Založ si blog

Nie je kňaz ako kňaz že pán M. Letrich

Pán Miroslav Letrich je fanatický liberálny kňaz , ktorý nerobí nič iné v sabatickom roku len to že komentuje slová politika Tarabu z KDŽaP. Ak by bola KBS objektívna už dávno mala kňaza Letricha upozorniť….ibaže na Letricha zo strany liberálnych medií a gender aktivistov nie sú vedené medialne štvanice ……tak prečo by ho riešili…..

 

Kňaz Letrich pravidelne píše svoje politické komentáre v Postoji liberálnom kresťanskom periodiku , ktoré sa úrovňou niektorých príspevkov dostalo na úroveň komunistického Rudého práva. Veď uznajte kto pri zmysloch by dokázal napísať že celoplošné testovanie bolo úspešné , pretože ludia sa s radosťou a porozumením išli otestovať až na pár mrmlošov…toto je úroveň pána Majchráka. Presne ako za totality ludia s radosťou chodili k volbám a na prvomájové sprievody, skutočne s Majchráka by bol kvalitný prednovembrový žurnalista…..takže do takéhoto periodika má predsa zelenú kňaz ktorý celý týždeň sleduje čo povie pre neho neautentický kresťan Taraba.

Takže kňaz Letrich nie je Vaším poslaním kňaza známkovať toho ktorého politika a už tobôž nie posudzovať jeho kresťanstvo , či je populistické , liberálne, konzervatívne. Pán Taraba je politik ako opozičný politik používa slovník politický ale vždy v rámci normy a určite slušnejší ako používal opozičný kresťanský politik Matovič, že ste proti nemu  neprotestovali, nenazývali ste Matoviča fašistom ani ste neposudzovali kresťanskú autenticitu. Pán Taraba tento týždeň povedal na Patakyovú že je teta, nuž od kňaza by sa skôr očakávalo že Patakyovú za jej postoje skritizuje , ale nie on považuje za hriech pani potratovú nazývať teta, nuž a pán Taraba si dovolil nazvať Mikasa drobčekom ohromný hriech, mne na adresu týchto dvoch ludí napadujú omnoho vulgárnejšie vyjadrenia ale stále by boli slušnejšie ako hlúpo a drzo klamať ako sa išli ludia s radosťou testovať.Ďalej si „kňaz“ Letrich neodpustil kritiku ako nazval Taraba pána Palka Abrhana z KDH , nuž pán Abrhan pod dojmom ako si Záborská presadila -správne nepresadila sprísnenie interupcii , hoci sprísnenie je veeeeeľmi silné slovo to dával za vinu Tarabovi ktorý v tom čase (hlasovania ) bol pri svojich troch deťoch ,kedže ženu mal v pôrodnici, tak mu Abrhan drzo odkázal že sú aj opatrovatelky, no a nato mu Taraba odpovedal štýlom že mu večný starý mládenec nemá čo vyčítať,kedže sa staral o rodinu (nezabudajme že sa jednalo o koaličný návrh a v ten deň sa nemalo hlasovať). Z uvedeného je zrejmé na koho strane by stál správne nastavený hodnotový kňaz, ale ešte lepšie by bolo takúto vzájomnú konfrontáciu ani nekomentovať…..

O čo ide? Kňaz Letrich túži marginalizovať kresťanskú skupinu okolo KDŽaP aby sa kresťania zjednotili na inej platforme, preto straší Kotlebom , fašistami neautentickými kresťanmi. Taraba svojou aktivitou na socialnych sieťach si získava popularitu, kedže autentickí Letrichovi kresťania v koalicii nedokázali presadiť ani jednoduché pro life zákony je nervozny …..

Odkaz Letrichovi je aj negatívna reklama je reklama aspoň sa veľa ludie dozvie že existuje nejaký Taraba.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Alexej Navaľnyj

Pre Kremeľ je Navaľnyj agent Západu

18.01.2021 23:22

Alexej Navaľnyj za mrežami môže byť pre režim nebezpečnejší ako na slobode, myslí si analytik Alexej Makarkin. Kremeľ ale podľa neho nemal na výber. "Keby ho nechal na slobode, ukázal by slabosť," povedal pre Pravdu.

čína, baňa

Čínski baníci dali o sebe po týždni vedieť. Máme nádej, odkázali z pasce

18.01.2021 23:06

Záchranári začuli údery do potrubia, ktorými baníci dávali najavo, že sú stále nažive.

giuseppe conte

Snemovňa vyslovila Conteho vláde dôveru, v Senáte to bude ťažšie

18.01.2021 22:46

Talianska vláda sa ocitla v kríze po demisii dvoch ministeriek.

ján kubiš

Ján Kubiš sa stal osobitným vyslancom OSN pre Líbyu

18.01.2021 22:14

Minister Ivan Korčok vymenovanie vnýma ako „potvrdenie dobrého mena slovenskej diplomacie".