Založ si blog

Nie je kňaz ako kňaz že pán M. Letrich

Pán Miroslav Letrich je fanatický liberálny kňaz , ktorý nerobí nič iné v sabatickom roku len to že komentuje slová politika Tarabu z KDŽaP. Ak by bola KBS objektívna už dávno mala kňaza Letricha upozorniť….ibaže na Letricha zo strany liberálnych medií a gender aktivistov nie sú vedené medialne štvanice ……tak prečo by ho riešili…..

 

Kňaz Letrich pravidelne píše svoje politické komentáre v Postoji liberálnom kresťanskom periodiku , ktoré sa úrovňou niektorých príspevkov dostalo na úroveň komunistického Rudého práva. Veď uznajte kto pri zmysloch by dokázal napísať že celoplošné testovanie bolo úspešné , pretože ludia sa s radosťou a porozumením išli otestovať až na pár mrmlošov…toto je úroveň pána Majchráka. Presne ako za totality ludia s radosťou chodili k volbám a na prvomájové sprievody, skutočne s Majchráka by bol kvalitný prednovembrový žurnalista…..takže do takéhoto periodika má predsa zelenú kňaz ktorý celý týždeň sleduje čo povie pre neho neautentický kresťan Taraba.

Takže kňaz Letrich nie je Vaším poslaním kňaza známkovať toho ktorého politika a už tobôž nie posudzovať jeho kresťanstvo , či je populistické , liberálne, konzervatívne. Pán Taraba je politik ako opozičný politik používa slovník politický ale vždy v rámci normy a určite slušnejší ako používal opozičný kresťanský politik Matovič, že ste proti nemu  neprotestovali, nenazývali ste Matoviča fašistom ani ste neposudzovali kresťanskú autenticitu. Pán Taraba tento týždeň povedal na Patakyovú že je teta, nuž od kňaza by sa skôr očakávalo že Patakyovú za jej postoje skritizuje , ale nie on považuje za hriech pani potratovú nazývať teta, nuž a pán Taraba si dovolil nazvať Mikasa drobčekom ohromný hriech, mne na adresu týchto dvoch ludí napadujú omnoho vulgárnejšie vyjadrenia ale stále by boli slušnejšie ako hlúpo a drzo klamať ako sa išli ludia s radosťou testovať.Ďalej si „kňaz“ Letrich neodpustil kritiku ako nazval Taraba pána Palka Abrhana z KDH , nuž pán Abrhan pod dojmom ako si Záborská presadila -správne nepresadila sprísnenie interupcii , hoci sprísnenie je veeeeeľmi silné slovo to dával za vinu Tarabovi ktorý v tom čase (hlasovania ) bol pri svojich troch deťoch ,kedže ženu mal v pôrodnici, tak mu Abrhan drzo odkázal že sú aj opatrovatelky, no a nato mu Taraba odpovedal štýlom že mu večný starý mládenec nemá čo vyčítať,kedže sa staral o rodinu (nezabudajme že sa jednalo o koaličný návrh a v ten deň sa nemalo hlasovať). Z uvedeného je zrejmé na koho strane by stál správne nastavený hodnotový kňaz, ale ešte lepšie by bolo takúto vzájomnú konfrontáciu ani nekomentovať…..

O čo ide? Kňaz Letrich túži marginalizovať kresťanskú skupinu okolo KDŽaP aby sa kresťania zjednotili na inej platforme, preto straší Kotlebom , fašistami neautentickými kresťanmi. Taraba svojou aktivitou na socialnych sieťach si získava popularitu, kedže autentickí Letrichovi kresťania v koalicii nedokázali presadiť ani jednoduché pro life zákony je nervozny …..

Odkaz Letrichovi je aj negatívna reklama je reklama aspoň sa veľa ludie dozvie že existuje nejaký Taraba.

Ako sa zo 17 novembra stal pre liberálnu kaviareň „Víťazný Február“

19.11.2023

Tak sa nám skončil sviatočný víkend spojený so štátnym sviatkom …Boja za slobodu a demokraciu….ako sa vzletne tento deň pripomína. Ako sa posledné roky stalo zvykom čoraz viac sa medialna úderka a výrazna časť politickej mapy Slovenska hlavne tá čechoslovakistická uchyľuje k rôznym klamstvám …….už sme si zvykli na banány, pomaranče, toaletný [...]

KDH mieri do progresívnej budúcnosti

13.10.2023

KDH je progresívna kresťanská strana, vedú a formujú ju ľudia katolíckej kaviarne , ktorí za svoj cieľ považujú „občiansku spoločnosť“ s naivnou predstavou ako kresťania a progresívci nájdu „spoločný“ jazyk. Keď pán Majerský konštatuje že Pelegrini s Hlasom si vybrali minulosť….tak potom zákonite on chcel aby si vybrali budúcnosť [...]

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

drogy chorvátsko kokaín

V Európe sa rozmáha organizovaný zločin, využíva každú slabinu, varuje Europol

20.07.2024 17:36

Výroba kokaínu je v Latinskej Amerike podľa Europolu mimoriadne rozšírenia a Európa je touto drogou zahltená.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 114
Celková čítanosť: 998784x
Priemerná čítanosť článkov: 8761x

Autor blogu

Kategórie