Založ si blog

Nie je kňaz ako kňaz že pán M. Letrich

Pán Miroslav Letrich je fanatický liberálny kňaz , ktorý nerobí nič iné v sabatickom roku len to že komentuje slová politika Tarabu z KDŽaP. Ak by bola KBS objektívna už dávno mala kňaza Letricha upozorniť….ibaže na Letricha zo strany liberálnych medií a gender aktivistov nie sú vedené medialne štvanice ……tak prečo by ho riešili…..

 

Kňaz Letrich pravidelne píše svoje politické komentáre v Postoji liberálnom kresťanskom periodiku , ktoré sa úrovňou niektorých príspevkov dostalo na úroveň komunistického Rudého práva. Veď uznajte kto pri zmysloch by dokázal napísať že celoplošné testovanie bolo úspešné , pretože ludia sa s radosťou a porozumením išli otestovať až na pár mrmlošov…toto je úroveň pána Majchráka. Presne ako za totality ludia s radosťou chodili k volbám a na prvomájové sprievody, skutočne s Majchráka by bol kvalitný prednovembrový žurnalista…..takže do takéhoto periodika má predsa zelenú kňaz ktorý celý týždeň sleduje čo povie pre neho neautentický kresťan Taraba.

Takže kňaz Letrich nie je Vaším poslaním kňaza známkovať toho ktorého politika a už tobôž nie posudzovať jeho kresťanstvo , či je populistické , liberálne, konzervatívne. Pán Taraba je politik ako opozičný politik používa slovník politický ale vždy v rámci normy a určite slušnejší ako používal opozičný kresťanský politik Matovič, že ste proti nemu  neprotestovali, nenazývali ste Matoviča fašistom ani ste neposudzovali kresťanskú autenticitu. Pán Taraba tento týždeň povedal na Patakyovú že je teta, nuž od kňaza by sa skôr očakávalo že Patakyovú za jej postoje skritizuje , ale nie on považuje za hriech pani potratovú nazývať teta, nuž a pán Taraba si dovolil nazvať Mikasa drobčekom ohromný hriech, mne na adresu týchto dvoch ludí napadujú omnoho vulgárnejšie vyjadrenia ale stále by boli slušnejšie ako hlúpo a drzo klamať ako sa išli ludia s radosťou testovať.Ďalej si „kňaz“ Letrich neodpustil kritiku ako nazval Taraba pána Palka Abrhana z KDH , nuž pán Abrhan pod dojmom ako si Záborská presadila -správne nepresadila sprísnenie interupcii , hoci sprísnenie je veeeeeľmi silné slovo to dával za vinu Tarabovi ktorý v tom čase (hlasovania ) bol pri svojich troch deťoch ,kedže ženu mal v pôrodnici, tak mu Abrhan drzo odkázal že sú aj opatrovatelky, no a nato mu Taraba odpovedal štýlom že mu večný starý mládenec nemá čo vyčítať,kedže sa staral o rodinu (nezabudajme že sa jednalo o koaličný návrh a v ten deň sa nemalo hlasovať). Z uvedeného je zrejmé na koho strane by stál správne nastavený hodnotový kňaz, ale ešte lepšie by bolo takúto vzájomnú konfrontáciu ani nekomentovať…..

O čo ide? Kňaz Letrich túži marginalizovať kresťanskú skupinu okolo KDŽaP aby sa kresťania zjednotili na inej platforme, preto straší Kotlebom , fašistami neautentickými kresťanmi. Taraba svojou aktivitou na socialnych sieťach si získava popularitu, kedže autentickí Letrichovi kresťania v koalicii nedokázali presadiť ani jednoduché pro life zákony je nervozny …..

Odkaz Letrichovi je aj negatívna reklama je reklama aspoň sa veľa ludie dozvie že existuje nejaký Taraba.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

Miroslav Kollár / Spolu /

Spolu bude na sneme riešiť postup do volieb, má prísť aj Dzurinda

03.12.2022 15:21

Šéf strany Miroslav Kollár hovorí o spolupráci stredopravých strán.Tvrdí, že Dzurindov politický projekt je ideovo pripravený.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 937267x
Priemerná čítanosť článkov: 8368x

Autor blogu

Kategórie