Založ si blog

Návrat národnej fronty

Neviem koľkí z Vás si pamätajú čo bol NF v CSSR. Takže komunistický režim robil každé štyri roky volby kde sa schvaľovala jednotná kandidátka NF. Oni si schválili a ľud či chcel či nechcel musel ísť voliť aby nemal problémy v zamestnaní…..Ak ste sa náhodou pozabudli vždy sa našiel nejaký aktívny poslanec ktorý pre istotu išiel varovať …ešte ste nevolili…..

 

Matovič teda vie ako vyzerá dobrovoľnosť…..a čo naše milované media, nuž ako keby tým komunistickým z oka vypadli….80 roky  Jednota strany a ludu, Občania dali plnú dôveru kandidátom NF, Volieb sa zúčastnilo 99% občanov, Demokratický socializmus jasne prevyše zatuchlý kapitalistický systém…..,

Televízia   usmievavé tváre nadšených komunistov s akou dôverou vhodili hlas kandidátom NF

 

no a dnes    Ludia majú o testovanie velký zaujem, Občania dali odpoved všetkým ktorí spochybňovali testovanie,, pred testovaním pomáhali Matovičovi aby aj zubárov zavolal aby politická úloha bola splnená…..

Skutočnosť 80% ludí bola tam z donútenia kvôli zamestnaniu (pričom aj tu je zaujímavé ako si podnikatelia rýchlo vyložili ešte pred Mikasovou vyhláškou) že budú kontrolovať certifikáty…..asi im ten Matovič vyhovuje, zastavil minimálnu mzdu, zastavil zvyšovanie prídavkov a ide zvyšovať dôchodkový vek, zrušil bankám odvod….to je náš človek…je síce svojský…..ale dokedy nám zobe z ruky treba mu pomôcť….

Ludia ak by neboli media také aké sú…..dnes by tam Matovič sedieť nemohol.Tolko servilnosti, nechajú diktatora hodinu rozprávať nezmysly a šíria to do medií….už nikomu nevadí že diskutuje sám so sebou ( čo to bolo reči na Fica či Danka že nemá v TA 3 oponenta).

Ja už som totalitu zažil…..a väčšinou tí čo idú vešať vtedy buržujov a kulakov, teraz grázlov sú väčší darebáci ako všetci gauneri sveta.

Ako sa zo 17 novembra stal pre liberálnu kaviareň „Víťazný Február“

19.11.2023

Tak sa nám skončil sviatočný víkend spojený so štátnym sviatkom …Boja za slobodu a demokraciu….ako sa vzletne tento deň pripomína. Ako sa posledné roky stalo zvykom čoraz viac sa medialna úderka a výrazna časť politickej mapy Slovenska hlavne tá čechoslovakistická uchyľuje k rôznym klamstvám …….už sme si zvykli na banány, pomaranče, toaletný [...]

KDH mieri do progresívnej budúcnosti

13.10.2023

KDH je progresívna kresťanská strana, vedú a formujú ju ľudia katolíckej kaviarne , ktorí za svoj cieľ považujú „občiansku spoločnosť“ s naivnou predstavou ako kresťania a progresívci nájdu „spoločný“ jazyk. Keď pán Majerský konštatuje že Pelegrini s Hlasom si vybrali minulosť….tak potom zákonite on chcel aby si vybrali budúcnosť [...]

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

James O'Brien Námestník ministerstva zahraničných vecí USA

Štátny tajomník diplomacie USA: Najväčší Putinov trik? Snaží sa nás presvedčiť, že vyhráva

07.12.2023 05:30

Štátny tajomník amerického ministerstva zahraničných vecí James O'Brien Pravde poskytol Pravdel exkluzívny rozhovor.

Joe Biden, Ukrajina

ONLINE: Republikáni pomoc Kyjevu opäť zablokovali. Biden: Ak Rusko vyhrá na Ukrajine, zaútočí na NATO

07.12.2023 05:00

Ak sa Putin zmocní Ukrajiny, nezastaví sa tam, ale zaútočí na štát NATO, tvrdí Joe Biden a dodáva, že USA bude mať niečo, čo nechcú - vojnu s Ruskom.

nezodpovedný vodič, Ružomberok, mReportér

Nezodpovedný vodič ohrozoval autá, aby sa vyhol kolóne. Stál v protismere na križovatke

07.12.2023 05:00

Zábery z Ružomberka zachytil náš mReportér.

Shooting Las Vegas, streľba, usa, polícia

Na univerzite v Las Vegas zastrelili niekoľko ľudí, útočník je mŕtvy

06.12.2023 21:29, aktualizované: 23:30

Počet ani stav obetí polícia nespresnila.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 114
Celková čítanosť: 982894x
Priemerná čítanosť článkov: 8622x

Autor blogu

Kategórie