Založ si blog

Matovič je klon Mečiara.

Nie je to tak dávno čo som na socialnych sieťach našiel rozhovor Mečiara s jeho dvornou bývalou novinárkou Vincourekovou. Pri Mečiarovom slovnom prejave som si uvedomil ako sú si s Matovičom podobní….

Každý z nich vo svojej dobe vedeli urobiť dobrú šou, vedeli si k sebe pripútať množstvo ľudí , ktorí nekriticky  papagájovali všetky vodcove nezmysly. Mečiar však predsa len mal väčšie odborné zdatnosti…ale osobnostne sú rovnakí.

niekoľko porovnaní akí sú z jedného cesta….

  • radi sa počúvajú
  • útočia na svojich oponentov primitívnymi spôsobmi
  • neradi prehrávajú
  • zbavujú sa svojich oponentov vo vlastných radoch
  • vymýšľajú svoje príbehy do takej dokonalosti až uveria ich pravdivosti
  • skáču z extrému do extrému
  • sú presvedčení o svojej jedinečnosti
  • žiarlivosť na schopnosti druhých ľudí ktorí ich prevyšujú

nuž je toho veľa, ja sa nebudem čudovať ak tu budeme mať o chvíľu nepodarené atentaty, zlých ľudí ktorí škodia strane a vláde, choré prvky na domácej politickej scene ktoré treba vyrezať v novšom prevedení zbieranie skalpov, vytešovanie sa z ponižovania druhých atd.

taký maličký príklad z dnešnej doby ako Matovič akože vtipne odpovedá europskym lídrom, ako sa jeho Igora pýtajú ako to zvláda…a nonšalantne odpovedá že falšuje štatistiky ( iste mal Matovič žalúdok v krku od nervozity lebo sa pri takom telemoste musí cítiť ako slon v porceláne a takáto konverzácia je málo pravdepodobná) ale to mu nebráni aby sa pred svojim publikom chvastal aký je hráč…..

Mečiar v nedávnom rozhovore sa zase chvastal pred svojou novinárkou ako bol v USA v minulosti vybavovať veci, podrobnosti samozrejme nemôže uviesť , ale že ho Fiko schválne predbehol aby on nemohol dojednať veci ktoré chcel…opäť chvastúnstvo aký je on vplyvný v USA že si ho pozvali na súkromné návštevy vplyvní politici…..

Ovečkám reči idolov stačia, ba dokonca ja sám mám v dobe ked to odznieva pocit že ten človek je autentický, že neklame, že mu iní ubližujú…….len po odznení debaty čo to vlastne táral ten človek za nezmysly?

Holt matovičoklauniáda iste nejaký čas potrvá…ale verím tomu že príde doba ked  bude Matovič poskytovať podobné rozhovory ako dnes Mečiar, však sú z jedného cesta…..

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

ukrajina mariupoľ maxar

Rusi postavili v Mariupole novú základňu. Rozšíril sa aj cintorín, odhalili satelitné snímky

03.12.2022 20:25

Ukrajinské úrady odhadujú, že ruské bombardovanie zanechalo v troskách až 90 percent z mestskej infraštruktúry.

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 937278x
Priemerná čítanosť článkov: 8369x

Autor blogu

Kategórie