Založ si blog

Návrat národnej fronty

Neviem koľkí z Vás si pamätajú čo bol NF v CSSR. Takže komunistický režim robil každé štyri roky volby kde sa schvaľovala jednotná kandidátka NF. Oni si schválili a ľud či chcel či nechcel musel ísť voliť aby nemal problémy v zamestnaní…..Ak ste sa náhodou pozabudli vždy sa našiel nejaký aktívny poslanec ktorý pre istotu išiel varovať …ešte ste nevolili…..

 

Matovič teda vie ako vyzerá dobrovoľnosť…..a čo naše milované media, nuž ako keby tým komunistickým z oka vypadli….80 roky  Jednota strany a ludu, Občania dali plnú dôveru kandidátom NF, Volieb sa zúčastnilo 99% občanov, Demokratický socializmus jasne prevyše zatuchlý kapitalistický systém…..,

Televízia   usmievavé tváre nadšených komunistov s akou dôverou vhodili hlas kandidátom NF

 

no a dnes    Ludia majú o testovanie velký zaujem, Občania dali odpoved všetkým ktorí spochybňovali testovanie,, pred testovaním pomáhali Matovičovi aby aj zubárov zavolal aby politická úloha bola splnená…..

Skutočnosť 80% ludí bola tam z donútenia kvôli zamestnaniu (pričom aj tu je zaujímavé ako si podnikatelia rýchlo vyložili ešte pred Mikasovou vyhláškou) že budú kontrolovať certifikáty…..asi im ten Matovič vyhovuje, zastavil minimálnu mzdu, zastavil zvyšovanie prídavkov a ide zvyšovať dôchodkový vek, zrušil bankám odvod….to je náš človek…je síce svojský…..ale dokedy nám zobe z ruky treba mu pomôcť….

Ludia ak by neboli media také aké sú…..dnes by tam Matovič sedieť nemohol.Tolko servilnosti, nechajú diktatora hodinu rozprávať nezmysly a šíria to do medií….už nikomu nevadí že diskutuje sám so sebou ( čo to bolo reči na Fica či Danka že nemá v TA 3 oponenta).

Ja už som totalitu zažil…..a väčšinou tí čo idú vešať vtedy buržujov a kulakov, teraz grázlov sú väčší darebáci ako všetci gauneri sveta.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Alexej Navaľnyj

Pre Kremeľ je Navaľnyj agent Západu

18.01.2021 23:22

Alexej Navaľnyj za mrežami môže byť pre režim nebezpečnejší ako na slobode, myslí si analytik Alexej Makarkin. Kremeľ ale podľa neho nemal na výber. "Keby ho nechal na slobode, ukázal by slabosť," povedal pre Pravdu.

čína, baňa

Čínski baníci dali o sebe po týždni vedieť. Máme nádej, odkázali z pasce

18.01.2021 23:06

Záchranári začuli údery do potrubia, ktorými baníci dávali najavo, že sú stále nažive.

giuseppe conte

Snemovňa vyslovila Conteho vláde dôveru, v Senáte to bude ťažšie

18.01.2021 22:46

Talianska vláda sa ocitla v kríze po demisii dvoch ministeriek.

ján kubiš

Ján Kubiš sa stal osobitným vyslancom OSN pre Líbyu

18.01.2021 22:14

Minister Ivan Korčok vymenovanie vnýma ako „potvrdenie dobrého mena slovenskej diplomacie".