Založ si blog

Čo týždeň dal. .. ..

Čím nás kŕmili progresívci tento týždeň?

Denník Sme spolu s niekoľkými ženskými feministkami odštartovali kampaň o zneužívaní žien resp o nevhodnom sexualnom správaní či ešte presnejšie nevhodnom slovníku mužov so sexistickými narážkami…..

Na tento úžasný zločin prišli celebrity Čaputová, Pauhofová, Biháriová samozrejme až po mnohých mnohých rokoch ako ich traumatizovalo a pod  progresívne nezmysly  ako je aj neuvádzanie rodu v občianskych preukazoch. Toto sú problemy 21 storočia pre progresívcoch.

Veľmi sa páčil komentár v diskusii, že chlapi sú neustále provokovaní a tým pádom zneužívaní provokačným správaním žien či údajne nevhodným ,v preklade skromným oblečením, či oblečením v ktorom sú zdokumentované ženské krivky v dostatočnej miere. Kto odškodní mužov? Či ženy provokovať môžu a muži môžu reagovať len tí, ktorých si ukrivdené ženy vyberú……? len ako si to majú muži domyslieť ak tie ženy neoslovia ….problemom by malo byť až to ak budú pokračovať aj vtedy ak žena dá jasne najavo svoj nezáujem….

Je ozaj trápne ked si na nevhodné dotyky spomenú ženy po niekoľkých  niekedy aj  po 30 rokoch, tieto skúsenosti sú teraz v rámci progresívneho aktivizmu schopné prezentovať ako novú dobu kedy je nesmierne potrebné……

Nuž kto sú tie ženy….herečky , ktoré mnohí muži vidia v chúlostivých situáciach a často krát si ich spoja s ich hereckými rolami a prezentovanými výkonmi, holt kto sa dá na také remeslo musí počítať s primitívnymi reakciami…tým nepíšem že musia znášať nejaké oplzlosti a pod. ale nemali by sa teraz cítiť dotknuté , a mali by to brať ako súčasť svojho povolania. Ak prišlo k znásilneniam a pod. mali to nahlásiť lebo išlo o trestný čin, ak však to nehlásili , lebo im to vtedy tak vyhovovalo , je nevhodné aby niekoho vláčili po súdoch , lebo dotyční si situacie pamätajú iste ako dobrovoľné akty. Tieto ženy si myslia , že ked to robili pre karieru že to robiť museli , lebo inak by nedostali svoje úlohy alebo  postavenie, ale to je omyl oni to robiť nemuseli je falošné teraz sa hrať na hrdinky…..hrdinkami by boli keby sa postavili vtedy voči takým praktikám. Oni si tak zariadili život, pričom iné ženy to nerobili a museli žiť život iný možno relatívne ťažší ,ale bez pocitov progresívnej pseudomorálky.

Pani prezidentka sa pridala tiež , dokonca dnes bola v kostole a nezrútil sa….ale zato si všimla v kázni ludí inakosti…..nuž čo sa babe chcelo ludí na pokraji spoločnosti si spojila s inakosťou. Nuž aj pani prezidentka si zaspomínala na svoje mladé časy ako jej bolo nepríjemné ked jej niekto po odbornej debate šuškal do uška nejaké tie blbôstky…..Nuž ak by sa jednalo o mníšku asi by sme pochopili zdesenie, ale u ženy ktorá okrem jedného manžela vystriedala niekolko partnerov a porozbíjala niekolko rodín pôsobí takéto zhrozenie neúprimne ….

Záver  počúvajme kto to hovorí…..Odsudzujme násilie ktoré sa skutočne udeje , moderné ženy s tradičnou výchovou si dokážu urobiť poriadok s nevhodným správaním, rovnako tak ako moderní muži vedia kedy majú zdvihnúť kotvy a odplávať……Nerobme z toho politiku.V Europe nech si rozprávajú svoje bludy , my majme vlastný rozum a nepapagájujme po nich nezmysly všetkého druhu……

Ako sa zo 17 novembra stal pre liberálnu kaviareň „Víťazný Február“

19.11.2023

Tak sa nám skončil sviatočný víkend spojený so štátnym sviatkom …Boja za slobodu a demokraciu….ako sa vzletne tento deň pripomína. Ako sa posledné roky stalo zvykom čoraz viac sa medialna úderka a výrazna časť politickej mapy Slovenska hlavne tá čechoslovakistická uchyľuje k rôznym klamstvám …….už sme si zvykli na banány, pomaranče, toaletný [...]

KDH mieri do progresívnej budúcnosti

13.10.2023

KDH je progresívna kresťanská strana, vedú a formujú ju ľudia katolíckej kaviarne , ktorí za svoj cieľ považujú „občiansku spoločnosť“ s naivnou predstavou ako kresťania a progresívci nájdu „spoločný“ jazyk. Keď pán Majerský konštatuje že Pelegrini s Hlasom si vybrali minulosť….tak potom zákonite on chcel aby si vybrali budúcnosť [...]

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Zničená Stalinova busta

Stalin prišiel o hlavu: Rus pri Moskve rozmlátil pamätník diktátora, vrhol sa aj na Lenina

21.07.2024 18:24

Zábery zachytili páchateľa "v neadekvátnom stave", ako všetkou silou udrel kladivom do pomníka, a v pozadí sú počuť výkriky a hlasný smiech.

Poľsko, pád lietadla

V Poľsku sa zrútilo malé lietadlo, po dopade vzbĺklo. Zahynul 75-ročný pilot

21.07.2024 17:26

Lietadlo sa zrútilo do poľa s repkou. Keď hasiči dorazili na miesto, lietadlo horelo.

monkova

Tragédia na Teplom Vrchu: Vo vodnej nádrži sa utopil 38-ročný muž, nepomohla ani resuscitácia

21.07.2024 16:33

Hovorkyňa Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE Zuzana Hopjaková uviedla, že na pomoc vyslali aj záchranársky vrtuľník.

Peter Biroš

Zomrel bývalý politik a špičkový lekár Peter Biroš

21.07.2024 15:43

Okrem dlhoročnej medicínskej praxe sa výrazne angažoval vo verejno-spoločenskej činnosti ako funkcionár telovýchovy a športu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 114
Celková čítanosť: 998832x
Priemerná čítanosť článkov: 8762x

Autor blogu

Kategórie