Založ si blog

Čo týždeň dal. .. ..

Čím nás kŕmili progresívci tento týždeň?

Denník Sme spolu s niekoľkými ženskými feministkami odštartovali kampaň o zneužívaní žien resp o nevhodnom sexualnom správaní či ešte presnejšie nevhodnom slovníku mužov so sexistickými narážkami…..

Na tento úžasný zločin prišli celebrity Čaputová, Pauhofová, Biháriová samozrejme až po mnohých mnohých rokoch ako ich traumatizovalo a pod  progresívne nezmysly  ako je aj neuvádzanie rodu v občianskych preukazoch. Toto sú problemy 21 storočia pre progresívcoch.

Veľmi sa páčil komentár v diskusii, že chlapi sú neustále provokovaní a tým pádom zneužívaní provokačným správaním žien či údajne nevhodným ,v preklade skromným oblečením, či oblečením v ktorom sú zdokumentované ženské krivky v dostatočnej miere. Kto odškodní mužov? Či ženy provokovať môžu a muži môžu reagovať len tí, ktorých si ukrivdené ženy vyberú……? len ako si to majú muži domyslieť ak tie ženy neoslovia ….problemom by malo byť až to ak budú pokračovať aj vtedy ak žena dá jasne najavo svoj nezáujem….

Je ozaj trápne ked si na nevhodné dotyky spomenú ženy po niekoľkých  niekedy aj  po 30 rokoch, tieto skúsenosti sú teraz v rámci progresívneho aktivizmu schopné prezentovať ako novú dobu kedy je nesmierne potrebné……

Nuž kto sú tie ženy….herečky , ktoré mnohí muži vidia v chúlostivých situáciach a často krát si ich spoja s ich hereckými rolami a prezentovanými výkonmi, holt kto sa dá na také remeslo musí počítať s primitívnymi reakciami…tým nepíšem že musia znášať nejaké oplzlosti a pod. ale nemali by sa teraz cítiť dotknuté , a mali by to brať ako súčasť svojho povolania. Ak prišlo k znásilneniam a pod. mali to nahlásiť lebo išlo o trestný čin, ak však to nehlásili , lebo im to vtedy tak vyhovovalo , je nevhodné aby niekoho vláčili po súdoch , lebo dotyční si situacie pamätajú iste ako dobrovoľné akty. Tieto ženy si myslia , že ked to robili pre karieru že to robiť museli , lebo inak by nedostali svoje úlohy alebo  postavenie, ale to je omyl oni to robiť nemuseli je falošné teraz sa hrať na hrdinky…..hrdinkami by boli keby sa postavili vtedy voči takým praktikám. Oni si tak zariadili život, pričom iné ženy to nerobili a museli žiť život iný možno relatívne ťažší ,ale bez pocitov progresívnej pseudomorálky.

Pani prezidentka sa pridala tiež , dokonca dnes bola v kostole a nezrútil sa….ale zato si všimla v kázni ludí inakosti…..nuž čo sa babe chcelo ludí na pokraji spoločnosti si spojila s inakosťou. Nuž aj pani prezidentka si zaspomínala na svoje mladé časy ako jej bolo nepríjemné ked jej niekto po odbornej debate šuškal do uška nejaké tie blbôstky…..Nuž ak by sa jednalo o mníšku asi by sme pochopili zdesenie, ale u ženy ktorá okrem jedného manžela vystriedala niekolko partnerov a porozbíjala niekolko rodín pôsobí takéto zhrozenie neúprimne ….

Záver  počúvajme kto to hovorí…..Odsudzujme násilie ktoré sa skutočne udeje , moderné ženy s tradičnou výchovou si dokážu urobiť poriadok s nevhodným správaním, rovnako tak ako moderní muži vedia kedy majú zdvihnúť kotvy a odplávať……Nerobme z toho politiku.V Europe nech si rozprávajú svoje bludy , my majme vlastný rozum a nepapagájujme po nich nezmysly všetkého druhu……

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

pocasie-15-5-2021

Čaká nás chladný víkend, vylepší sa to v budúcom týždni?

14.05.2021 18:21

Najbližšie májové dni budú chladné, víkend môže byť daždivý. Pri premenlivom počasí čakajte častejšie zmeny. Zostane to tak aj neskôr?

hranica, kontrola, polícia, vojaci,

V prvom májovom týždni zaznamenali vyše 1000 pandemických priestupkov

14.05.2021 18:03

Na pokutách, ktorých policajti uložili 627, vybrali celkovo 25 545 eur.

Výťah

Mamička, ktorú zachytil a pritisol výťah, neprežila

14.05.2021 16:54

Mladá mamička, ktorú v nedeľu 9. mája zachránili po zaseknutí sa vo výťahu na Legionárskej ulici v Bratislave, svojim zraneniam podľahla.

Británia Anglicko koronavírus Moderna očkovanie začiatok

Británia urýchli preočkovanie. Vládu znepokojil indický mutant

14.05.2021 16:08

Desať miliónov Britov starších ako päťdesiat rokov má dostať skôr druhú dávku vakcíny proti covidu. Krajinu, ktorá je majstrom Európy v tempe vakcinácie, znepokojilo rýchle šírenie indického variantu koronavírusu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 854894x
Priemerná čítanosť článkov: 7633x

Autor blogu

Kategórie