevedení zbieranie skalpov, vytešovanie sa z ponižovania druhých atd.

taký maličký príklad z dnešnej doby ako Matovič akože vtipne odpovedá europskym lídrom, ako sa jeho Igora pýtajú ako to zvláda…a nonšalantne odpovedá že falšuje štatistiky ( iste mal Matovič žalúdok v krku od nervozity lebo sa pri takom telemoste musí cítiť ako slon v porceláne a takáto konverzácia je málo pravdepodobná) ale to mu nebráni aby sa pred svojim publikom chvastal aký je hráč…..

Mečiar v nedávnom rozhovore sa zase chvastal pred svojou novinárkou ako bol v USA v minulosti vybavovať veci, podrobnosti samozrejme nemôže uviesť , ale že ho Fiko schválne predbehol aby on nemohol dojednať veci ktoré chcel…opäť chvastúnstvo aký je on vplyvný v USA že si ho pozvali na súkromné návštevy vplyvní politici…..

Ovečkám reči idolov stačia, ba dokonca ja sám mám v dobe ked to odznieva pocit že ten človek je autentický, že neklame, že mu iní ubližujú…….len po odznení debaty čo to vlastne táral ten človek za nezmysly?

Holt matovičoklauniáda iste nejaký čas potrvá…ale verím tomu že príde doba ked  bude Matovič poskytovať podobné rozhovory ako dnes Mečiar, však sú z jedného cesta…..

Čo týždeň dal. .. ..

05.07.2020

Čím nás kŕmili progresívci tento týždeň? Denník Sme spolu s niekoľkými ženskými feministkami odštartovali kampaň o zneužívaní žien resp o nevhodnom sexualnom správaní či ešte presnejšie nevhodnom slovníku mužov so sexistickými narážkami….. Na tento úžasný zločin prišli celebrity Čaputová, Pauhofová, Biháriová samozrejme až po mnohých mnohých rokoch [...]

Nedeľný predaj nie je záležitosť náboženstva!

05.06.2020

Každý kto tvrdí že nedeľný predaj je záležitosť výhrady vo svedomí, vedome klame aby presadil ponechanie predaja v nedeľu. Títo ľudia vedia že zamestnanci v obchode sú v podriadenom postavení a keby zamestnávatel požadoval nastúpiť do práce v nedelu a zamestnanec odmietol ,určite by nasledovali nejaké dva tri vytýkacie listy a potom vyhadzov za porušenie pracovnej [...]

Hlina neveril som že ťa niekto prekoná. .. .

25.05.2020

Ano…Hlina ako liberálny kresťan dopredu jasne svojou koaliciou s PS Spolu naznačil ako to bude prebiehať po voľbách…..Ale osud chcel niečo iné……Vo svetle dnešných udalostí s pani Záborskou je Hlina morálny hrdina. Môžme síce chápať správanie pani Záborskej že nemôže vyvolať pád vlády a údajne by to vrátilo Smer…no také bubu pre tých [...]

Juraj Šeliga, podpredseda NR SR (Za ľudí)

Šeliga: Brzdime a neprilievajme olej do ohňa!

06.07.2020 19:27

„Stojíme pevne za Borisom Kollárom,“ odkázal po poslaneckom klube Peter Pčolinský (Sme rodina). Pre TV Pravda sa vyjadrili aj Juraj Šeliga (Za ľudí) a Anna Zemanová (SaS).

Chorvátsko Voľby Parlamentné

Chorvátsky premiér s „koronou“ víťazstva

06.07.2020 18:08

Parlamentné voľby v Chorvátsku boli predčasné, ale pre šéfa vlády prišli v pravý čas.

pčolinský

Pčolinský: Sme rodina pevne stojí za svojím predsedom

06.07.2020 18:02

V pondelok majú na koaličnej rade hovoriť aj o tom, či Boris Kollár navrhne, aby parlament hlasoval o jeho odvolaní.

Virus Outbreak Switzerland

Švajčiari musia nosiť rúška

06.07.2020 17:00

Švajčiarsko zaviedlo povinné nosenie rúšok v mestskej hromadnej doprave. Úrady doteraz občanom len radili zakrývať si ústa a nos počas dopravnej špičky.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 658140x
Priemerná čítanosť článkov: 7001x

Autor blogu

Kategórie